Beni bir tek sen anladın,sen de yanlış anladın.
(07/01/2018, Saat: 16:14)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hep yazınızın tekrar tekrar okunmasını tavsiye ediyorsunuz ama bu yazının dün yazılan konu ile alakasız olduğunu düşünüyorsanız bence siz de yazınızı tekrar okumalısınız.
Şahsım adına evet, normalde yazmayı düşünediğim konularda ekstradan olumlu bir durum gördüğümde teşekkür ya da takdirimi belirtmek için yada olumsuz bir durum gördüğümde eleştirimi belirtmek için yazdığım olmuştur. Bunda çok da şaşııracak bir yön bulamıyorum.
Yazının diğer yazılarınızdan daha fazla ilgi görmesi sizin için yeterli bir değerlendirme kriteri ise zaten bambaşka açılardan bakıyoruz demektir
Başarılar dilerim.

Hocam,bu yazıyı yazarken “yanlış anlaşılma” kavramında niyetten bilerek ve isteyerek hiç bahsetmedim.Böyle bir kavram var,eğer kişinin niyeti yanlış anlamaksa yapacak hiçbirşey yokmuş.Bundan hiç bahsetmedim,yanlış anlaşılır diye.Konular çarpıcı olsun istediğimi söylemiştim,dünkü konu da buna bir örnek,otomatik olarak dünkü konuya siz gidiyorsunuz ama yazıyı okursanız dün yanlış anlayan kişi hakkında tek bir cümle yok.Olmaz da.Özelden özür mesajı gönderdi,ben de kabul ettim.Herhangi bir kırgınlığım,kızgınlığımda yok üstelik.Şimdi maalesef aramızda bir sorun olmadığını açıklamak zorunda kalıyorum.Sebep mi? Yanlış anlaşılmasın diye.Polemik olabilecek konularda daha çok yazma eğilimi var,inceleme falan hak getire.Açık açık söylemeye çalıştığım buydu.Bunu alıp ilgi görmek ile bağdaştırdınız ya,ne diyeyim.Gelelim niyete,Hocam,yanlış anlamak için elinizden geleni yapıyorsunuz da sorum şu: Niye? Yanlış anlayan kişiyle sorunum yok dedim,çarpıcı olsun ki okunsun dedim,incelemeler,diğer insanlarca polemik olarak değerlendirilen konulardan daha az rağbet görüyor,irdeleyelim dedim.Daha da diyecek birşeyim yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?

Bu Konudaki Yorumlar
Beni bir tek sen anladın,sen de yanlış anladın. - Yazar: ahraz - 07/01/2018, Saat: 16:42

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: