En Son Ne Aldınız ?
(26/03/2015, Saat: 22:43)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.. izninizle bir sorum olacaktı,
shaving.ie için indirim kodu kullandınızmı ve kargo için 10euro mu ödediniz, bana öyle çıkıyor da...

Evet komşum avrupa taşımasına 10 euro ödedim. İndirim kuponu nasıl oluyor,bize gelmez öyle şeyler Big Grin
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Lolipop mu Smile bir tane tıraş forumuna üye olduğumdan beri bayağıdır takip etmiyorum gelişmeleri Smile sahi ya forumdonanım diye bir yer vardı Confused
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
(26/03/2015, Saat: 21:47)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Truefitt & Hill No.10 Facial Scrub. Bu güne kadar kullandığım en iyi scrub doğrusu. Beni oldukça şaşırttı performansıyla. Şuan sabah akşam yüz temizliğinde kullanıyorum. İncelemesini yakında yazarım. Yalnız postada kutu öyle bir hale gelmiş ki düşman başına. 8-10 cm kalınlığında kutu preslenmiş resmen.

ioqmfs.jpg

Bunun incelemesini isterim Smile

Madem aldınız, pişman edicem sizi Big Grin

Bayılıyorum TH nin işlerine,

Gülü gülü kullanın Angel
(26/03/2015, Saat: 23:33)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunun incelemesini isterim Smile

Madem aldınız, pişman edicem sizi Big Grin

Bayılıyorum TH nin işlerine,

Gülü gülü kullanın  Angel

Teşekkürler komşum. İncelemeyi kısmetse bu hafta sonu yazmayı düşünüyorum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(26/03/2015, Saat: 23:21)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet komşum avrupa taşımasına 10 euro ödedim. İndirim kuponu nasıl oluyor,bize gelmez öyle şeyler Big Grin

cevap için teşekkür ederim, indirim kodu ödeme esnasında her site için ayrı kodlar %5 - %10 gibi indirimler sağlıyor, örneğin bir ara geltir kodu bazı anlaşmalı sitelerde geçerliydi..
(26/03/2015, Saat: 19:55)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1444ocg.jpg
2qbfzsw.jpg
Shaving.ie den almış olduğum semogue 1305 domuz kılı fırçalarım geldi,bir kaç gün rodaj dan sonra bakalım nasıl iş çıkaracaklar

ts9funk komşum çok güzel gözüküyorlar, güle güle kullanın zannedersem youtubeda nickshaves'in dolabında da birtane bulunuyor bundan Big Grin
f0b505ea96fdcb7ce85815e9f8c4817c-biz.jpg
(27/03/2015, Saat: 17:00)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: f0b505ea96fdcb7ce85815e9f8c4817c-biz.jpg

Valla kutu leblebiden pahalı mı bilemedim  Dodgy
o kadarda değil yauv...
fvwry9.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: