En Son Ne Aldınız ?
(17/03/2015, Saat: 23:20)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tryablade.com'dan denemelik 4 çeşit 5 paket toplam 20 adet SE jilet aldım.

2eoi4o4.jpg

Abi benden buradan Feather söyleyecektim; İmpaya göre pahalı diye söylemedim (siteden tane ile yazmış $ 0,55 impada tane olarak 1₺) 
[color=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]Şöyle 100'lü veya 200'lü paketlerle toptan satan güvenilir bir site var mıdır acaba?[/color]
(17/03/2015, Saat: 15:56)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dikkat ettim de "italian fan" olmuşum.

bu sitenin tam adresi nedir.

geçen sene denizci bir kardeşim toplayıp getirmişti oldukça fazla,yazdan beri sefer yok , onu bekliyorum.

Proraso tıraş öncesi krem ve sandalwood krem ve sabun getirirse fazla haberim olsun, mutlaka alırım bir dal Big Grin Smile
(18/03/2015, Saat: 02:29)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Proraso tıraş öncesi krem ve sandalwood krem ve sabun getirirse fazla haberim olsun, mutlaka alırım bir dal Big Grin Smile

sefer yokki, olsa eline tutuşturucam 200 euro yu Big Grin Big Grin

(18/03/2015, Saat: 02:22)Romario82 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi benden buradan Feather söyleyecektim; İmpaya göre pahalı diye söylemedim (siteden tane ile yazmış $ 0,55 impada tane olarak 1₺) 
[color=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]Şöyle 100'lü veya 200'lü paketlerle toptan satan güvenilir bir site var mıdır acaba?[/color]

Burası tamamı ile deneme amaçlı. Çok farklı marka jiletten birer ikişer sipariş edilebilen yer. Ama DE jiletlerde çok özel bir jilet aramıyorsanız İmpa'dan birer paket almak daha anlamlı. Ben bahsettiğimiz siteden SE jilet aldım. SE jiletler genelde sadece 100 lük paketlerde alınabildiğinden ve az çeşit olduklarından buradan alıp deneyerek kendime en uygun olanını bulayım dedim. Bir ara İmpa'da 100 lük SE vardı ama sanırım şuan maalesef yok. Ondan buradan çeşit alıp denemeyi tercih ettim.

Feather jilet konusuna giderseniz orada güvenilir bir eBay satıcısının linki var. Eğer aceleniz yoksa ama İmpa'ya gelmesini bekleyebilirsiniz.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Mustafa Abi az önce müjdeyi verdi Smile 10 yıllık stok için 100'lük 200'lük Feather geliyomuş Abi; yoksa dediğin gibi bende her gidişimde 2-3 kutu alarak kenara koyacaktım.

Saygı ve Selamlarımla
Dikkat "sap" aranıyor.
Virgina Shaving (veya Sheng) 20 mm ve 24 mm sentetik düğümler. Uçları inanılmaz yumuşak, güzel omurgaları var. İlk izlenim oldukça iyi.
iy1mx0.jpg
Haydi hayırlı tıraşlar...
Nivea Balsam + Arko Hydrate Krem

Hayırlı olsun @onlytnt
Benim tükana bir ugra, ilgini çekerse Smile
www.BarbarosRazors.com

(19/03/2015, Saat: 02:00)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun @onlytnt
Benim tükana bir ugra, ilgini çekerse Smile

Teşekkür ederim üstad. O sap hem tip olarak hem çap olarak uymuyor bana Wink .
Haydi hayırlı tıraşlar...
100'lük Bolzano Superinox, 2 adet Brut Aftershave Balsam aldık, epey oldu yollarda hala, bekliyoruz.
Acta est fabula, plaudite.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: