En Son Ne Aldınız ?
Valobra Fougere ve Floid As nasil komsum.

Valla harika tablo. Bu yuzden bilinc altim Impaya gitmemi engelliyor sanirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Bugün en güzel kokan sabunlar ile ilgili başlığa mesaj atmıştım. Valobra o listeye girer koku olarak. Ürünlerin hiçbirini kullanmadım, o yüzden çok yorum yapamam şu an için. Özellikle tıraş sonrası kolonyaları suratta deneyip kokunun oturmasını filan beklemek lazım, şişeden koklamakla olmuyor.
Haydi hayırlı tıraşlar...
6f066325d9670ffe087fab55332cd026.jpg
Arko Kase Tıraş Sabunu (tipsol arkadaşımızın fotoğrafını kullandım.)
24kyyix.jpg
Yurtta barış, dünyada barış. Atatürk
(21/01/2015, Saat: 18:56)porsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arko Kase Tıraş Sabunu (tipsol arkadaşımızın fotoğrafını kullandım.)
24kyyix.jpg

sevgili @porsuk telif hakkı olarak sabunun %20 si lütfenSmile
e mail adresim tipsol@me.com
(21/01/2015, Saat: 19:02)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sevgili @porsuk telif hakkı olarak sabunun %20 si lütfenSmile

Objection !!!!

%20 too much Big Grin
heheh tabi Big Grin mornetto da isyan etmiş artık vergilere Big Grin %18 de anlaşırız artık. keşke gümrükte de %20 sini kesip alsalar para yerine. taşlar yolda, gelince %20 yi alacaklar gibi geliyor. Taşların %20 si kesilmiş halde de gelebilir Big Grin

(21/01/2015, Saat: 19:02)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sevgili @porsuk telif hakkı olarak sabunun %20 si lütfenSmile
(21/01/2015, Saat: 19:59)porsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: heheh tabi Big Grin mornetto da isyan etmiş artık vergilere Big Grin %18 de anlaşırız artık. keşke gümrükte de %20 sini kesip alsalar para yerine. taşlar yolda, gelince %20 yi alacaklar gibi geliyor. Taşların %20 si kesilmiş halde de gelebilir Big Grin

Şşşşşşt, ben halledicem. 5 ten fazla yok Big Grin

10 da bana Big GrinBig GrinTongue
Tamamdır 15'le kurtardık sabunu Wink

(21/01/2015, Saat: 21:05)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şşşşşşt, ben halledicem. 5 ten fazla yok Big Grin

10 da bana Big GrinBig GrinTongue
29ncm83.jpg
Resimdeki ürünlerin hepsini İmpa ticaretten satın aldım. Mustafa Bey'e başta ürünleri tercih ederken yardımcı olması ve hiç bıkmadan sorularımı yanıtlaması, ürünleri elime hızla ulaştırması, ürünlerin tek tek çok düzgün paketlenmiş olması ve zarar görmeyecek şekilde kolilenmiş olmaları, son olarak da fiyat konusunda ikramda bulunmuş olmalarına rağmen üstüne bir de hediye gönderme nezaketini göstermeleri nedeniyle çok teşekkür ederim.

Cihankeskin komşumun hoşgeldin mesajındaki tavsiyesi üzerine, Lord Sparhawk ve Linguist komşularımın videolarını da izledikten sonra forumu araştırarak hafta içi amaçlı DE aldım. Jilet hariç her konuyu okumuştum. Sakalım sert ve gür olduğu için en keskin jiletleri bir deneyeyim dedim. Siparişi onayladıktan sonra Lord Sparhawk komşumun "yeni başlarken öyle hemen Feather jilete saldırılmaz" cümlesini okuyunca cidden kendimden utandım. Bu işin bir adabı, kültürü, düzeni ve zamanı var; bilmek, uymak özen göstermek lâzım. Belli ki ustalardan daha çok şey öğreneceğiz.

Herkese keyifli traşlar olsun.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: