Yeni başlayanlara ucuz yollu traş seti
Kısa, öz demeden konuya dalıyorum.

Makine: Makine olarak tek seçenek Wilkinson Sword Double Edge diyorum... internette hepsiburada da gittigidiyorda sanalpazarda her yerde var bu makine. hatırlamıyorum ama sahibinden.com da bile var sıfırları. isteyenler semihsaraciye adlı üyemizden de temin edebilirler. telefon numarasını isteyenler PM atsın.

Fırça: domuz kılı kullanmam diyenler için 10 liraya muhteşem çözüm irem porsuk. irembrush.com dan yusuf kancayı arayın, hesabına havaleyi yapın fırçanız 2 güne elinizde. uzun ve kısa versiyonları varmış ben kısasını denedim memnunum. konuyla ilgili yorumlarım burada : http://www.geltir.com/showthread.php?tid...228#pid228

Sabun veya krem: sabun için en ucuz ve kolay bulunan marka arko traş sabunu. bunu bir de milyon shoplardan alacağınız yuvarlak profilli küçük plastik kapaklı kahvaltılıklara basabilirsiniz. veya boş bir krem kutusu da işinizi görür. krem olarak da arkonun modellerini deneyin. forumda ilgli başlığa bir göz atın bi zahmet...

jilet: önerim yeni başlayanların jiletleri100lü olarak almaması. beğenmeyince elinizde inanılmaz bir jilet çöplüğü oluyor. azar azar alıp deneyin. berberinizden, bakkaldan, çakkaldan temin edin işte. arayan mevlasını bulur arkadaşlar...ben de dahil forumdaki arkadaşlardan da isterseniz azar azar gönderilir. yani sadece entryleri paylaşmıyoruz Smile

ilk aşamada bunlar yeterli olur. bundan sonra yavaş yavaş yurtdışına açılıyorsunuz ve "ucuz" traş maceranız da burada sona eriyor. başlangıç için bu kadar yeter.

Saygılar
teşekkürler Shy
inşallah yeni başlayıp da ne alsam ne alsam diye düşünen arkadaşların saçma sapan gereksiz şeylere para vermelerinin önüne bir nebze olsun geçer...
yoksa ben de biliyorum bunlar kesinlikle alacağınız son ürünler olmayacak...
Saygılar
çok sorulan bir soruya makul bir cevap
tesekkurler.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
eyvallah dostum. zaten biliyosun sen ve ben bu ucuz traş mamülleri hususunda master degree olduk. zaten neyle başlayalım diyenler de bol. yol gösterelim istedim. ama senin de yorumların olmalı burada. biliyorsun ben özellikle domuz kılı fırçalar ve farklı çin malı makineler hakkında oldukça zayıfım. istersen biraz yorumda bulun o hususta. Smile
Hadi iyi geceler cümleten
(05/10/2011, Saat: 23:25)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok sorulan bir soruya makul bir cevap
tesekkurler.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İLK GELENEKSEL TRAŞ İÇİN MAKİNE ÖNERİSİ kuyt5252 5 461 01/05/2024, Saat: 12:21
Son Yorum: crionics
  Antalya'da geleneksel traş ürünleri satılan yerler Kea.aksoy 9 10,433 20/02/2021, Saat: 19:23
Son Yorum: wololo
  Londradan tras urunleri Grandnovice 3 3,879 25/09/2016, Saat: 22:10
Son Yorum: koolandgang
  Londra'da traş ekipmanı satan mağazalar? inceptum 12 16,561 16/10/2014, Saat: 23:45
Son Yorum: impaticaret
  traş seti arıyorum. kreuzberg 6 9,997 10/10/2014, Saat: 23:31
Son Yorum: eskiuyemnt
  Yeni ufaklığım ;) cosa_nostra 5 7,273 23/01/2014, Saat: 18:54
Son Yorum: tipsol
  ZAZA ustura ve tras malzeme ureticisi Kubilay 0 6,509 25/12/2012, Saat: 01:35
Son Yorum: Kubilay
  yeni mug error... 6 8,789 04/06/2012, Saat: 17:27
Son Yorum: error...
  Yeni Makine Standım piankhy 7 8,579 29/01/2012, Saat: 23:57
Son Yorum: piankhy
  Sıfır Ucuz Çelik Ustura papazerigi 5 11,259 12/10/2011, Saat: 20:29