En Son Ne Aldınız ?
(06/02/2015, Saat: 21:42)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2302f8def2c0dbfb9818c09315dfc60a.jpg

Speick ve Palmolive icin Mehmet Kiraz komsuma, geri kalan urunler ve pakedi bana ulastiran Cihankeskin komsuma tesekkur ederim.

Daha da mentollu bir urun disinda sabun krem almam! Big Grin
Once bunlari tuketelim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aleksey (Oğuz) komşum ben teşekkür ediyorum. Umarım speicktan memnun kalırsın. Ne zaman istersen haberim olsun yine gönderirim istanbula geldiğimde. Yazın geleceğim seslenirsin yine bana Big Grin Cool
(28/01/2015, Saat: 10:46)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alışverişi biraz abartınca sonuç böyle oldu. Bu ay iki ufak alışveriş daha kaldı ondan sonra hazirana kadar alımları durduruyorum. Ürünlerin bazılarını satmam yönünde direktif verdi hanım ama hangilerini satarım karar vermek gerçekten de çok zor. Big Grin Porselendeki Mühle Sea Bucthorn, Proraso Preshave, Proraso Aftershave ve Futur'u satmayacağım kesin. Burada gördüğü diğer bir şeyi isteyen bir komşum varsa yazabilir bana. Benim de işimi kolaylaştırır.

Resimdekilerin dışında bir de Mühle sandalwood sabun vardı ama onu bu kadar şeyi benim için valizinde taşıyan arkadaşıma hediye etmek istedim.

6tjr0z.jpg

hanım bizi nasıl evden atar vol.1 Big Grin Big Grin Bu arada fotoğrafta görülen cella ve prorasoyu aldım ve kullandım, cella nemlendirme konusunda çok başarılı, proraso sadece yazın kullanılabilecek bir krem onu da denedim arctic effect !!! Big Grin
(10/02/2015, Saat: 06:20)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hanım bizi nasıl evden atar vol.1 Big Grin Big Grin Bu arada fotoğrafta görülen cella ve prorasoyu aldım ve kullandım, cella nemlendirme konusunda çok başarılı, proraso sadece yazın kullanılabilecek bir krem onu da denedim arctic effect !!! Big Grin

Güle güle kullan komşum. Proraso tam Kıbrıs yazı için Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(10/02/2015, Saat: 09:57)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullan komşum. Proraso tam Kıbrıs yazı için Big Grin

Kıbrıs yazı'na +1 Big Grin Big Grin Cool
(09/02/2015, Saat: 19:56)zanshin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2ufyl9t.jpg

Bunu göstermesem olmazdı.

Ne güzel bir şey bu böyle, hayırlı olsun zanshin komşum.
(10/02/2015, Saat: 22:16)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne güzel bir şey bu böyle, hayırlı olsun zanshin komşum.

Teşekkür ederim, beklemesi bile güzeldiBig Grin
@zanshin iyi günlerde kullanın. Samuray kılıcı zerafeti var aletteSmile harika görünüyor.
Evet İstanbulda kış tatili bana alışveriş açısından çok şeyler aldırdı diyebilirim. Sadece İmpa Ticaretten aldıklarımı koyuyorum buraya. 6 Şubat günü muhteşem derecede yoğun istanbul trafiğinin ardından İmpa Ticaret'e gittim ve ;

1 adet Feather Popular,1 adet Polsilver jilet, 1 adet Gillette Stainless Gillette, 1 adet Gillette 7o'clock Sarı paket 1 adet Personna Platinum, 1 adet Astra Mavi, 2 adet bende bittiği için Tabac Aftershave Lotion (Fotoğrafta 150 ML görünüyor sembolik olarak koydum onu iki tane 100 ML aldım) ve 1 adet Tabac Kaseli Tıraş sabunu aldım. Hediye olarak ise 30 mllik Rebul Yeşil Çay kolonyası verdiler bana. @impaticaret ten Mustafa Bey'i görüp kahve içemedik ama artık başka sefere kaldı maalesef. Tüm bunların haricinde ise 5 tane Torium Eczane'den tanesi 1 TL olan İHA Kantaşı Faydalı Model (Malum Kıbrısta yok diye almışken bayağı aldım) , iki tane Crystal Şap,1 tane 100 ml Spreyli şişe Rebul Yeşilçay Kolonyası, Eyüp Sabri Tuncer'in küçük spreyli şişe Mandalina kolonyası ve birsürü ucuz olduğu için küçük deneme boyu Rebul Ice, Rebul Lime ve Rebul Mandalina kolonyaları aldım.
Ayrıca fotoğrafta görünen Cella ve Proraso Yeşil Tıraş Kremi için ise @cihankeskin komşuma çok teşekkür ederim. Kaliteli ürünler gerçekten hakkını veriyorlar her ikiside Smile. @Aleksey komşumdan ilerde jilet bekliyoruz denemelik Smile Big Grin. Ve böylelikle İstanbul tatili'ni noktalamış oldum Cool. Fotoğrafta olmayan ise cihankeskin komşumun forumda bir başlıkta belirttiği üzere Eylül 2014'ten itibaren Palmolive krem ve sabun üretimi durdurulduğu için dün Metropol Süpermarketten aldığım ve zula'ya attığım üç tane Palmolive Kremdir Smile

2emn21u.jpg
(11/02/2015, Saat: 07:31)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet İstanbulda kış tatili bana alışveriş açısından çok şeyler aldırdı diyebilirim. Sadece İmpa Ticaretten aldıklarımı koyuyorum buraya. 6 Şubat günü muhteşem derecede yoğun istanbul trafiğinin ardından İmpa Ticaret'e gittim ve ;

1 adet Feather Popular,1 adet Polsilver jilet, 1 adet Gillette Stainless Gillette, 1 adet Gillette 7o'clock Sarı paket 1 adet Personna Platinum, 1 adet Astra Mavi, 2 adet bende bittiği için Tabac Aftershave Lotion (Fotoğrafta 150 ML görünüyor sembolik olarak koydum onu iki tane 100 ML aldım) ve 1 adet Tabac Kaseli Tıraş sabunu aldım. Hediye olarak ise 30 mllik Rebul Yeşil Çay kolonyası verdiler bana. @impaticaret ten Mustafa Bey'i görüp kahve içemedik ama artık başka sefere kaldı maalesef. Tüm bunların haricinde ise 5 tane Torium Eczane'den tanesi 1 TL olan İHA Kantaşı Faydalı Model (Malum Kıbrısta yok diye almışken bayağı aldım) , iki tane Crystal Şap,1 tane 100 ml Spreyli şişe Rebul Yeşilçay Kolonyası, Eyüp Sabri Tuncer'in küçük spreyli şişe Mandalina kolonyası ve birsürü ucuz olduğu için küçük deneme boyu Rebul Ice, Rebul Lime ve Rebul Mandalina kolonyaları aldım.
Ayrıca fotoğrafta görünen Cella ve Proraso Yeşil Tıraş Kremi için ise @cihankeskin komşuma çok teşekkür ederim. Kaliteli ürünler gerçekten hakkını veriyorlar her ikiside Smile. @Aleksey komşumdan ilerde jilet bekliyoruz denemelik Smile Big Grin. Ve böylelikle İstanbul tatili'ni noktalamış oldum Cool. Fotoğrafta olmayan ise cihankeskin komşumun forumda bir başlıkta belirttiği üzere Eylül 2014'ten itibaren Palmolive krem ve sabun üretimi durdurulduğu için dün Metropol Süpermarketten aldığım ve zula'ya attığım üç tane Palmolive Kremdir Smile

Güle güle kullanın komşum. Her şey şahane gözüküyor.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@Mehmet Kiraz; güle güle kullanın üstadım ganimetlerinizi Smile Güzel parçalar toparlamışsınız.
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: