Home of Scents - www.homeofscents.com.tr
(yeni başlık açacaktım fakat son anda arama yaparken gördüm @"ckeskin" üstadım zaten bu konuyu açmış dolayısıyla olduğu gibi buraya ekliyorum)

Sevgili komşularım,
Uzun zamandır foruma girmiyordum son dönemde daha fazla uğramaya çalışıyorum ve komşularımı bir konudan haberdar etmek istedim.
Home of Scents diye bir internet sitesi mevcut online niş ve tasarımcı (designer) parfümeri üzerine ticaret yapmakta. Siteyi kullandım ve ürünlerin orjinal olduğunu biliyorum. (sanıyorum e-ticaret siteleri üzerinde de satış yaptıkları hesapları mevcut)
31 Ekime kadar indirim yapılmış ve site dönem dönem hep böyle indirimler yapıyor, tam olarak emin olmamakla birlikte gördüğüm kadarıyla Geo F.Trumper ürünleri şu an yurtdışı fiyatları ile aynı seviyede seyrediyor. İndirim durumundan sizleri haberdar etmek istedim 2017 yılında @"ckeskin" üstadın aldığı fiyatlara kadar düşmüş nerdeyse...

Ürünlere aşağıdaki linkten bakabilirsiniz;

https://www.homeofscents.com.tr/marka/geo-f-trumper

Keyifli Tıraşlar...
Be A Gentleman...

Bu Konudaki Yorumlar
Home of Scents - www.homeofscents.com.tr - Yazar: ckeskin - 21/07/2017, Saat: 23:15
RE: Home of Scents - www.homeofscents.com.tr - Yazar: Tahir - 22/07/2017, Saat: 00:15
RE: Home of Scents - www.homeofscents.com.tr - Yazar: dikdik_s - 22/07/2017, Saat: 01:45
RE: Home of Scents - www.homeofscents.com.tr - Yazar: dikdik_s - 22/07/2017, Saat: 12:56
RE: Home of Scents - www.homeofscents.com.tr - Yazar: ckeskin - 22/07/2017, Saat: 14:01
RE: Home of Scents - www.homeofscents.com.tr - Yazar: ckeskin - 22/07/2017, Saat: 14:47
Cvp: Home of Scents - www.homeofscents.com.tr - Yazar: ouz7 - 20/10/2020, Saat: 16:03
Home of Scents - www.homeofscents.com.tr - Yazar: trooper_gs - 21/10/2020, Saat: 23:20

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: