Günün Tıraşı (SOTD)
(01/04/2015, Saat: 01:40)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hellbound komşum sıhhatler olsun, şu skin foodları çok merak ediyorum, memnun kaldınızmı, tavsiye edermisiniz ?

Pek bir tahriş olmadığı için nasıl geldiğini tam anlamadım da hissiyatı çok güzel. Balsam kadar nemlendirici değil ama kolayca emiliyor. Denk gelince büyük boyunu satın alırım sanırım.

Tavsiye etmek için henüz erken Smile
gurmekokular
Chubby 3 hayirli olsun Hellhound! Simpson Best gercekten guzel knot iyisi denk gelirse. Kafa tirasi icin en buyuk boy olmasi iyi olmustur diye tahmin ediyorum. Gule gule kullan. Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ön Hazırlık: Duş, TOBS Sandalwood Pre Shave Oil (sorunlu bölgelere çok az miktarda)
Fırça: Semogue 1305
Sabun: TOBS Sandalwood Shaving Soap
Tıraş Makinesi: Merkur Futur
Jilet: Timor
Tıraş Sonrası: Bol soğuk su, TOBS Sandalwood Moisturising Cream, TOBS Sandalwood Cologne.

Bugün Timor ile 10. tıraşta 3. jiletime henüz geçtim. Kendimce iyi bir tıraş öncesi hazırlık yapıp, Futur ile ilk perde 3, ikinci perde 1,5 ayarda, rütuş perdesinde de 1. ayarda temiz bir tıraş olduğuma inanıyorum. Bunca hazırlıktan sonra cildim oyun hamuru kıvamına döndüğünden en rahat ve yakın tıraşımdı diyebilirim.
Acta est fabula, plaudite.
d22390c235faef346f77b1b133291ea2.jpg
www.BarbarosRazors.com

• Tabac sabun
  • Custom finest fırça
  • Filarmonica 13 DT ustura
  • Avon balm
Filarmonica kalitesini belli ediyor. Hem 12 hem 13 kullandığım için diyebilirim ki adamlar işlerini çok iyi yapmışlar zamanında. Çeliğin sertliği o kadar iyi ayarlanmış ki yüzün köşelerine uyum sağlayacak kadar esnek ve ağzı muhafaza edecek kadar sert. Fabrika ağzı sanıyorum üzerindeki ve hala çok keskin. Ağırlık ve denge büyük Solingen markaları gibi mükemmel. @theunnamed komşuma teşekkür ederim tekrar, bir de rustic chubby incelesin bize.
mtw7bq.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Sıhhatler olsun @chinaski iyi günlerde kullan. Rustic için de bir kaç kullanım sonrası birşeyler karalamaya çalışırım.
www.BarbarosRazors.com

(01/04/2015, Saat: 02:04)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Chubby 3 hayirli olsun Hellhound! Simpson Best gercekten guzel knot iyisi denk gelirse. Kafa tirasi icin en buyuk boy olmasi iyi olmustur diye tahmin ediyorum. Gule gule kullan. Smile

Teşekkürler Aleskey. Onur ve Süleyman Bey'ler seçer de iyisi denk gelmez mi Smile Manchurian Chubby peşinde koşmaktan korkuyorum artık...
gurmekokular
(01/04/2015, Saat: 10:16)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
  • Tabac sabun
  • Custom finest fırça
  • Filarmonica 13 DT ustura
  • Avon balm
Filarmonica kalitesini belli ediyor. Hem 12 hem 13 kullandığım için diyebilirim ki adamlar işlerini çok iyi yapmışlar zamanında. Çeliğin sertliği o kadar iyi ayarlanmış ki yüzün köşelerine uyum sağlayacak kadar esnek ve ağzı muhafaza edecek kadar sert. Fabrika ağzı sanıyorum üzerindeki ve hala çok keskin. Ağırlık ve denge büyük Solingen markaları gibi mükemmel. @theunnamed komşuma teşekkür ederim tekrar, bir de rustic chubby incelesin bize.
mtw7bq.jpg

Sıhhatler olsun komşum, ben de bugün günün tıraşı na yazacaktım ama bu kadar güzel fotolar dan sonra sensör excel yazmadım,yazamadım Big Grin
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(01/04/2015, Saat: 10:42)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun komşum, ben de bugün günün tıraşı na yazacaktım ama bu kadar güzel fotolar dan sonra sensör excel yazmadım,yazamadım Big Grin
Teşekkür ederim komşum size de sıhhatler olsun. Ayrı gayrı yok bekliyoruz günün tıraşında bir fotoğraf sizden. Fotoğraf güzel çıkmazsa ihtilaf üstat hallediyor biliyorsunuz Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(01/04/2015, Saat: 10:44)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim komşum size de sıhhatler olsun. Ayrı gayrı yok bekliyoruz günün tıraşında bir fotoğraf sizden. Fotoğraf güzel çıkmazsa ihtilaf üstat hallediyor biliyorsunuz Smile

Evet komşum içim rahat şekilde rastgele koyuyorum fotoğraf,ihtilaf komşum arkamızı topluyor Big Grin Big Grin
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,758 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,445 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,206 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,378 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,569 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,814 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,263 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,036 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,236 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: