En Son Ne Aldınız ?
İzninle açıyorum üstad konuyu. Benim de aklımda bir sürü ürün var bu ara. Smile
(30/03/2015, Saat: 20:53)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler @naayi

@Aleksey,özellikle manch almadım.Yüzde köpürtme için 26 mm prem silver tercih ettim.
Bir sonraki sipariş akrilik bir manch olabilir Smile

Ben de fırçayı gördüğümde düğümünü merak etmiştim. Premium Silvertip yaraşmış ihtilaf üstadım. Uzun loft da iyi olmuş bence tam yüzde köpürtmelik. Bu arada bu adamın yaptığı fırçalar şık duruyor cidden deyinmeden edemedim Smile.
(30/03/2015, Saat: 21:00)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun @naayi fiyat nedir ?

Teşekkürler, biraz tuzluca oldu, 110Eur. Az olsun öz olsun düşüncesiyle aldım.
(30/03/2015, Saat: 21:31)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de fırçayı gördüğümde düğümünü merak etmiştim. Premium Silvertip yaraşmış ihtilaf üstadım. Uzun loft da iyi olmuş bence tam yüzde köpürtmelik. Bu arada bu adamın yaptığı fırçalar şık duruyor cidden deyinmeden edemedim Smile.

Düğüm ıslanmadığı için uzun görünüyor
Bir kaç kullanımdan sonra bulb yani ampul şekli tam olacak
Sabun olarak birkaç zamandır aklımda olan 2 ürün: Harris Arlington ve Floris Elite.

Alışverişe gitmeden once sağolsun forumdan bir arkadaş kanıma girdi, sonunda birkaç tane de Trumper Coral Skin Food alındı hiç hesapta yokken Smile

f10bo3.jpg 
Biri machurian mı dedi Smile @aleksey

Romera Briar Rustic Manchurian 28/50

23426fd8e7436cac530cbee92213d623.jpg
www.BarbarosRazors.com

@naayi, @theunnamed iyi günlerde kullanın. her ikinizinde aldıkarı çok seveceğiniz ürünler.
(30/03/2015, Saat: 21:43)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @naayi, @theunnamed iyi günlerde kullanın. her ikinizinde aldıkarı çok seveceğiniz ürünler.

teşekkürler Smile
Hafta sonu yine İmpa'ya uğradık. Bu sefer kayınpedere hediye olarak bir Omega Pure fırça ve Pearl tıraş aleti aldım. Mustafa Bey her zamanki gibi çok yardımcıydı. Çok teşekkürler. Smile

5lbh91.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@naayi Trumper Coral Skin Food satmayı düşünürseniz alabilirim, haberiniz olsun. Wink Güzel ürünler, güle güle kullanın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: