En Son Ne Aldınız ?
Sağ ol başkanım fakat Canik 55 Dolphin olacaktı
bunu aldım
10wrynk.jpg
bunu aldım
m8fuqu.jpg
bunu aldım
2igm9zc.jpg
muhahahahhaa
2n715w1.jpg
Üstadım hayırlı olsun ustura da kayış da 10 numero Wink
teşekkürler komşum
@taskind üstat hayurlı olsun Dovo kayışlar nasıldır? Forumda kayış yorumu pek fazla bulunmuyor.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(20/03/2015, Saat: 00:04)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @taskind üstat hayurlı olsun Dovo kayışlar nasıldır? Forumda kayış yorumu pek fazla bulunmuyor.
Komşum, dovonun kayışlarını zaten Herold firması yapıyor, yani Herold kullandıysan aynı. İki çeşiti var birisi daha yağlı olan birde bu resimdeki gibi , ben bunlardan kullandım hala da kullanıyorum , latigo kayışlar gibi usturanın üzerinde yapışır gibi bir etkisi yok ama bence latigo veya English bridle gibi , daha çok Amerikalıların sevdiği derilerden çok çok iyi bu kayışlar, bunun üstüne Kanayama gelir . Kanayama kayışlarındada o usturadaki çekme hissiyatı pek yoktur .Bence hepsinden daha güzeli ise Mastro Livinin paddle stropunun derisidir. Hem incecik bir deri hem de usturada tüm çekişi hissettiriyor ben çok beğeniyorum.
(20/03/2015, Saat: 00:25)taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum, dovonun kayışlarını zaten Herold firması yapıyor, yani Herold kullandıysan aynı. İki çeşiti var birisi daha yağlı olan birde bu resimdeki gibi , ben bunlardan kullandım hala da kullanıyorum , latigo kayışlar gibi usturanın üzerinde yapışır gibi bir etkisi yok ama bence latigo veya English bridle gibi , daha çok Amerikalıların sevdiği derilerden çok çok iyi bu kayışlar, bunun üstüne Kanayama gelir . Kanayama kayışlarındada o usturadaki çekme hissiyatı pek yoktur .Bence hepsinden daha güzeli ise Mastro Livinin paddle stropunun derisidir. Hem incecik bir deri hem de usturada tüm çekişi hissettiriyor ben çok beğeniyorum.

Teşekkürler üstat yorumlar için, kayış konusu çok önemli aslında iyi seçmek gerekiyor. Güzel günlerde kullanın.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(19/03/2015, Saat: 23:51)cosa_nostra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağ ol başkanım fakat Canik 55 Dolphin olacaktı
nasılda benzettim öyle Smile
ama hakikaten çok benzemiyor mu Smile
aa20b7a5-9a80-4913-aa72-4c1bf7246bad.jpg
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(19/03/2015, Saat: 23:53)taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bunu aldım
10wrynk.jpg
bunu aldım
m8fuqu.jpg
bunu aldım
2igm9zc.jpg
muhahahahhaa
2n715w1.jpg

Sen beni benden aldın be üstadım... Angel Angel
taskind, üstad neler olmuş neler nereden buldun yahu bunları? Harikalar, Fililerin en sevdiğim 4 formundan ikisi şu an bu sayfada. Big Grin
Güle güle kullan, kazasız belasız Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: