Geltir Bağımlılığı!
Exclamation 
Dün tıraş bağımlılığı konusunu okurken düşündüm de, tıraş bağımlılığı ötesinde bir de geltir bağımlılığı var ve asıl bağımlılık bu sanırım. Smile
Hafta boyunca tıraş olurken geçirdiğim süre, geltirde geçirdiğim süreden kısa diyenler var mı benim gibi? Smile
Olmazmi komsum
Nefessiz 20 kişi sayarım ben de. Yalnız değiliz kesinlikle. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
İlk zamanlar merak ettiğim için ziyaret ederdim ama daha sonrasında Geltir'in gerçek anlamda bağımlısı oldum Smile Forumu zevkle takip ediyorum, iyi ki varsınız.
o biraz bana da sirayet etti galiba, geltir.com tarayıcımda sürekli açık ve aklıma estikçe yeni bir şeyler paylaşılmış mı diye klavyenin F5 tuşunu eskitiyorum Big Grin
So far so good..
(15/01/2019, Saat: 11:12)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk zamanlar merak ettiğim için ziyaret ederdim ama daha sonrasında Geltir'in gerçek anlamda bağımlısı oldum Smile Forumu zevkle takip ediyorum, iyi ki varsınız.
İyi ki komşum. İyi ki bu ortam var. 10 yıl önce aktif forum hayatım oldu en son. Çivisi çıkmıştır forumların derken burası denk geldi. İyi ki de denk gelmiş diyorum şimdi..

@ahbap komşum tapatalkta tek forum. Tarayıcıda ama sayfam. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Ooo yalnız değilmişim Big Grin
Benim de forum hayatım aktifti, özellikle 2004-2011 üniversite yıllarında. Saat, DH, puro vb. derken bir yerden sonra bıraktım o işleri. Sadece ara ara, o da kullanıcı adımı-şifremi unutmayayım diye girip çıkıyordum. Akabinde 2018 Şubat'ta Geltir üyeliğini başlattım. Giriş o giriş, her gün sekme halinde açıktır Geltir. Ortam, sohbet, kullanılan yazım dili çok hoş ve seviyeli. Özlenen tablo gibi.
İyi ki bu ortam ve komşularımız var.
"A Samurai always wears two swords."
Üye olduğumun ilk üç günü Geltir'den başka bir şey düşünemez olduğumu hatırlıyorum. Son 14 ayımın toplam 5 haftasını Geltir'de geçirmişim. Geltir bağımlılığım tıraş bağımlılığımdan kat kat fazla. O konu net.
(15/01/2019, Saat: 11:21)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ooo yalnız değilmişim Big Grin
Benim de forum hayatım aktifti, özellikle 2004-2011 üniversite yıllarında. Saat, DH, puro vb. derken bir yerden sonra bıraktım o işleri. Sadece ara ara, o da kullanıcı adımı-şifremi unutmayayım diye girip çıkıyordum. Akabinde 2018 Şubat'ta Geltir üyeliğini başlattım. Giriş o giriş, her gün sekme halinde açıktır Geltir. Ortam, sohbet, kullanılan yazım dili çok hoş ve seviyeli. Özlenen tablo gibi.
İyi ki bu ortam ve komşularımız var.
Kesinlikle bu devirde böyle bir ortam harika birşey.

(15/01/2019, Saat: 11:30)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üye olduğumun ilk üç günü Geltir'den başka bir şey düşünemez olduğumu hatırlıyorum. Son 14 ayımın toplam 5 haftasını Geltir'de geçirmişim. Geltir bağımlılığım tıraş bağımlılığımdan kat kat fazla. O konu net.
14 ayın 1 ayından fazlası forumda. Peki ne kadar direkt tıraşta? Smile
Tıraş bahane, muhabbet şahane. Bu kadar insanı bir kafeye toplamaya kalksan sığdıramazsın kuru gürültü olur kimse kimsenin ne dediğini anlamaz, işte forumumuzun da avantajı bu ortak hobileri olan bu güzel insanları bir arada tutmak kaynaştırmak, bunda gayette başarılı forum kültürü olarak. Ben günde sabah 15dk mı tıraşa ayırıyorum fakat en az 1 saatimi forumda geçiriyorumdur.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş bagımliligi ?? Rigbie 55 25,585 02/08/2019, Saat: 06:52
Son Yorum: kadir.tbk
Photo Geltir Elçiliği new38 8 5,785 13/09/2018, Saat: 20:56
Son Yorum: new38
  Uluslararasi Geltir Paketleri onurstyle 67 86,550 14/01/2015, Saat: 01:23
Son Yorum: Kalfa
  Geltir Scuttle Resurrection :) theunnamed 735 796,241 31/12/2014, Saat: 01:23
Son Yorum: ihtilaf
  Geltir Foruma özel tıraş fırçası ister misiniz? "Geltir Semogue Limited Edition" onur98 30 41,451 23/01/2014, Saat: 10:59
Son Yorum: ZEYEVE
  Geltir Scuttle-Köpük tası cemuludinç 128 168,430 09/11/2013, Saat: 20:48
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: