Beni bir tek sen anladın,sen de yanlış anladın.
Allah rızası için biri çıksın ve desin ki “Caner; otorite önyargısı ve yanlış anlama kavramını iyi Ya da kötü anlattın.” Yanlış anlaşılma kavramı yazısını bile yanlış anlamak nedir? Kime,ne gönderme yapayım? Gönderme yapmak için iletişim fakültesini 4 yılda bitirince anlaşılacak kavramları yazı diliyle birleştirip kavramlara odaklanmanızı sağlamaya çalışmak mı yanlış? İlla biri Ya da birilerine göndermemi olmalı yazıda?Bu şekilde mi sürdüyorsunuz hayatınızı? Mesaj var deyip mesaj yazıyorsunuz,üstüne cevap vermesem mesaj veriyor oluyor,versem “Bak,gördün mü mesaj vermiş demek ki.” Ciddi ciddi şu yazıyı illa dün ki yaşanmışlıkla bağdaştırmak zorunda mısınız? O vakit diğer yazımda belki başka birine sallıyorumdur ya da fırça incelemesi aslında bambaşka bir mesajdır.Bıçak sırtı konularda yazıyorum,evet,istiyorum ki çarpıcı olsun,üzerine yazdığım gerçek,otorite önyargısı,yanlış anlaşılmanın anatomisi vb.kavramlar irdelensin.Diyorsanız ki yazma,yanlış anlıyoruz.Mevlana’nın sözünü de yazdım; aklından geçirdikleri kendi düşünceleridir diye.Çok rica ediyorum,lütfen şu yazıyı objektif bir okumayla değerlendirin.Gerçekten rica ediyorum.Öbür türlü bu eleştiri değil,kişisel mesaj oluyor.Ben kimseye mesaj vermediğimi ısrarla söylüyorum.O zaman sizin mesajınız kime? Lütfen,lütfen,lütfen.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aklıma gelmişken şunu da belirteyim.Yanlış anlaşılmaya müsait konularda yazdığımı da düşünebilirsiniz,haklı da bulurum,saygı da duyarım lakin size şöyle bir gerçekten bahsedeyim.Şimdiye kadar yaptığım incelemeler dün ki yazım kadar rağbet görmedi?okunmadı.Bunu neden irdelemiyoruz? Başka bir insana cevap vermek için mi yazıyoruz sadece?

Şu yazıyı cümle cümle açıklayabilirim.Yazan benim çünkü ve bilerek ve isteyerek vericiyi ön plana çıkardım,onun algılama düzeyini ortaya koydum ki yanlış anlaşılmasın,alıcıya laf ediyor denmesin.Lütfen,yazıyı okuyun.Anlayarak okuyun.Çünkü gerçekten okuduğunuzda yanlış anlaşılmanın nedenlerini ortaya koyan hani fena da olmayan bir yazı ,bence.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?

Bu Konudaki Yorumlar
Beni bir tek sen anladın,sen de yanlış anladın. - Yazar: ahraz - 07/01/2018, Saat: 15:49

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: