Günün Tıraşı (SOTD)
Clinique hafif ve en guzeli kokususuz... Ancak kış ayları icin biraz hafif kaliyor. Kurutuyor

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Thiers Issard Le Petit Français 4/8
Pure Bristle 14mm (not shaving) Brush
Cella Cream
Pinaud Clubman
2i8kne8.jpg
Yakın tıraş gibisi yoktur..
Teşekkürler. Ben memnunum. Fazla popüler değil ama kullananlar da genel olarak beğeniyordu. Bundan başkası yaramıyor bana en iyi bu geliyor diyen de vardı. Hafif ama işini çok iyi yapıyor. Cildinizi yağlı, parlak bir görünümde bırakmıyor. Kokusuz isteyenler için, alerjik-hassas ciltler için kokusuz olması avantaj. Tıraş ürünlerini kokusu için alıyorum diyenler de var. Kişiye göre değişiyor bu kısımları da. Şimdi tek çeşidi var sanırım. Ben aldığımda iki çeşit vardı diğerini hatırlamıyorum. Bendeki sakal kontrol, aynı zamanda sakalın daha geç uzamasını sağlıyor. Yüz yıkama ürünü de aynı zamanda sakalı tıraşa hazırlıyordu.

Bu markanın ürünlerinin fiyatları Türkiye'de iki katından yüksek, ben aldığımda da öyleydi. Strawberry den almıştım geç gelse de kargo ücretsizdi, her şey çok ucuz ve ürünleri hep tazeydi siparişlerde hediyeler gönderiyordu. Tabi dolar da o kadar yüksek değildi. Kozmetik gümrükte yasaklanınca Türkiye'ye gönderimi durdurdu. Bizim tıraş markaları orada pek olmasa da diğer kozmetik, parfüm için çok iyi bir yerdi.

(14/01/2015, Saat: 23:07)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun komşum. Clinique Post-Shave Soother dan memnun musunuz? Etkisi nasıl sizdeki?
Yurtta barış, dünyada barış. Atatürk
Merkur 34c
TH super badger
polsilver SI
Edwin jagger Limes & Pomegranate sabun
Zaza şap
EST çeşme limonu edc
----------
34c ve ej sabunu ilk kez kullanıyorum. süper bir tıraş oldu.
Ej sabun benim haslinger fiyaskosu haricindeki ilk tallow içermeyen sabun denemem.İlk denem için yorum yapmak pek doğru değil ama
gayet keyifli bir tıraş verdi . Koku konusunda efil efil lime kokusu bekliyordum ama limon kolonyasına benzer klasik bir kokusu var diyebilirim. Anlaşacağız gibi görünüyor
Wacker Chevalier ustura -harika bir görünüş harika tıraş 6/8 boynuz sap.
Frank Shaving best badger fırça
Kent Luxury shaving soap
Rebul Green tea kolonya
Proraso pre/post krem

294nfjs.jpg
(15/01/2015, Saat: 01:43)taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Wacker Chevalier ustura -harika bir görünüş harika tıraş 6/8 boynuz sap.
Frank Shaving best badger fırça
Kent Luxury shaving soap
Rebul Green tea kolonya
Proraso pre/post krem

294nfjs.jpg
Üstat gene beni benden aldı senin fotoğraf. Sıhhatler olsun.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Ustura kullanmıyorum ama güzelliği görmek için ona sahip olmak gerekmiyor, çok güzel görünüyorlar usturalar @asymptote ve @taskind üstadlar. Güle güle keyifle kullanın.
Üstat gene beni benden aldı senin fotoğraf. Sıhhatler olsun.
[/quote]
Teşekkür ederim komşum
@taskind üstad yakıyor yine ustura maşallah. Sıhhatler olsun.

Ne güzel elma soyulur onunla ama Cool
www.BarbarosRazors.com

taskind'in elinden geçmeyen ustura herhalde yoktur. Wink Sahip olduklarının hepsi de çok güzeller.. Ustura
Yakın tıraş gibisi yoktur..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,696 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,444 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,205 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,350 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,565 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,807 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,253 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,031 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,236 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: