Günün Tıraşı (SOTD)
Truefitt & Hill No.10 Facial Scrub bu güne kadar kullandığım scrublar arasında en iyi iki scrubdan birisi. Agresif değil ama aynı zamanda basit markaların günlük scrubları kadar yumuşak da değil. Tam kıvamında bir scrub.

dyveib.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
  • Cella sabun
  • LS finest fırça
  • George Butler ustura
  • Nivea anti irritation balm
  • Aqua Velva Ice Blue Losyon
11axwk4.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
2d9oiub.jpg
bu jilet ile 3.tıraşım ama bolzano gibi gelmedi,sanki hatalara karşı daha acımasız. bir kaç haftadır omega ile tıraş olduktan sonra tipsoft porsukla tıraş olmak çok güzel geldi sabah sabah. Hani bizimkiler dizisinde ki alamancı kardeşin dediği gibi ' yumuşak yumuşak' Big Grin Big Grin
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(27/03/2015, Saat: 10:48)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2d9oiub.jpg
bu jilet ile 3.tıraşım ama bolzano gibi gelmedi,sanki hatalara karşı daha acımasız. bir kaç haftadır omega ile tıraş olduktan sonra tipsoft porsukla tıraş olmak çok güzel geldi sabah sabah. Hani bizimkiler dizisinde ki alamancı kardeşin dediği gibi ' yumuşak yumuşak' Big Grin  Big Grin

Komşum sıhhatler olsun epey karışık olmuş kokular. Acıbademle başlayıp, evlere şenlik Speick ile devam edip kapanışı tütünle mi yaptınız? Smile

Bu jilet daha keskin ve agresif komşum Bolzano ya göre.
(27/03/2015, Saat: 10:55)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum sıhhatler olsun epey karışık olmuş kokular. Acıbademle başlayıp, evlere şenlik Speick ile devam edip kapanışı tütünle mi yaptınız? Smile

Bu jilet daha keskin ve agresif komşum Bolzano ya göre.

Evet komşum haklısın,kokular karıştı. Daha önce losyon kültürü olmayan biri olarak o kültürsüzlüğü mü göstermiş oldum Big Grin Losyon kullanamıyordum çok yakıyordu ama şap dan sonra çok yakmadı hadi böyle kalmasın dedim aslında speick ile devam edebilirdim ama tabacı seçtim. jilet konusuna gelecek olursak evet 3 tıraştır muhakkak kanatma yaşıyorum maalesef. Bolzano ile sıfır tahrişle geçmişti. Bolzano zaten 1. favori jiletim şu an.. hatta sarı 7 o clock bile agresif..
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Estağfurullah komşum kültürsüzlük olur mu hiç. Ben mesela tütün kokusunu başka koku ile düşünemiyorum bile çünkü çok baskın. Benim takıntılı olmamla ilgili olabilir belki Smile

Bolzano jileti ben de seviyorum fena gelmemişti bana da. Sarı Gillette aslında en sevdiğim ama evet fazla keskin bir seri.
Sarı Gillette iKon 101 ile bende harikalar yaratıyor.
www.BarbarosRazors.com

b03edce8d3105175eb9b7c864ad7f1bc.jpg
Wilkinson Sword
Rapira
Omega Fırça
Arko
(27/03/2015, Saat: 10:47)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
  • Cella sabun
  • LS finest fırça
  • George Butler ustura
  • Nivea anti irritation balm
  • Aqua Velva Ice Blue Losyon
11axwk4.jpg

Komşum sıhatler olsun,

Nivea'nın balmı bende alerji yaptı. Tahriş olan yerler pütür pütür kabardı. O gün bu gün kullanmıyorum. Sende de böyle bir etkisi oldu mu?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,816 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,460 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,210 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,396 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,576 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,831 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,292 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,037 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,239 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: