En Son Ne Aldınız ?
Bugün Ankara CEPA'ya bir uğradım. Yves Rocher balsam ve Loccitane Verdon AS, Verdon Roll-on aldım. Verdon ürünleri % 40 indirimdeydi. AS 39 TL, Roll-on 38 TL idi. Balsam 19 TL ye aldım. Yves Rocher de nemlendirici losyonun Tester ürünleri vardı. Onlardan da 3 tane ekledim. İnşallah memnun kalırım.
e885abfd398e046246c2e6c4a6487141.jpg
Dostum kullandiktan sonra yorumlarinizi paylasirsaniz seviniriz
(22/01/2015, Saat: 21:05)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün Ankara CEPA'ya bir uğradım. Yves Rocher balsam ve Loccitane Verdon AS, Verdon Roll-on aldım. Verdon ürünleri % 40 indirimdeydi. AS 39 TL, Roll-on 38 TL idi. Balsam 19 TL ye aldım. Yves Rocher de nemlendirici losyonun Tester ürünleri vardı. Onlardan da 3 tane ekledim. İnşallah memnun kalırım.
e885abfd398e046246c2e6c4a6487141.jpg

Verdon'dan ben çok memnunum, umarım siz de beğenirsiniz. Yves Rocher hakkında yorumunuzu merakla bekliyorum.

Ben de bugün Gratis'de bulunca Bebak Acıbadem Sütü aldım, Colonel Conk Almond ile iyi anlaşırlar diye umuyorum.
(22/01/2015, Saat: 21:16)ayha-al Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum kullandiktan sonra yorumlarinizi paylasirsaniz seviniriz
Becerebilir miyim bilmiyorum ama Yves Rocher in kısa bir detayını paylaşmayı düşünüyorum ayha-al komşum. Verdon konusunda forumda daha önce bir arkadaş görüşlerini paylaşmıştı zaten önceden.
(22/01/2015, Saat: 21:21)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Verdon'dan ben çok memnunum, umarım siz de beğenirsiniz. Yves Rocher hakkında yorumunuzu merakla bekliyorum.

Ben de bugün Gratis'de bulunca Bebak Acıbadem Sütü aldım, Colonel Conk Almond ile iyi anlaşırlar diye umuyorum.
Evet daha önce yorumunuzu okumuştum Verdon hakkında Aleksey komşum. Onun üzerine aldım zaten Smile. Siz alkolsüz demiştiniz sanırım, o zaman ben Edwin Jagger gibi balsam benzeri bir losyon sanmıştım ama AS Splash türündeymiş, deneyeceğim.

Balsamı kullanınca kısa bir deneyim paylaşırım. İyi akşamlar keyifli tıraşlar.
(22/01/2015, Saat: 19:06)Mirkwood Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 29ncm83.jpg
Resimdeki ürünlerin hepsini İmpa ticaretten satın aldım. Mustafa Bey'e başta ürünleri tercih ederken yardımcı olması ve hiç bıkmadan sorularımı yanıtlaması, ürünleri elime hızla ulaştırması, ürünlerin tek tek çok düzgün paketlenmiş olması ve zarar görmeyecek şekilde kolilenmiş olmaları, son olarak da fiyat konusunda ikramda bulunmuş olmalarına rağmen üstüne bir de hediye gönderme nezaketini göstermeleri nedeniyle çok teşekkür ederim.

Cihankeskin komşumun hoşgeldin mesajındaki tavsiyesi üzerine, Lord Sparhawk ve Linguist komşularımın videolarını da izledikten sonra forumu araştırarak hafta içi amaçlı DE aldım. Jilet hariç her konuyu okumuştum. Sakalım sert ve gür olduğu için en keskin jiletleri bir deneyeyim dedim. Siparişi onayladıktan sonra Lord Sparhawk komşumun "yeni başlarken öyle hemen Feather jilete saldırılmaz" cümlesini okuyunca cidden kendimden utandım. Bu işin bir adabı, kültürü, düzeni ve zamanı var; bilmek, uymak özen göstermek lâzım. Belli ki ustalardan daha çok şey öğreneceğiz.

Herkese keyifli traşlar olsun.

Güle güle kullanın komşum. Seçimlerinizi inceliyorum da bence oldukça güzel seçimlerde bulunmuşsunuz. Progress sizi oldukça tatmin edecektir. Sadece başlarda düşük ayarlarda kullanmaya çalışın. İnsan merak edip agresifleştirmek istiyor ama kendinize mani olun. Smile Ben ilk tıraşımı DE89 ve Feather jiletle olmuştum üstatları dinlemeden. Yüzümü kesmemiştim ama tahrişten pancara dönmüştü yüzüm. 7 O'Clock Sharp Edge gerçekten de güzel bir jilet. Çok keskindir ama Feather'dan daha konforludur. Bu arada fırça olarak da sanırım Omega Puro Tasso almışsınız. Aynı fırçayı ben babama aldım. O da oldukça memnun fırçadan. Güle güle kullanın. Keyifli tıraşlar.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(22/01/2015, Saat: 19:06)Mirkwood Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 29ncm83.jpg
Resimdeki ürünlerin hepsini İmpa ticaretten satın aldım. Mustafa Bey'e başta ürünleri tercih ederken yardımcı olması ve hiç bıkmadan sorularımı yanıtlaması, ürünleri elime hızla ulaştırması, ürünlerin tek tek çok düzgün paketlenmiş olması ve zarar görmeyecek şekilde kolilenmiş olmaları, son olarak da fiyat konusunda ikramda bulunmuş olmalarına rağmen üstüne bir de hediye gönderme nezaketini göstermeleri nedeniyle çok teşekkür ederim.

Cihankeskin komşumun hoşgeldin mesajındaki tavsiyesi üzerine, Lord Sparhawk ve Linguist komşularımın videolarını da izledikten sonra forumu araştırarak hafta içi amaçlı DE aldım. Jilet hariç her konuyu okumuştum. Sakalım sert ve gür olduğu için en keskin jiletleri bir deneyeyim dedim. Siparişi onayladıktan sonra Lord Sparhawk komşumun "yeni başlarken öyle hemen Feather jilete saldırılmaz" cümlesini okuyunca cidden kendimden utandım. Bu işin bir adabı, kültürü, düzeni ve zamanı var; bilmek, uymak özen göstermek lâzım. Belli ki ustalardan daha çok şey öğreneceğiz.

Herkese keyifli traşlar olsun.
Impa ticarette merkur progress kaldi mi acaba dun arkadasi yolladim ama kalmadigini soylemisler
O zaman Mirkwood komşum sonuncuyu almış. Smile
Teşekkür ederim komşum, tercihlerimde sağolsun Mustafa Bey'in katkısı büyük. Ben Progress'i kendim seçmiştim. Diğerlerinde açıklamalarıyla birlikte seçenekler sundu taleplerim doğrultusunda.
Fakat siz olmasaydınız baştan DE makina işine hiç girmezdim, onun için esas size teşekkür ederim.

Bilemiyorum mirrorihsan komşum.
(23/01/2015, Saat: 11:30)Mirkwood Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim komşum, tercihlerimde sağolsun Mustafa Bey'in katkısı büyük. Ben Progress'i kendim seçmiştim. Diğerlerinde açıklamalarıyla birlikte seçenekler sundu taleplerim doğrultusunda.
Fakat siz olmasaydınız baştan DE makina işine hiç girmezdim, onun için esas size teşekkür ederim.

Bilemiyorum mirrorihsan komşum.

Estafurullah ben demesem forumda başkası mutlaka derdi. İlk tıraşlarınızdan sonra sonuçları bizimle paylaşın lütfen. Keyifli tıraşlar.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: