En Son Ne Aldınız ?
(17/03/2015, Saat: 13:15)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1 Kg Cella.
Ekmek arası yapacağım Big Grin
Big Grin Big Grin Big Grin +1 süper, nemlendirme etkisindençok memnun kalacaksınız . Kesin naayi komşumdandır diye tahmin ediyorum, doğrumu candova komşum ? Bu arada bana da yeme hissi getiriyor o sabunu pardon croap'u (krem + sabun) Wink
(17/03/2015, Saat: 13:15)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1 Kg Cella.
Ekmek arası yapacağım Big Grin

Duş bile alınabilir komşum, el sabunu v.s. Big Grin
(17/03/2015, Saat: 13:52)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Big Grin Big Grin Big Grin +1 süper, memnun kalacaksınız çok nemlendirme etkisinden. Kesin naayi komşumdandır diye tahmin ediyorum, doğrumu candova komşum ? Bu arada bana da yeme hissi getiriyor o sabun pardon croap (krem + sabun) Wink

Komşum naayi üstattan aldım. şaka gibi , yan binada çalışıyormuş Big Grin Big Grin , kendisi getirip teslim etti.

bu işe başladığımdan beri en çok kullandığım begendim sabundur. Artık yola cella ile devam. Arayışa son..

(17/03/2015, Saat: 14:44)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum naayi üstattan aldım. şaka gibi , yan binada çalışıyormuş Big Grin Big Grin , kendisi getirip teslim etti.

bu işe başladığımdan beri en çok kullandığım begendim sabundur. Artık yola cella ile devam. Arayışa son..

Güzel tesadüf olmuş gerçekten Big Grin Smile Benim Cellamın bitmesine daha çok var kiloluk değil bendeki cihankeskin komşumun bana gönderdiği kırmızı kasede olandandır. Memnunum. Bu arada italyan sabunu ve tıraş ürünleri seviyorsanız proraso 3P, valobra vb. gibi ürünlere de İtalian shavingden ulaşabilirsiniz.
(17/03/2015, Saat: 15:14)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel tesadüf olmuş gerçekten  Big Grin   Smile Benim Cellamın bitmesine daha çok var kiloluk değil bendeki cihankeskin komşumun bana gönderdiği kırmızı kasede olandandır. Memnunum. Bu arada italyan sabunu ve tıraş ürünleri seviyorsanız proraso 3P, valobra vb. gibi ürünlere de İtalian shavingden ulaşabilirsiniz.

dikkat ettim de "italian fan" olmuşum.

bu sitenin tam adresi nedir.

geçen sene denizci bir kardeşim toplayıp getirmişti oldukça fazla, yazdan beri sefer yok , onu bekliyorum.

İtalian Shaving diye googledan girince çıkıyor Smile
Synergy sabun, Tabac refill, cella çeyrek külçe, kimson fırça, la toja krem, eyüp sabri tuncer kolonya...
Ömrümde almadığım hediyeyi bir günde topluca aldım.
Büyüklerim utandırdı sevindirdi ve daha birsürü şey Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Çeyrek külçe Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
tryablade.com'dan denemelik 4 çeşit 5 paket toplam 20 adet SE jilet aldım.

2eoi4o4.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(17/03/2015, Saat: 19:07)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çeyrek külçe Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aşkolsun Tipsol komşum,tıraş ürünleri bizim için altın değerinde Smile
Zaman ve mekan içinde herşey değişkendir.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: