Yeni Nesil SCUTTLE :D
Arkadaşlar abilerim,
Benim bir arkadaşım var seramik porselen çini vs baya okulunu okumuş eğitimini almış bir arkadaşımız. ben kendim için bir scuttle istedim amaaaa aklıma siz geldinizBig Grin Arkadaşıma forumumuzu anlattım resmen mest oldu. çamur bu istediğimiz şekli verebiliriz dedi.
bu yüzden scuttle, tas ya da aklınıza gelen bir çok şeyi yaptırabiliriz. artık dışarıdan da olsa bir atölyemiz var.
+1 (üzerinde GELTIR yazısı olsun)
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(20/07/2015, Saat: 16:40)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +1 (üzerinde GELTIR yazısı olsun)

İstersek neden olmasınBig Grin yani arkadaşımla şunu konuştuk aslında ana işlevi gördükten sonrası yaratıcılıga kalmış. bir çok şey yapılabilir . benim kafamdaki aslında scuttle üstüne kabartma bir bıyık ve ad soyad baş harfleriBig Grin birde vintage bir görünümde yapıp tıraş makinası ve fırça tutmalık iki kulp daha ekledik miBig Grin tadından yenmezBig Grin başka bir marangoz abimizlede stand için görüşüyoruz bakalımBig Grin
Selamlar,

Bir önceki proje de ki gibi büyük bir scuttle yerine gündelik hayatta daha pratik, daha hafif bir scuttle iyi olacaktır.

Ayrıca köpürtme tası, apothecary diye nitelendirilen kupalar vs de olsun derim Smile
(21/07/2015, Saat: 10:27)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar,

Bir önceki proje de ki gibi büyük bir scuttle yerine gündelik hayatta daha pratik,  daha hafif bir scuttle iyi olacaktır.

Ayrıca köpürtme tası,  apothecary diye nitelendirilen kupalar vs de olsun derim Smile

NE istersek ne şekil istersek yapabiliriz. hatta bu işi biraz daha ciddileştirmek adına arkadaşla bir kaç çizim yapacağız 2 haftaya kadar onlarıda paylaşırım sizinle. veya sizin isteklerinizle kaba taslak çizimler üzerinede konuşabilirizz. bende aynı şeyi düşünüyorum daha minimal şeyler hem yer hem kullanım açısından daha güzel olabilir.
Aslında bir çoğumuz "scuttle" sahibiyiz, yeni gelen arkadaşlar var tabii kusura bakmasınlar Wink. Ben kendi açımdan şöyle biraz büyükçe bir köpürtma tası peşindeyim.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(21/07/2015, Saat: 11:13)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında bir çoğumuz "scuttle" sahibiyiz, yeni gelen arkadaşlar var tabii kusura bakmasınlar Wink. Ben kendi açımdan şöyle biraz büyükçe bir köpürtma tası peşindeyim.

Aynen. Şöyle ortası kenarları tırtıllı, helezonlu, normalden biraz büyük, çok yüksek yan duvarları olmayan bir köpürtme tası fikri oluşursa bana sormadan beni listeye ekleyebilirsiniz.
(21/07/2015, Saat: 11:41)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen. Şöyle ortası kenarları tırtıllı, helezonlu, normalden biraz büyük, çok yüksek yan duvarları olmayan bir köpürtme tası fikri oluşursa bana sormadan beni listeye ekleyebilirsiniz.

Boyutu söylediğiniz sürece neden olmasın ki. yani onu şöyle yaparız boyut veririz anlatırız arkadaşa ne istediğimizi maliyetini sorarız ve ver fırına çıksın sıcak sıcak gelsin bize Big Grin atölyesi levent tarafındaydı atölyesini taşımış yerleştikten sonra çizim yapıp konuşalım dedik en son. yani bu arkadaş baya workshoplar düzenleyen bu işin sanat kısmınıda yapan , eski berber konseptine bayılan bayan bir arkadaşımız. hatta talep ve istekler doğrultusunda arkadaşa uyduğu şekli ile bizim forum için bile workshop yaptırabilirz ki neden olmasın. düşünsenize kasenizi tas ınızı siz yapmaya çalışacaksınızBig Grin keyfli bir yere gidebilir bu konu hoşuma gitmedi değil. ve şu yanlış anlaşılmasın LÜTFEN! BEN BU KONU İLE İLGİLİ HERHANGİ BİR KAR KAZANÇ AMACI GÜTMEMEKTEYİM TAMAMEN BU UFAK GRUBUN SAMİMİYETİNE GÜVENEREK BU KADAR RAHAT KONUŞUYORUM. YOKSA BİR KAÇ ÖRNEK YAPTIRIP SATILIK KASE SCUTTLE DİYE KONU AÇARDIM.
Köpürtme tasına +1 diyorum. Scuttle biraz meşakatli iş. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(21/07/2015, Saat: 15:15)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Köpürtme tasına +1 diyorum. Scuttle biraz meşakatli iş. Smile

oda olurBig Grin bi kaç örnek var mı sizde?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Scuttle - Köpürteç anesthesia 76 75,134 29/05/2021, Saat: 12:12
Son Yorum: kaman
  Yeni tıraş malzemesi almak. Selmansaygii 11 4,905 19/07/2020, Saat: 00:48
Son Yorum: kral arthur
  Yeni Scuttle Talebi arkolik 230 129,329 01/06/2020, Saat: 08:52
Son Yorum: assalavissa
  Mertsel Scuttle mertsel 219 196,682 26/02/2020, Saat: 23:17
Son Yorum: habaz
  Yeni bir fırça deneme zamanı (mıdır)? atoprak 7 4,248 02/02/2019, Saat: 02:30
Son Yorum: dikdik_s
  Yurtdışından alışveriş /yeni deneyimler atoprak 17 8,049 31/01/2019, Saat: 03:38
Son Yorum: gidakontrol
  Yeni setim Aedan 14 6,408 03/12/2018, Saat: 01:20
Son Yorum: Aedan
  YENİ TIRAŞ ÜRÜNLERİ impaticaret 18 17,006 22/11/2018, Saat: 12:49
Son Yorum: ohtararan
  Yeni Ürünler İçin Tavsiye coldbeer 17 9,109 19/09/2018, Saat: 18:19
Son Yorum: coldbeer
Thumbs Up Yeni baslayan icin tiras seti tavsiyesi volkanslim 18 10,014 04/08/2018, Saat: 16:18
Son Yorum: Niko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: