Günün Tıraşı (SOTD)
Garnier yüz temizleme jeli

EJ DE89L
cella sabun
FS 26mm
bolzano jilet
Çakma scuttle Smile

excipial hydro

muhteşem bir tıraştı. DE89 ve bolzano çok iyi ikili oldular... bu jilet featherden daha fazla memnun etti beni. iki Perdede tıraşı bitirdim ama çakma scuttle sayesinde sıcak olan köpük ve hiç tahriş etmeden yağ gibi alan makine jilet ikilisi yüzünden üçüncü perdeyi de aldım ...

bu excipial emülsüyonu deneyin arkadaşlar. muhteşem nemlendiriyor. tavsiye ederim.
sinekkaydı tıraş, boyalı ayakkabı, ütülü pantolon...
dikkatimi celbetti.... koymuşuz scuttle ı avatara.... Smile
(03/04/2012, Saat: 23:31)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dikkatimi celbetti.... koymuşuz scuttle ı avatara.... Smile

Smile yahu dandik falan ama pek konforlu... Smile hakediyor avatarda olmayı.
Amaa olurda bir scuttle yaptırmayı becerebilirsek şöyle üzerinde geltir yazan ustura logolu falan, dakikasında satarım, hiç acımam... Smile

Selamlar...
sanırım siz bu scuttle ı kullanmaya devame edeceksiniz.. bizim scuttle işi yatar diye düşünüyorum Confused
(04/04/2012, Saat: 00:02)uataman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile yahu dandik falan ama pek konforlu... Smile hakediyor avatarda olmayı.
Amaa olurda bir scuttle yaptırmayı becerebilirsek şöyle üzerinde geltir yazan ustura logolu falan, dakikasında satarım, hiç acımam... Smile
Selamlar...
(04/04/2012, Saat: 00:42)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sanırım siz bu scuttle ı kullanmaya devame edeceksiniz.. bizim scuttle işi yatar diye düşünüyorum Confused

Aslında canımda sıkılıyor bu konuya... Takip ettiğim bir saat forumu almanyadaki homage üreticiden forum için saat yaptırdı yahu. Dizayn yaptılar, kalite konuştular, kadran ve kayış alternatifleri için seçenek sundular vs...
Biz ise nihayetinde seramik bir tası yaptıramıyoruz...

kendim için 2 adet istemiştim, mesele sayı ise iki daha alayım, adminde dursun 500 ve 1000. üyeye hediye edilsin mesela...
istanbul göksu taraflarında bir iki çömlekçi varmış, işin menbaı avanos zaten, haftasonu göksü tarafına bakayım yada avanostan bir bağlantı bulayım diyorum ancak bulmak yetmiyor üretim aşamasında oralara gidecek mesai harcayacak arkadaşlarda lazım...
hani dovo ile bağlantıya geçelim ustura yaptıralım tanesi 150 eu'dan denilmiş olsa sorun para diyeceğim.
Neyse... yeri burası değil. Ancak bu işi becermek lazım bence... Aynı sıkıntıyı fümede de yaşadık... 50 gibi nüfusumuz var. hepimiz mesaj atmayı akıl etseydik tedarik işi daha önce halledilirdi sanırım...
Yanlış anlaşılmasın kimseyi suçlamıyorum, ama biraz rahat davranıyoruz sanki ben dahil...

Selamlar...

Ern celik ustura-yeni kayis-MWF-porsuk firca-sap-arko sensitive

ilk perde duz ikincisi capraz.
iki kanamayan cizik.
slant misali ruya gibi bir tiras.
2 gündür tıraş olmuyorum son seferinde bayağı zedelemişim gıdık bölgesini el değmeyecek şekilde acıyordu. 2 gündür sabah akşam şap sürüyorum çok güzel bir olay bu şap ya. 2 gün daha tıraş olmayacağım cumaya umıtlıyım sıparısım gelırse ınsallah EJ ıle tıraş olacagım Smile
bu tıraş sevgili dostum psycho'ya ve tüm Tabacseverlere gelsin Smile

* Tabac (iyiki orijinal kasesi ile almışım Smile )
* Shark stainless (o kadar kez denedim ve ilk kez sevdim)
* Mühle r89 (muhteşem bir şey duygu r89 ile tıraş olmak)
* FS finest fırça
* İha şap
* Man's tıraş losyonu (yeşil) kullanılarak imal edilmiş aspirinli solüsyon

muhteşem... neredeyse sıfır tahrişli bir tıraş oldu. zaten bende 0 tahriş olmuyor.. 3 perde-1 yukadan aşağı, 2çeneden kulağa, 3 kulaktan çeneye

İyi akşamlar
Neyse bari Shark stoğunu erit artık papazerigi hocam Big Grin
Değerli dostum, mesajini yüzümde kocaman bir gülümsemeyle okudum. O gülümsemeye eslik eden tabac kokusu da cabası. Big Grin

Ben bugün MWF ile tıraş oldum. Sentetik fırçamı da mwf ile denemiş oldum. Sonuç olumlu. Barley+Astra hâlâ favorim. Kapanışı da Tabac AS ile yaptim. Hayat tabacla guzel.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,690 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,444 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,205 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,346 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,563 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,804 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,251 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,031 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,236 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: