Geleneksel Tıraş Forumları
Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P (/showthread.php?tid=6935)

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - LiuShang - 28/04/2016

(27/04/2016, Saat: 16:53)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar, kullanıcı hatasın olsun olmasın, aldığınız ürünlerle ilgili herhangi sıkıntı yaşayan arkadaşlar bize bildirebilir, sorunu gidermeye çalışırız, gideremezsek ücretsiz yedek parça göndeririz, saygılar.

helal olsun valla ömrümde böyle bir firma görmedim. ister kullanıcı hatası olsun ister olmasın sorunu hallederiz diyor. bunu dünyanın en büyük firmaları bile yapamıyor. bu firma sayesinde dünya saat piyasasında isviçre neyse bu piyasada Türkiye o olacak gibime geliyor.. bir Türk markası olarak çok gurur verici birşey. emeği geçenlere teşekkürü borç bilirim.bu fiyata bu evladiyelik aleti sizden başka kimse vermez diye düşünüyorum. çok büyük bir dünya markası olacağı belli. aleti edinenlere sıhhatler dilerim.

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - mestem - 28/04/2016

Sanırım bizim gibi yeni üyeler bu güzel ürünü doğrudan üreticisinden alamıyor. İmpa'yı bekliyoruz biz de. Hayırlısı olsun. Çok etkileyici görünüyor...

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - Blade - 29/04/2016

@Rocnel Murat Üstadım özel mesaj kutunuz dolu mu bir kontrol eder misiniz lütfen. Size dün bir mesaj gönderdim ama cevap gelmedi.
Esen kalın

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - Nani Kuş - 29/04/2016

@Rocnel Murat usta hocam kartuş sever dostlarımızda ihmal etmeyin forumumuzda kartuşları traşı seven dostlar mevcut onlar içinde sap yapmak planlarınızda varmı ?

Cvp: Rocnel Yeni Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge/SE) - Monarch - 29/04/2016

(22/01/2016, Saat: 17:57)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 11ipg82.jpg

Bu standı futur için uyarlananız mümkün mü?

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - arandur - 30/04/2016

Murat üstadım pek talep olmadığını belirttiniz ama mild kafa ihtiyacım bulunmakta. Bu ve agresif kafalar için kafanızda bir takvim var mı?

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - saygin - 30/04/2016

Rocnele kavustum Smile saolsun murat hocam yeni sapıda gönderdi , bende önceki sapa canavarla giriştim içine kacan setiskuru çıkarmayı başardım üstten biraz kısaldı yanlarda çentik oluştu ama olsun Smile Murat beye teşekkürlerimi iletiyorum..
XkmER7.jpg

bDmL78.jpg

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - blaster - 30/04/2016

Ben de Rocnel'ime kavuştum ama paket içeriği eksik geldi. İnşallah Murat Bey halledecek o sorunu da Smile.

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - rocnel - 30/04/2016

(29/04/2016, Saat: 20:33)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Rocnel Murat usta hocam kartuş sever dostlarımızda ihmal etmeyin forumumuzda kartuşları traşı seven dostlar mevcut onlar içinde sap yapmak planlarınızda  varmı ?

Myr(ayrıldı) isimli arkadaşımızın kullandığı kartuşlu(mach) makine başlığı ile klasik sapların monte olmasını sağlayacak bir parça yapmıştım ama iyi olmadı, ileride bu ara parçadan yapılabilir.

(29/04/2016, Saat: 21:45)Monarch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu standı futur için uyarlananız mümkün mü?

Stant tasarımlarını üzerine iyice eğilip yapmak gerekiyor, en çok kullanılan birkaç model için stant yapacağız, bir kaç ay sürebilir.

(30/04/2016, Saat: 00:20)arandur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Murat üstadım pek talep olmadığını belirttiniz ama mild kafa ihtiyacım bulunmakta. Bu ve agresif kafalar için kafanızda bir takvim var mı?

Şuan bir aletin denemesini ben kendim yapıyorum, mild bir alet, tabi bana göre mild bir alet, keskin jiletlerle deniyorum, yakın zamanda sizlerle paylaşacağım.

(30/04/2016, Saat: 00:27)saygin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rocnele kavustum Smile saolsun murat hocam yeni sapıda gönderdi , bende önceki sapa canavarla giriştim içine kacan setiskuru çıkarmayı başardım üstten biraz kısaldı yanlarda çentik oluştu ama olsun Smile Murat beye teşekkürlerimi iletiyorum..
XkmER7.jpg

bDmL78.jpg

Güle güle kullanın Smile

Bu arada ürünümüz (SE Model) yurt dışında bayağı popüler oldu, en azından geleneksel tıraş ile uğraşan insanların büyük kısmı bizi marka olarak biliyorlar. Üretim sistemimizi biraz daha işler hale getirmemiz gerekiyor.

Discovery gibi belgesel kanallarında klasik araba modernizasyonları var bilirsiniz. Geçenlerde klasik bir araba için parça yaptık çok güzel oldu. Bir arada vites kolu başlığı yapmıştım o da çok güzel olmuştu, arada zevkine böyle işler de yapıyoruz. Biz kalıp(metal, plastik enjeksiyon), makine yedek parçası, makine vb. ürünler ile uğraşmaktayız, ana işimiz bunlar. Bu bahsettiğim ürünler için de fiyat almak isteyen fikir edinmek isteyen arkadaşlar mailden bana ulaşabilir. Saygılar.

Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - ahraz - 30/04/2016

Hocam napıyorsunuz böyle maşallah,aletti,saptı,stanttı,vites kolu,sabun,krem,şap,hadi ya Allah,bismillah

Sent from my iPhone using Tapatalk