En Son Ne Aldınız ?
(27/01/2015, Saat: 19:31)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yorum bekleriz shea butter’dan, nedir ne işe yarar, ne kadar gerekli vs.

Theunnamed üstadım bu shea butter bin derda deva gibi bişi, kuru cilde, exzama ya, dudaklara, saçlara ve tüm vücuda uygulanan doğal bir yağ. Bir review gider aslında btoprak hocam döktürsün bişiler

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
İkinizden ortak bir çalışma bekliyoruz artık üstad, ona göre dolapta yer açalım gerekiyorsa Smile
(27/01/2015, Saat: 20:12)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Theunnamed üstadım bu shea butter bin derda deva gibi bişi, kuru cilde, exzama ya, dudaklara, saçlara ve tüm vücuda uygulanan doğal bir yağ. Bir review gider aslında btoprak hocam döktürsün bişiler

www.BarbarosRazors.com

(27/01/2015, Saat: 20:00)porsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: spakvc.jpg
Hayırlı olsun, güle güle kullanın

En Son Ne Aldınız ?

(27/01/2015, Saat: 17:07)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: d1e45c5c9425c1780f0f184cb494c467.jpg

En son nereyi soydunuz Big Grin
Güle güle kullanın üstad.
(27/01/2015, Saat: 20:21)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En Son Ne Aldınız ?

En son nereyi soydunuz Big Grin
Güle güle kullanın üstad.

Üstadım bayadır birşey almıyordum kendimi biraz şımartayım dedim yeni oyuncaklarla, teşekkür ederim

(27/01/2015, Saat: 20:00)porsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: spakvc.jpg
Komşum güle güle kullanın taşları gritler nedir? Hangi marka taşlar bunlar? Nerden aldınız?
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(27/01/2015, Saat: 20:12)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Theunnamed üstadım bu shea butter bin derda deva gibi bişi, kuru cilde, exzama ya, dudaklara, saçlara ve tüm vücuda uygulanan doğal bir yağ. Bir review gider aslında btoprak hocam döktürsün bişiler

(27/01/2015, Saat: 20:14)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İkinizden ortak bir çalışma bekliyoruz artık üstad, ona göre dolapta yer açalım gerekiyorsa Smile

theunnamed üstadım akşamdan beri düşünüyorum ne yazsam diye, kısa birşeyler ekleyeceğim bu akşam. Tipsol üstadım siz de katkıda bulunursanız başlığa mutlu olurum, bu akşam birşeyler yazmaya çalışacağım, yarın sabah ta 2-3 fotoğraf ekleyeceğim.
Teşekkürler Tipsol komşum. Sizinkiler de hayırlı olsun.

Teşekkürler Chinaski. Takenoko 8000lik doğal-yapay karışık bir taş. DMT 325 daha çok diğer taşları düzlemek için. Diğeri de Blue Aoto doğal üzerinde 2000 yazıyor, aldığım yere göre 1000-3000lik karışık doğal taşlardan yapılmış daha çok 4000lik sonuç veriyormuş. Japanwoodworker den aldım.

Bu arada shea butter için BB de celestino diye bir arkadaş senelerdir nemlendirici olarak ve tıraş sonrası yerine shea butter kullanıyordu sanırım. Bu konuda yazısı İngilizce tabi Smile
http://shavenook.com/thread-unrefined-or...hea-butter

(27/01/2015, Saat: 20:14)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun, güle güle kullanın

(27/01/2015, Saat: 20:49)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum güle güle kullanın taşları gritler nedir? Hangi marka taşlar bunlar? Nerden aldınız?
Yurtta barış, dünyada barış. Atatürk
Dmt bana da lazım @porsuk hocam, bir bakayım dediginiz siteye. Teşekkürler.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(27/01/2015, Saat: 19:07)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...yarın gelecek çok büyük bir paket daha var...

Heyecanlandım bak şimdi...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: