En Son Ne Aldınız ?
Teşekkürler @Aleksey komşum ihtilaf hocamla hediyeleştik biraz.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
ÇUS sınavını geçenlere mod. hediyesidir.
Çelik ustura sınavı.
@Aleksey sizde hediye kazanabilirsiniz Smile

(28/01/2015, Saat: 18:57)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gonlunuze saglik ihtilaf ustad, gule gule kullan Chinaski komsum. Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk
Sanırım seyyar amcanın elindeki çoğu nos jiletleri satın aldım. Plastik kutuda astra mavi ve mavi rapiralardan bıraktım geride belki komşularda birine denk gelir nasiplenir Smile
qCEGf7u.jpg?1
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
Plastik kutu mavi astra mı,

Bırakılır mı be komşum Angel
(28/01/2015, Saat: 19:58)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ÇUS sınavını geçenlere mod. hediyesidir.
Çelik ustura sınavı.

Hocam icinize mi dogdu ben de CUS'a hazirlaniyordum. Basvuruyu nereye yapiyoruz? Big GrinTongue

(28/01/2015, Saat: 20:36)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam icinize mi dogdu ben de CUS'a hazirlaniyordum. Basvuruyu nereye yapiyoruz? Big GrinTongue

Mod.lar bilir Smile
Aceleye gerek yok zamanla.
(28/01/2015, Saat: 20:28)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Plastik kutu mavi astra mı,

Bırakılır mı be komşum Angel

Evet üstadım haklısın cepte para çok olunca düşünmeden alıyor insan ama bugün ödediğim paralar gözüme çok batınca pas geçmek zorunda kaldım Smile
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
(28/01/2015, Saat: 21:00)recklesstr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet üstadım haklısın cepte para çok olunca düşünmeden alıyor insan ama bugün ödediğim paralar gözüme çok batınca pas geçmek zorunda kaldım Smile

O düşünce sokağın başında gidiyo benden niyeyse Big Grin

Hemen dönüp alıyorum Angel
(28/01/2015, Saat: 19:58)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ÇUS sınavını geçenlere mod. hediyesidir.
Çelik ustura sınavı.
ihtilaf hocam yapmayın böyle teşvikler ,insanın kendine neşter ile dalası geliyor.Big Grin
(29/01/2015, Saat: 12:47)mkb1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ihtilaf hocam yapmayın böyle teşvikler ,insanın kendine neşter ile dalası geliyor.Big Grin

Nester,balta,satır hepsi olur.Forumda bir arkadaş çakıyla tıraş olmuştu Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: