Günün Tıraşı (SOTD)
104qcqt.jpg
Haydi hayırlı tıraşlar...
  • Speick stick sabun
  • Custom HMW fırça
  • Puma 32 9/16 ustura
  • Aqua Velva Ice Blue AS losyon
29dizq8.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
EJ DE89 Barley
Astra Yeşil (tek kağıt)
Arko Hydrate tıraş kremi
Tipsoft manchurian 24 mm knot ve Delidumrul handle
Ali Bıyıklı Şap

Öncelikle herkese tekrardan merhaba. Uzun zamandır forumda paylaşım yapmıyordum. Ama yeni iki yeni ürün olunca dayanamadım. bi günü tıraşına gönderi yapayım dedim.

* Yeni fırçam harika. Tipsoft knot yumuşacık ve delidumrul handle ise kullanışlı ve şık. İkisine de teşekkürler.
* Arko Hydrate'i markette yeni gördüm hemen aldım. Ambalaj değişmiş ama sanırım Arko Cool'un aynısı.

szz6so.jpg
(04/02/2015, Saat: 10:53)salih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: EJ DE89 Barley
Astra Yeşil (tek kağıt)
Arko Hydrate tıraş kremi
Ali Bıyıklı Şap

Öncelikle herkese tekrardan merhaba. Uzun zamandır forumda paylaşım yapmıyordum. Ama yeni iki yeni ürün olunca dayanamadım. bi günü tıraşına gönderi yapayım dedim.

* Yeni fırçam harika. Tipsoft knot yumuşacık ve delidumrul handle ise kullanışlı ve şık. İkisine de teşekkürler.
* Arko Hydrate'i markette yeni gördüm hemen aldım. Ambalaj değişmiş ama sanırım Arko Cool'un aynısı.

szz6so.jpg

Sıhhatler olsun komşum ne zamandır görünmediniz. Umarım daha sık uğrarsınız buralara.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(04/02/2015, Saat: 10:53)salih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: EJ DE89 Barley
Astra Yeşil (tek kağıt)
Arko Hydrate tıraş kremi
Ali Bıyıklı Şap

szz6so.jpg

Sıhhatler olsun, ben de merak ediyordum sizi, ne zamandır görmüyorduk. Biz sizin istikrarınızı seviyoruz üstad Wink.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Bugün yine okaliptüs-mentol serinliğinde bir tıraş olayım dedim. Omega beni hayal kırıklığına uğrattı. Kokusunu boşverdim koruyuculuğu kesinlikle yeterli değil. Birdahaki sefere çok bol kullanarak deneyeceğim belki sonuç değişir. Futur'u da bir süreliğine çok keskin jiletlerle kullanmamaya karar verdim. Elim Futur'a tam alışana kadar en azından.

29ehquo.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Sağolun OnLyTNT ve Chinaski üstadlar.
Ne yapayım yeni ürünlere kendimi fazla kaptırmamaya çalışıyorum. Yoksa ipin ucu hemen kaçacak.
Merhaba komşular.
öncelikle Lordun bloğu ve bu site sayesinde geleneksel traşa ilgim başladı ve bir sevdadır gidiyorburadan Lorda ve burada emeği geçen herkese teşekkürü borç bilirim. Bu arada bir sorum olacaktı. Resim nasıl yüklüyoruz?
Saygılar ve selamlar
(04/02/2015, Saat: 19:27)Blade Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba komşular.
öncelikle Lordun bloğu ve bu site sayesinde geleneksel traşa ilgim başladı ve bir sevdadır gidiyorburadan Lorda ve burada emeği geçen herkese teşekkürü borç bilirim. Bu arada bir sorum olacaktı. Resim nasıl yüklüyoruz?
Saygılar ve selamlar

Merhaba, sorulara cevaplar tanışma konusundan sonra Smile
www.BarbarosRazors.com

Thé unnamed komşu haklısın. Tecrübesizlik işte. şimdi forum tanışma bölümünü gördüm. Oraya gidiyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 293,393 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,585 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,308 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 179,085 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,791 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 42,023 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,789 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,070 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,246 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: