En Son Ne Aldınız ?
@naayi kim ki ya o üye? Big Grin
@theunnamed abi tam da buydu aklımdaki rustic. Headshot. Güle güle kullan yorumunu merakla bekliyorum.
Teşekkür ederim @aleksey kısa zamanda fikirlerimi beyan etmeye çalışırım.
www.BarbarosRazors.com

(30/03/2015, Saat: 22:06)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @naayi Trumper Coral Skin Food satmayı düşünürseniz alabilirim, haberiniz olsun.  Wink  Güzel ürünler, güle güle kullanın.

Güle güle kullanın, satılığa çıkarsa ben de bir dal alabilirim Big Grin
@theunnamed @naayi @cihankeskin @ithilaf yeni oyuncaklarınız hayırlı olsun arkadaşlar

Sent from my iPad using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
teşekkürler @tipsol üstad
www.BarbarosRazors.com

(30/03/2015, Saat: 22:32)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @theunnamed @naayi @cihankeskin @ithilaf yeni oyuncaklarınız hayırlı olsun arkadaşlar

Teşekkürler komşum. Ben de diğer komşularımın yeni oyuncaklarını kutlarım.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Teşekkürler @tipsol Üstad
(30/03/2015, Saat: 22:32)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @theunnamed @naayi @cihankeskin @ithilaf yeni oyuncaklarınız hayırlı olsun arkadaşlar

Teşekkürler tipsol Smile
(30/03/2015, Saat: 21:40)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabun olarak birkaç zamandır aklımda olan 2 ürün: Harris Arlington ve Floris Elite.

Alışverişe gitmeden once sağolsun forumdan bir arkadaş kanıma girdi, sonunda birkaç tane de Trumper Coral Skin Food alındı hiç hesapta yokken Smile

f10bo3.jpg 
Keyifle kullanın hocam. Satmayı düşünürseniz, skin food`lardan birine yazılabilirim
(28/03/2015, Saat: 15:00)bhdr003 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun Ayha-al hocam gerçekten harika nereden aldınız acaba?

Mehmet Kiraz, Ronin, bhdr003 cok tesekkurler.

usturalar wacker'in kendi sitesinden alindi,biraz tuzlu oldu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: