Geleneksel Tıraş Forumları
Geltir Bağımlılığı! - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: Geltir Bağımlılığı! (/showthread.php?tid=9949)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Geltir Bağımlılığı! - ahraz - 20/01/2019

@emiriko Hocam Açıkcası bazı aletlerin satılmaması konusunda size sonuna kadar katılıyorum. Doğru kombinasyonu bulmanıza da ayrıca sevindim. Belki yeni bir başlık açıp herkes kendisine iyi gelen doğru kombinasyonu paylaşabilir, harika da olur. Madem konu sizden çıktı, başlığı açma görevi de sizin olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: Geltir Bağımlılığı! - FearOfATG - 20/01/2019

(20/01/2019, Saat: 19:42)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende yok ki Hocam. Feather kamisori var, tanıtıldı forumda. İlla tanıtın diyorsanız alırım bir tane.

Yok komşum, teklifiniz yeter. Sapındaki düzenek ve jilet uç kısmını merak ediyorum. En sonunda edinip incelemeyi kendim deneyeceğim. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Cvp: Geltir Bağımlılığı! - emiriko - 21/01/2019

@ahraz hocam aslında şu başlıkta kendi favori ürünlerini dile getirenler olmuş. Neticede subjektif bir konu. Kombinasyon ise çoğu yeni ürünlerle devamlı değişkenlik gösteriyor. Örneğin son zamanlarda çıkan derby usta jiletiyle çok memnunum. İki sene sonra bambaşka bir jilet, sabun veya fırça ile tanışabilirim. Nitekim daha yeni Semogue SOC ile karşılaştım ve neden bu kadar geç kaldığıma anlam veremedim Smile

Geltir Bağımlılığı! - FearOfATG - 21/01/2019

İnceleme konusunda aklıma gelmişken GartBnx Burak bey de müsait olduğunda bir inceleme yapabilirse ben kendi adıma sevinirim. Kendisinin sahip olduğu ürünleri hayal etme konusunda bile yetersizlik yaşıyorum muhtemelen.. Smile

@Silentsv Aydın abi bu bağımlılık konusuna katılıyor musun? Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Geltir Bağımlılığı! - Silentsv - 13/07/2019

Anlatmaya gerek yok. Görüyorsunuz

bcbaf045d5f8e15df14a0cf44222fd7a.jpg

Cvp: Geltir Bağımlılığı! - Sh@dow - 13/07/2019

@Silentsv değerli komşum sizin kadar mesajım olmasada aktiflik süresi bakımından yoğun bir şekilde forum bilgilerini okumaya çalışıyorum. Gerçekten forum tıraş konusunda derya, deniz.

4jl62t.jpg

Geltir Bağımlılığı! - Silentsv - 13/07/2019

(13/07/2019, Saat: 00:06)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Silentsv değerli komşum sizin kadar mesajım olmasada aktiflik süresi bakımından yoğun bir şekilde forum bilgilerini okumaya çalışıyorum. Gerçekten forum tıraş konusunda derya, deniz.

Yanlış anlamayın komşum kendimi övmek için yapmadım. Burada güzel vakit geçiriyorum, dediğiniz gibi derya deniz. Şu kısa geleneksel tıraş maceramda bende elimden geldiğince edindiğim bilgileri tecrübeleri paylaşmaya çalışıyorum.

Cvp: Geltir Bağımlılığı! - Sh@dow - 13/07/2019

Olurmu öyle şey siz ve diğer değerli komşuların yorumlarınını tek tek okumaya çalışıyorum bir sürüde bilgi öğreniyorum. Bilgi paylaştıkça değer kazanıyor sonuçta. Insallah bende zamanla birçok malzemeyi dener yorum yapabilecek duruma gelebilirim.

Geltir Bağımlılığı! - FearOfATG - 13/07/2019

Facebook Twitter vs kullanmayan biri olarak burada hem genel anlamda boş bilgi yok. Hem de bozuk Türkçe yok. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Cvp: Geltir Bağımlılığı! - ziyanınjileti - 13/07/2019

(13/07/2019, Saat: 00:57)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Facebook Twitter vs kullanmayan biri olarak burada hem genel anlamda boş bilgi yok. Hem de bozuk Türkçe yok. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

CaNeR KoMşUm SiZe qaTıLıYoRuM.