Muhle Jilet
#68
Konforlu ama keskin olmayan bir jilet bence. Gür sakalım olmamasına rağmen çekistirme yapıyor. Aynı konfor düzeyinde biraz daha keskin olsa stok yapacağım jilet olurdu ancak bu haliyle ben beğenmedim.
Cevapla


Bu Konudaki Yorumlar
Muhle Jilet - Yazar: daggett - 19/01/2015, Saat: 13:29
Cvp: Muhle - Yazar: ayha-al - 05/02/2015, Saat: 19:08
Cvp: Muhle - Yazar: daggett - 09/02/2015, Saat: 12:42
RE: Muhle - Yazar: budak1903 - 10/02/2015, Saat: 17:32
Cvp: Muhle - Yazar: ayha-al - 10/02/2015, Saat: 22:11
Cvp: Muhle - Yazar: btoprak - 10/02/2015, Saat: 22:19
Cvp: Muhle - Yazar: ayha-al - 10/02/2015, Saat: 23:45
Cvp: Muhle - Yazar: btoprak - 10/02/2015, Saat: 23:49
Cvp: Muhle - Yazar: Kalfa - 11/02/2015, Saat: 00:06
Cvp: Muhle - Yazar: btoprak - 11/02/2015, Saat: 00:13
Cvp: Muhle - Yazar: ayha-al - 19/03/2015, Saat: 04:29
Cvp: Muhle - Yazar: eskiuyemnt - 19/03/2015, Saat: 04:35
Cvp: Muhle - Yazar: Kerkenez - 19/03/2015, Saat: 12:35
Cvp: Muhle - Yazar: ckeskin - 19/03/2015, Saat: 14:56
Cvp: Muhle - Yazar: eskiuyemnt - 19/03/2015, Saat: 18:06
Cvp: Muhle - Yazar: ayha-al - 19/03/2015, Saat: 22:03
Cvp: Muhle - Yazar: eskiuyemnt - 20/03/2015, Saat: 01:17
Cvp: Muhle - Yazar: ayha-al - 19/03/2015, Saat: 15:58
Cvp: Muhle - Yazar: Kerkenez - 19/03/2015, Saat: 17:12
Cvp: Muhle - Yazar: ferhat1905 - 17/06/2015, Saat: 23:26
Cvp: Muhle - Yazar: ts9funk - 16/08/2015, Saat: 00:56
Cvp: Muhle - Yazar: koolandgang - 24/11/2015, Saat: 12:55
Cvp: Muhle - Yazar: ustaci - 27/11/2015, Saat: 20:48
Cvp: Muhle - Yazar: Kea.aksoy - 05/12/2015, Saat: 16:55
Cvp: Muhle - Yazar: dikdik_s - 05/12/2015, Saat: 18:01
Cvp: Muhle - Yazar: ckeskin - 05/12/2015, Saat: 21:08
Cvp: Muhle - Yazar: ustaci - 05/12/2015, Saat: 22:03
Cvp: Muhle - Yazar: ionicliquid - 06/01/2016, Saat: 16:06
Cvp: Muhle - Yazar: AKadir - 09/01/2016, Saat: 19:27
Cvp: Muhle - Yazar: dikdik_s - 17/04/2016, Saat: 01:54
Cvp: Muhle - Yazar: caneser - 17/04/2016, Saat: 23:52
Cvp: Muhle - Yazar: rock83 - 11/05/2016, Saat: 19:05
Cvp: Muhle - Yazar: erdsde - 14/03/2017, Saat: 11:30
RE: Cvp: Muhle - Yazar: Mauser - 18/04/2017, Saat: 23:15
Cvp: Muhle - Yazar: rock83 - 12/05/2016, Saat: 12:22
Cvp: Muhle - Yazar: Niko - 24/12/2016, Saat: 15:51
Cvp: Muhle - Yazar: Sovereign - 06/02/2017, Saat: 00:33
Cvp: Muhle - Yazar: Rayko - 14/03/2017, Saat: 12:22
Cvp: Muhle - Yazar: tyrant1907 - 16/03/2017, Saat: 20:59
RE: Muhle - Yazar: Scorpion - 18/04/2017, Saat: 22:46
Muhle - Yazar: -mali - 18/04/2017, Saat: 23:07
Muhle - Yazar: -mali - 18/04/2017, Saat: 23:08
RE: Muhle - Yazar: erdsde - 18/04/2017, Saat: 23:22
RE: Muhle - Yazar: Scorpion - 20/04/2017, Saat: 08:03
Muhle - Yazar: Dragon - 12/11/2017, Saat: 19:03
RE: Muhle - Yazar: pilotic - 13/11/2017, Saat: 03:20
Muhle - Yazar: gr00v3r - 12/11/2017, Saat: 19:39
RE: Muhle - Yazar: dikdik_s - 13/11/2017, Saat: 11:12
Muhle - Yazar: Dragon - 13/11/2017, Saat: 11:44
RE: Muhle - Yazar: protti - 13/11/2017, Saat: 22:30
Muhle - Yazar: kokopelli - 14/11/2017, Saat: 18:26
RE: Muhle - Yazar: pilotic - 15/11/2017, Saat: 03:25
RE: Muhle - Yazar: dikdik_s - 03/12/2017, Saat: 21:39
Muhle - Yazar: Dragon - 04/12/2017, Saat: 23:01
Cvp: Muhle - Yazar: rock83 - 16/04/2018, Saat: 16:48
Cvp: Muhle - Yazar: Sh@dow - 25/05/2019, Saat: 23:32
Muhle - Yazar: Silentsv - 07/06/2019, Saat: 22:28
Cvp: Muhle Jilet - Yazar: ibrahimbayram - 02/10/2019, Saat: 12:04
Cvp: Muhle Jilet - Yazar: Silentsv - 02/10/2019, Saat: 12:21
Cvp: Muhle Jilet - Yazar: ibrahimbayram - 02/10/2019, Saat: 12:36
Muhle Jilet - Yazar: onur7 - 16/12/2019, Saat: 22:35
Cvp: Muhle Jilet - Yazar: 3RD1 - 17/12/2019, Saat: 12:07
Cvp: Muhle Jilet - Yazar: Sh@dow - 17/12/2019, Saat: 12:12
Cvp: Muhle Jilet - Yazar: 3RD1 - 17/12/2019, Saat: 12:13
Cvp: Muhle Jilet - Yazar: hlkkzn - 17/12/2019, Saat: 12:15
Cvp: Muhle Jilet - Yazar: Sh@dow - 17/12/2019, Saat: 12:16
Cvp: Muhle Jilet - Yazar: GeraltofRivia - 08/01/2020, Saat: 12:22
Cvp: Muhle Jilet - Yazar: Yeraltndnntlr - 08/01/2020, Saat: 14:17
Cvp: Muhle Jilet - Yazar: mkoroglu - 27/01/2020, Saat: 23:05
Cvp: Muhle Jilet - Yazar: smltrpn - 16/04/2020, Saat: 23:37
Cvp: Muhle Jilet - Yazar: 3RD1 - 17/04/2020, Saat: 12:41
Cvp: Muhle Jilet - Yazar: kzldagpro - 08/07/2020, Saat: 12:37

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Barbero Professional ve Barbero Platinum Çift Taraflı Jilet Johny White 0 469 03/05/2026, Saat: 21:28
Son Yorum: Johny White
  Jilet Tavsiyesi Aedan 228 260,109 19/11/2025, Saat: 11:58
Son Yorum: Erserk1907
  Treet platinium vs mühle fchopen 1 1,938 23/07/2025, Saat: 08:51
Son Yorum: fchopen
  Rockwell Razors Jilet NIGRA 17 14,268 27/04/2025, Saat: 23:06
Son Yorum: arandur
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 55,225 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,466,231 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Jilet satış sitesi hak. telemcii 2 3,575 24/07/2023, Saat: 23:38
Son Yorum: telemcii
  Jilet Stoku ne kadar olmalı? erdsde 59 56,013 31/05/2023, Saat: 17:20
Son Yorum: arandur
  BAİLİ BR-176 İçin jilet önerisi. Umut islam 3 3,705 28/05/2023, Saat: 22:01
Son Yorum: Mecanica
  Derby extra jilet BigHillMe 366 542,442 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: