En Son Ne Aldınız ?
Teşekkür ederim bilgi için, Dediğiniz gibi yaparım.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Jiletler yanlış gelmiş, Musgo Real tıraş krem örneklerinde sızıntı var ama geri kalanında sıkıntı olmaması da yeter Smile.

2wn4480.jpg
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
(16/02/2015, Saat: 19:45)blaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jiletler yanlış gelmiş, Musgo Real tıraş krem örneklerinde sızıntı var ama geri kalanında sıkıntı olmaması da yeter Smile.

2wn4480.jpg

Hayırlı olsun
Gelenek üzere ürün alınacağı zaman ''para yok''
Şimdi kredi kartı uçuyor Angel
(16/02/2015, Saat: 19:49)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun
Gelenek üzere ürün alınacağı zaman ''para yok''
Şimdi kredi kartı uçuyor Angel

Ona da sıra gelecek Smile. Hatta zamanını da vereyim, Mart ortası elimde olur Sandalwood sabun. Ayın 15'i gibi incelemesini bekleyin modum Angel.
(16/02/2015, Saat: 19:54)blaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ona da sıra gelecek Smile. Hatta zamanını da vereyim, Mart ortası elimde olur Sandalwood sabun. Ayın 15'i gibi incelemesini bekleyin modum Angel.

Ümidimi kestim hocam sizden Smile
Daha genç ve dinamik bir nesil geliyor Angel
Bu arada @mavi de kaynattı geleneği cezasını düşüneyim Angry
(16/02/2015, Saat: 19:57)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ümidimi kestim hocam sizden Smile
Daha genç ve dinamik bir nesil geliyor Angel
Bu arada @mavi de kaynattı geleneği cezasını düşüneyim Angry

Valla üstadım aşiretin kestiği parmak acımaz dedik, inceleme istediler, forumda olmayan bir ürünü alalım yapalım dedik rica üstüne, aldığım krem çıka çıka non-lathering çıktı. Big Grin İnsan üzülmüyor değil köpürtüp bir foto koyamadığı için. Ayrıca zaten yurtdışı kozmetik yasağından dolayı ürün alalım durumuda yok. İMPA Ticaret sağolsun kurtarıcı oluyor benim için. Ayrıca hani maşallah el atılmamış üründe yok ki forumda. En sonunda Lord üstadın Colgatelerinden alıcam mecburiyetten. Big Grin
(16/02/2015, Saat: 20:16)yigitemre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla üstadım aşiretin kestiği parmak acımaz dedik, inceleme istediler, forumda olmayan bir ürünü alalım yapalım dedik rica üstüne, aldığım krem çıka çıka non-lathering çıktı. Big Grin İnsan üzülmüyor değil köpürtüp bir foto koyamadığı için. Ayrıca zaten yurtdışı kozmetik yasağından dolayı ürün alalım durumuda yok. İMPA Ticaret sağolsun kurtarıcı oluyor benim için. Ayrıca hani maşallah el atılmamış üründe yok ki forumda. En sonunda Lord üstadın Colgatelerinden alıcam mecburiyetten. Big Grin

''Daha genç ve dinamik bir nesil geliyor'' dedik Angel
Sağlık olsun hocam niyetiniz yeter
(16/02/2015, Saat: 20:25)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ''Daha genç ve dinamik bir nesil geliyor'' dedik Angel
Sağlık olsun hocam niyetiniz yeter

Yedekte inceleme tutuyorum üstad, isterseniz mahcup duruma düşmeyelim diye. Big Grin
Pen's var, afro-american razor var, daha gelmemiş ürünler var...
(16/02/2015, Saat: 19:45)blaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jiletler yanlış gelmiş, Musgo Real tıraş krem örneklerinde sızıntı var ama geri kalanında sıkıntı olmaması da yeter Smile.

2wn4480.jpg

iyi gunlerde kulalanin harika gorunuyor sabun ve aftershave testerlarini nereden aldiniz.cok mantikli geldi bu is bana.urunu alip begenmeme ihtimalinden sonra olusabilecek sabun krem copligunu engellemis olur.

(16/02/2015, Saat: 21:06)ozgun41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iyi gunlerde kulalanin harika gorunuyor sabun ve aftershave testerlarini nereden aldiniz.cok mantikli geldi bu is bana.urunu alip begenmeme ihtimalinden sonra olusabilecek sabun krem copligunu engellemis olur.

Özgün komşum hepsi Amerika'dan geldi. İstersen sitenin adresini veririm ama sadece örnek almak için verilecek kargoya değmez hem de bende olduğu gibi kremlerin sızıntı yapma ihtimali yüksek.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: