En Son Ne Aldınız ?
(02/04/2015, Saat: 21:06)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu hafta hareketli geçti benim için.
Merkur progress, zaza şap ve aqua velva aldim impadan.
Semogue SOC da bugün ulaştı. Terbiyeye başladım.
eb0ff0f833dad6cbb7a40100aa11af9c.jpg
Bu fırçayı görünce nedense aklıma Pamela Anderson geliyor Big Grin
Güle güle kullan üstad Smile
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
(02/04/2015, Saat: 21:06)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu hafta hareketli geçti benim için.
Merkur progress, zaza şap ve aqua velva aldim impadan.
Semogue SOC da bugün ulaştı. Terbiyeye başladım.
eb0ff0f833dad6cbb7a40100aa11af9c.jpg
Hocam hayırlı olsun Semogue Smile Benimkisi sizinkinden tam 1 ay önce yola çıktı ve hala ulaşmadı maalesef.

Darısı bana Smile
@Aleksey
Teşekkürler komşum. Evet, ice sport aldım. Güzel, fresh bir kokusu var ama daha düzenli kullanmadım.
Fırça düşündüğümden daha küçük ki bu hoşuma gitti. Tam yüzde köpürtmelik benim için. Ilk geldiğinde cok sertti ama cabuk yumuşadı. Ciddi bir süreçten sonra kullanıma girer ve elimden geldiği kadar yorumlamaya çalışırım. Smile
@naayi
Allah kavuştursun hocam, ne diyeyim Smile Dediğim gibi sag salim gelsin de biraz geç olsun artık. Takip numarası yok mu?
@kethuda57
Çok teşekkürler komşum. 1305 'i ilk gördüğümde ben de "kim bu serseri? " demiştim. Smile Ama Pamela benzetmesi güzel olmuşSmile
@bayercy Ice Sport icin Davidoff Cool Water'a cok benziyor diye duydum. Ne kadar dogru sizce? Koklamak aklima gelmedi Impa'dayken.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Dik oturuş minderi araştırmalarım sonuçlandı

Zamanında şu minderi görmüştüm
soft-comfortable-rthopedic-seat-solution.jpg

Hemen evde havlu katlayarak üçgen formu oluşturum ve oturuşum dikleşti.

Sonra şehir dışına gitmiştim bir minder istedim deri koltuk terletmeye başladığı için

getirdikleri minder ile şöyle bir çözüm buldum

YvAZEa.jpg
otururken arkada bir destek olmadan dik duruyordum ve çalışmalarım rahat oluyordu. 2. günün sonunda yürüyüşüm bile değişti daha dik yürüyebiliyordum.

Derken şu ürün ile karşılaştım

http://www.saglikhavuzu.com/variteks-ana...-3623.html

visko idi ve çok rahattı ama viskonun azizliği sayesinde yüksek olan arka kısım zaman ile düzleşiyordu ve  istediğim form yoktu ta en arkaya oturunca sağlayabiliyordum gene de ürüne annem el koyunca oto döşemecilerden araba koltuğu süngerinden yaptırayım diyordum.

sonra aynı ürünün poliuretan olanın gördüm ama sadece http://www.saglikhavuzu.com/Variteks-Pol...-5281.html bu sitede vardı ve stokta yoktu firmayı aradım ellerinde varmış satışa açtılar bugün geldi ve istediğim gibi arka kısım yüksek ve masa da çalışırken dik oturabilyordum.

Tek handikapı ise bambu kumaşı biraz kaygan ara sıra boşluğa denk gelip hafif kaymalar yaşayabiliyor insan ama alışınca sıkntı değil. Masabaşı iş yapanlara tavsiyemdir
@emre-sti çok güzel bir şey bulmuşsunuz. Ürünü göremedim henüz ama kaç zamandır dik oturmaya çalışıyorum aama 5 dakika tahammül edebiliyorum ancak ağrıya. İnceleyeceğim bu ürünü.
www.BarbarosRazors.com

sff7uh.jpg

goruntu guzel bakalim trasi nasil olacak

2n6bxgh.jpg
(03/04/2015, Saat: 03:09)ayha-al Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sff7uh.jpg

2n6bxgh.jpg
Punktal 100 bende de var komşum iyi bilenirse çok iyi tıraş çıkartır. Çeliği serttir iyi keskinlik alır ama ağızda mikro kırık olmamasına dikkat ederek bilenmesi lazım. Güzel günlerde kullanın komşum.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

2n6bxgh.jpg

Görüntü güzelmiş,hayırlı olsun,güzel günlerde kullanın..
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html

2n6bxgh.jpg

Biz bir tane alamıyoruz çelik ustura (taşlar yokmu taşlar!), burada kutu kutu alınıyor. Big Grin Böyle paylaşımları nazar boncuksuz yapmayın lütfen.
49671.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: