Osma Shaving Soap
#20
Tıraş dünyasının en çok hakkı yenen sabunu bu bence. Çok rahat, tahrişsiz tıraşlar veriyor. İlginç, hafif limonsu bir kokusu var, sert olduğu için dayanıklı bir sabun. Aslında tam bir fiyat performans ürünü.
GÖREV OLSA BİZE YAPTIRIRDINIZ!
Cevapla


Bu Konudaki Yorumlar
Osma Shaving Soap - Yazar: bossyje - 13/03/2013, Saat: 00:38
Osma Shaving Soap - Yazar: inceptum - 13/03/2013, Saat: 02:11
Osma Shaving Soap - Yazar: bossyje - 13/03/2013, Saat: 02:22
Osma Shaving Soap - Yazar: burakoner0681 - 13/03/2013, Saat: 11:06
Cvp: Osma Shaving Soap - Yazar: ihtilaf - 30/03/2014, Saat: 20:18
Cvp: Osma Shaving Soap - Yazar: GartBnx - 30/03/2014, Saat: 20:33
Cvp: Osma Shaving Soap - Yazar: ihtilaf - 30/03/2014, Saat: 20:43
Cvp: Osma Shaving Soap - Yazar: bossyje - 30/03/2014, Saat: 20:32
Cvp: Osma Shaving Soap - Yazar: ihtilaf - 30/03/2014, Saat: 20:37
Cvp: Osma Shaving Soap - Yazar: ooppss - 30/03/2014, Saat: 20:37
Cvp: Osma Shaving Soap - Yazar: ihtilaf - 30/03/2014, Saat: 20:40
Cvp: Osma Shaving Soap - Yazar: ihtilaf - 30/03/2014, Saat: 21:30
Cvp: Osma Shaving Soap - Yazar: best - 01/04/2014, Saat: 11:40
Cvp: Osma Shaving Soap - Yazar: bossyje - 01/04/2014, Saat: 12:17
Cvp: Osma Shaving Soap - Yazar: Alfred - 18/06/2020, Saat: 13:05
Cvp: Osma Shaving Soap - Yazar: dikdik_s - 18/06/2020, Saat: 23:52

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP Creator 233 187,769 19/11/2024, Saat: 16:59
Son Yorum: Ali Desidero
  OSS-MAN ARTISTRY VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 77 59,700 01/10/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Creator
  OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP Creator 70 64,173 19/07/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP Creator 47 37,139 18/06/2021, Saat: 00:10
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 58 55,036 22/04/2021, Saat: 22:20
Son Yorum: Creator
  Lea classic wooden bowl shaving soap Gkn17 18 25,476 29/03/2021, Saat: 00:57
Son Yorum: marv
  Godrej Shaving Round Soner 6 6,072 02/11/2020, Saat: 17:35
Son Yorum: Soner
  OSS-MAN FLEURON VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 59 51,226 28/05/2020, Saat: 19:26
Son Yorum: İsmetaltan
  OSS-MAN EMERAUDE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 14 14,787 28/05/2020, Saat: 09:32
Son Yorum: Creator
  Noble Otter Shaving Soap (Türk Hamamı) connect 9 9,991 19/02/2020, Saat: 00:24
Son Yorum: dbkan

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: