Keramik scuttle isi kaybi
#11
Forum arkadaşlarımızdan Tipsol ve Onur98 ortak bir scuttle projesi başlatmışlardı. O zaman scuttle'lerin kapağı yoktu ve soranlara "scuttle'da kapak şart değildir" diye bir şey yazmışlardı. Scuttle'da ısıyı tutan malzemenin kendi kalitesidir, kaliteli ürünün avantajı budur falan da yazmışlardı bazı yerlerde. Kimsenin malına "seninki kötü" demek benim haddime düşmez, baştan özürümü diliyorum; ancak ürünün kendisi ile ilgili bir problem olabilir mi?

http://www.geltir.com/thread-4090-post-7...l#pid75694

Saygılar
Cevapla


Bu Konudaki Yorumlar
Keramik scuttle isi kaybi - Yazar: d0vo - 04/06/2015, Saat: 14:00
Cvp: Keramik scuttle isi kaybi - Yazar: ckeskin - 04/06/2015, Saat: 14:38
Cvp: Keramik scuttle isi kaybi - Yazar: d0vo - 04/06/2015, Saat: 18:14
RE: Keramik scuttle isi kaybi - Yazar: danjamem - 04/06/2015, Saat: 18:32
Cvp: Keramik scuttle isi kaybi - Yazar: d0vo - 04/06/2015, Saat: 21:52
Cvp: Keramik scuttle isi kaybi - Yazar: protti - 04/06/2015, Saat: 20:37
Cvp: Keramik scuttle isi kaybi - Yazar: d0vo - 04/06/2015, Saat: 21:54
Cvp: Keramik scuttle isi kaybi - Yazar: protti - 04/06/2015, Saat: 22:36
Cvp: Keramik scuttle isi kaybi - Yazar: d0vo - 05/06/2015, Saat: 00:58
Cvp: Keramik scuttle isi kaybi - Yazar: protti - 05/06/2015, Saat: 16:32
Cvp: Keramik scuttle isi kaybi - Yazar: atasaguncan - 10/06/2015, Saat: 16:53
Cvp: Keramik scuttle isi kaybi - Yazar: protti - 11/06/2015, Saat: 01:34
Cvp: Keramik scuttle isi kaybi - Yazar: danjamem - 05/06/2015, Saat: 02:56
Cvp: Keramik scuttle isi kaybi - Yazar: m y r - 05/06/2015, Saat: 09:34
Cvp: Keramik scuttle isi kaybi - Yazar: d0vo - 05/06/2015, Saat: 15:19
Cvp: Keramik scuttle isi kaybi - Yazar: d0vo - 10/06/2015, Saat: 15:49

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Scuttle - Köpürteç anesthesia 76 119,229 29/05/2021, Saat: 12:12
Son Yorum: kaman
  Yeni Scuttle Talebi arkolik 230 243,700 01/06/2020, Saat: 08:52
Son Yorum: assalavissa
  Mertsel Scuttle mertsel 219 306,786 26/02/2020, Saat: 23:17
Son Yorum: habaz
  Yeni Nesil SCUTTLE :D mirzacem 132 167,496 31/07/2016, Saat: 02:04
Son Yorum: FurkanY
  Scuttle + Mug = MUTTLE onurstyle 11 30,616 08/01/2015, Saat: 12:11
Son Yorum: ckeskin
  Geltir Scuttle Resurrection :) theunnamed 735 1,121,283 31/12/2014, Saat: 01:23
Son Yorum: ihtilaf
  Onur98&tipsol scuttle project tipsol 30 55,688 02/10/2014, Saat: 17:05
Son Yorum: nacho_grande
  Geltir Scuttle-Köpük tası cemuludinç 128 225,777 09/11/2013, Saat: 20:48
Son Yorum: theunnamed
  Dublex delikli scuttle linguist 13 27,230 03/04/2012, Saat: 10:17
Son Yorum: iatros

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: