En Son Ne Aldınız ?
şo şekilde, gerçi bu kadar mağrur bakmıyorum

snksxw.jpg
Acta est fabula, plaudite.
(18/02/2015, Saat: 02:52)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: şo şekilde, gerçi bu kadar mağrur bakmıyorum

snksxw.jpg

Big GrinBig GrinBig GrinTongue

1 yıl oldu yarıladım ama Big Grin

Uzun bi yol var önünde Tongue
En son @cihankeskin komşumun tavsiyesi üzerine markafoniden omega tıraş fırçası ve rus gillette silim kopyası bir jilet tutucu aldım.

@aedan ve @mancho komşularımın gazlarına gelerek gillette blue 3 ve onun için gillette sensor excell aldım.

@marvin üstatdan Gillette Slim Adgusjtable aldım.

İpin ucu baya kaçtı..Hayırlısı...
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(18/02/2015, Saat: 10:53)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En son @cihankeskin komşumun tavsiyesi üzerine markafoniden omega tıraş fırçası ve rus gillette silim kopyası bir jilet tutucu aldım.

@aedan ve @mancho komşularımın gazlarına gelerek gillette blue 3 ve onun için gillette sensor excell aldım.

@marvin üstatdan Gillette Slim Adgusjtable aldım.

İpin ucu baya kaçtı..Hayırlısı...

ts9funk komşum Sensor Excel makine hiç ortalarda yok Torium Watsonsda yedeklerini satıyorlar. Halen makinesi üretimdemi , ben üretimi yok diye biliyorum
(18/02/2015, Saat: 11:57)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ts9funk komşum Sensor Excel makine hiç ortalarda yok Torium Watsonsda yedeklerini satıyorlar. Halen makinesi üretimdemi , ben üretimi yok diye biliyorum

Makinesinin üretimi yok diye biliyorum,olsa zaten marketler de görürdük. Ama Blue3 kartuşlu aldım onun makinesi Excelle uyumlu daha doğrusu excell ona uyumlu önce excell vardı çünkü. Yani blue3 makine ile kullanacağım.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(18/02/2015, Saat: 12:00)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Makinesinin üretimi yok diye biliyorum,olsa zaten marketler de görürdük. Ama Blue3 kartuşlu aldım onun makinesi Excelle uyumlu daha doğrusu excell ona uyumlu önce excell vardı çünkü. Yani blue3 makine ile kullanacağım.

En doğru yolu bulmuşsunuz
Sensor kartuş stokları için B3 sap en ideal çözüm.
Sensor sap üretiliyor, yurtdışında çok görüyorum ama Türkiye piyasasından çıkarıldı.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(18/02/2015, Saat: 16:46)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En doğru yolu bulmuşsunuz
Sensor kartuş stokları için B3 sap en ideal çözüm.
Sensor sap üretiliyor, yurtdışında çok görüyorum ama Türkiye piyasasından çıkarıldı.

Mustafa bey bence ebay, amazona falan düşüyordur sensor saplar, TRAC IIleri bile satışta görmüştüm ben. Bu arada dedeme sordum, bizim evde sensor makine olacaktı İstanbulda ne yaptın onu dedim, ucundan bulamadım diye attım dedi, metal güzel bir sapı vardı diye hatırlıyorum. Neyse gelenekselciyim ben artık tüm cilt sorunlarımı geleneksel tıraşla çözmüşken,şeytana uymam ve de elimdeki fusion, mach 3 ve blue 3le tıraş olmam Big Grin Big Grin Big Grin
b2da8e47af8c59efee68203d2cb50174.jpg

9aa18b3fc64e4089f59264ad2fbf894c.jpg

İmpa ticaretten Omega 652
satılık ilanlarım: http://www.geltir.com/thread-5888.html
(19/02/2015, Saat: 16:16)nihilistraki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: b2da8e47af8c59efee68203d2cb50174.jpg

9aa18b3fc64e4089f59264ad2fbf894c.jpg

İmpa ticaretten Omega 652

nihilstraki komşum hayırlısı olsun üst rafta görmüştüm o modeli pek fikrim olmadığı ve de Mustafa bey yurtdışında olduğu için almadım Omega porsuk fırça. Güle güle kullanın.
Teşekkür ederim @Mehmet Kiraz bey, domuzcuklar arasında porsuk bir başına kaldığı için aldım))
Kullananların ve Mustafa Bey'in de olumlu yorumlarını okumuştum forumda, bu akşam tıraşımda deneyeceğim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: