En Son Ne Aldınız ?
Üstadım konuyu gördüm ama görünce aldım bir de yaşadığım yerde bu tarz ürünleri bulmak sıkıntı. Internetten de bu aralar bir şey alamıyorum limitim sıfır :-( üniversiteden yeni mezun olan biri olarak bir süre böyle gidecek sanırım :-( Ah ah
Mornetto üstadım, paket geldi Big Grin.

wmmg07.jpg
Haydi hayırlı tıraşlar...
(29/03/2015, Saat: 02:10)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mornetto üstadım, paket geldi Big Grin.

wmmg07.jpg

Wayyyy wayy ve wayyyyy...

Ohhhhh missss.

Üstadım artık tütünü yakmak bize yakışmaz..

Ben de sipariş geçiyorum inşaallah.

Bi de paket açılışı filan yapar mısın üstadım, fena heyecan bastı Big Grin

Güzel günlere sağlıkla, keyifle üstadım Sleepy Rolleyes
Paket açılışı yapmak aklıma gelmedi, açtım gitti yani anlayacağınız Big Grin. Gerçi tütün mamüllerinin konuşulması konusunda da kafam biraz karışık. Genel olarak aslında bu tip paket açma video olaylarına girsem olur sanki.
(29/03/2015, Saat: 13:52)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paket açılışı yapmak aklıma gelmedi, açtım gitti yani anlayacağınız Big Grin. Gerçi tütün mamüllerinin konuşulması konusunda da kafam biraz karışık. Genel olarak aslında bu tip paket açma video olaylarına girsem olur sanki.

Olma mı,

Aldığın marka nasıl üstad,

Teneke mi, laylon poşet mi, üstüne ne yazmışlar,

Kaç günde geldi, tadı nasıl, açık renk mi,

Taneli mi, toz mu, kuru mu, ıslak mı vs..

Şimdilik bu kadar Big GrinBig Grin
b0efc6756e3afbcaa22528586d77b6e0.jpg

Dun Impa'da Mustafa Bey ile daha etraflica muhabbet etme sansim oldu. Bir suru urun hakkinda konustuk, yeni urunler hakkinda fikir paylasiminda bulunduk. Hatta bir musteriye satis bile yaptim oradayken. Big Grin Keyifli bir ziyaretti, dukkandaki son Aqua Velva'yi da aldim. Son zamanlarda sabun stoklama isini cok abarttim, tutamadim kendimi ve Wilkiyi de almis bulundum. Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk
(29/03/2015, Saat: 14:49)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olma mı,

Aldığın marka nasıl üstad,

Teneke mi, laylon poşet mi, üstüne ne yazmışlar,

Kaç günde geldi, tadı nasıl, açık renk mi,

Taneli mi, toz mu, kuru mu, ıslak mı vs..

Şimdilik bu kadar Big GrinBig Grin

Vakit olsa olur da işte Undecided ...

Ben biraz kör alış yaptım. Hepsi çok ince ve kuru. Henüz nemli, pofuduk bir tanesine (Wilsons dahil) denk gelmedim. Hepsi yuvarlak (metal veya plastik) kutu şeklinde.

Liste şöyle üstad:
1 x Golden Pinch 25g
1 x FUBAR Snafu Medicated 30g
1 x McChrystal's Apricot Large
1 x 6 Photo Coffee Kick 30g
1 x Toque Vanilla Snuff 25g
1 x Wilsons Apple 25g
1 x Wow Fruit Cake 25g

Wilsons olanı 3x 10 olarak göndermişler, ellerinde 25g yoktu herhalde. 5g fazladan olmuş oldu. Paket tam bir haftada geldi. Aslında Cumartesi vermiştim siparişi, Pazartesi postaya verildi yani 6 günde geldi diyebiliriz.
(29/03/2015, Saat: 16:35)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vakit olsa olur da işte  Undecided ...

Ben biraz kör alış yaptım. Hepsi çok ince ve kuru. Henüz nemli, pofuduk bir tanesine (Wilsons dahil) denk gelmedim. Hepsi yuvarlak (metal veya plastik) kutu şeklinde.

Liste şöyle üstad:
1 x   Golden Pinch 25g
1 x   FUBAR Snafu Medicated 30g
1 x   McChrystal's Apricot Large
1 x   6 Photo Coffee Kick 30g
1 x   Toque Vanilla Snuff 25g
1 x   Wilsons Apple 25g
1 x   Wow Fruit Cake 25g

Wilsons olanı 3x 10 olarak göndermişler, ellerinde 25g yoktu herhalde. 5g fazladan olmuş oldu. Paket tam bir haftada geldi. Aslında Cumartesi vermiştim siparişi, Pazartesi postaya verildi yani 6 günde geldi diyebiliriz.

Varol üstadım,

Snuffstore değil mi,

Ellerine sağlık, hepsi harika. Enfes...

Bol keyifler dilerim..
Gümrük memuru tabi Snuff nedir bilmediği için kolay geçmiş. Keyifle çekin komşum Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(29/03/2015, Saat: 16:25)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: b0efc6756e3afbcaa22528586d77b6e0.jpg
Dun Impa'da Mustafa Bey ile daha etraflica muhabbet etme sansim oldu. Bir suru urun hakkinda konustuk, yeni urunler hakkinda fikir paylasiminda bulunduk. Hatta bir musteriye satis bile yaptim oradayken. Big Grin Keyifli bir ziyaretti, dukkandaki son Aqua Velva'yi da aldim. Son zamanlarda sabun stoklama isini cok abarttim, tutamadim kendimi ve Wilkiyi de almis bulundum. Smile
Sent from my iPhone using Tapatalk
Bende çok memnun oldum Oğuz kardeşim.
Yolunuz düştüğünde mutlaka beklerim. Alışveriş şart değil, merhaba demeniz yeter Smile
Ece kardeşe selamlar.
(Umarım isimlerde hata yapmamışımdır Smile)
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: