Güneş Kremi, Yağ ve Bronzlaştırıcı Önerileri
Bugün Boyner ve Sevil mağazalarına gittim ve genel bir bilgi aldım, tabi biraz da araştırma yaptım.
Genel olarak bilinen bir yanlış varmış. 15, 30 ve 50 faktörlü ürünlerin korumasının aslında aynı olduğunu sadece faktör sayısı arttıkça koruduğu sürenin daha uzun olduğunu öğrendim. Yani diyelim ki 15 faktörlü bir ürün 3-4 saat koruma sağlarken 30 faktörlük olan ise 6 saat gibi bir koruma sağlıyormuş.
Faktörü az olan ürün kullanıldığında, faktörü yüksek olana göre daha çok tazelemek gerekiyor.
Ben de bu zamana kadar yanlış bilenlerdenmişim.
Tabi ürünlerin içeriğe göre farklılıklar mevcut. Özellikle içeriğinde nanopartikül titanyum dioksit ve çinko oksit içeren ürünler UVA ve UVB ışınlarını engelliyormuş.
Özellikle tavsiye edilen bir marka var ama paylaşıyor olmam reklam yapıyor gibi olur düşüncesiyle yazmadım. Daha doğrusu bu ürün en çok satılan ve iyi bir bronzluk sağlıyormuş.
Yanlışım var ve bu konuda daha detaylı bilgiye sahip komşularımdan da bilgi bekliyorum. Özellikle çocukları olan komşularım bu konuda daha önce araştırma yapmış olabilirler.

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Güneş Kremi, Yağ ve Bronzlaştırıcı Önerileri - Yazar: ferhat1905 - 13/07/2015, Saat: 01:00

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Diş Macunu Önerileri Nani Kuş 115 60,333 23/04/2023, Saat: 21:52
Son Yorum: ferencpuskas
Photo Cilt Maskesi Önerileri edward 3 3,531 07/10/2020, Saat: 01:26
Son Yorum: edward
  Cashmere El Kremi ohtararan 4 6,053 30/11/2015, Saat: 12:16
Son Yorum: Hakann

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: