Geleneksel Tıraş Forumları
Rapira Swedish Supersteel - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Rapira Swedish Supersteel (/showthread.php?tid=42)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Cvp: Rapira Swedish Supersteel - arandur - 04/03/2016

(01/12/2015, Saat: 16:06)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rapira Swedish Supersteel bana da gitti.Bence de PoliSilver'a yakın bir jilet.Yani PoliSilver bulamazsam bunu alırım.Şu ana kadar yirmiden fazla jilet denedim. F/P olarak da, ayrıca tek kullanımlık performans dahil mavi astra gerçekten şaşırttı beni.

Ben de tam bunu diyecektim. Tıraş karakteriyle Polsilver'ı andıran bir jilet olduğunu düşünüyorum. Yeşil Astra'dan daha cilt dostu olduğu kesin.

Cvp: Rapira Swedish Supersteel - blueshadov - 15/03/2016

Bu hafta 1 paket aldım.5 paket alsam da olurmuş.Keskinliği beni memnun etti.

Cvp: Rapira Swedish Supersteel - ustaci - 30/10/2016

Bende genel yorumlara katılıyorum keskinliği orta - orta üst aralığında, konforu ise gayet iyi .. Tıraşlarımda genellikle 34 c , 37 c ve shavette kullanıyorum .. 34 c ye keskinliği bir kademe az gibi geliyor.. Ancak 37 c ve shavette ile uyumunu çok beğeniyorum .

RE: Rapira Swedish Supersteel - new38 - 03/05/2017

Gittigidiyor sitesinden aldım. Sahte olma durumu olabilir mi? Zira uygun fiyattan aldım. İlk tıraşımı da oldum gelir gelmez. Çok jilet denemişliğim yok ama kötü jilet duygusu yaşamadım.

RE: Rapira Swedish Supersteel - Mesir45 - 31/08/2017

(03/05/2017, Saat: 16:23)new38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gittigidiyor sitesinden aldım. Sahte olma durumu olabilir mi? Zira uygun fiyattan aldım. İlk tıraşımı da oldum gelir gelmez. Çok jilet denemişliğim yok ama kötü jilet duygusu yaşamadım.

Merhaba,bende aynı siteden aldım, memnunum, sahte olduğunu düşünmüyorum, gayet tatminkar, karakter olarak Polsilver-Voshdok arasına konumlandırabilirim.Saygılar.

RE: Rapira Swedish Supersteel - new38 - 31/08/2017

Evet,ben de aldıktan sonra çok kullanma fırsatım olmadı. Yeşil astra stoğum fazla. Şu an kalitesi hakkında objektif değerlendirme yapamayacağım. Ancak 5li fiyatı impada 3 tl ben 100'lüğünü 20tl'ye aldım. O yüzden sahte olma ihtimalini düşündüm. Gülelgüle kullanın. İyi bayramlar.

RE: Rapira Swedish Supersteel - kokopelli - 07/09/2017

Ben de birkaç ay önce Gittigidiyor'dan 100 adedini 10 TL gibi bir fiyata almıştım. Bu hafta 16 TL gibi bir fiyata çıkmış. Bu fiyatıyla bile şüphe uyandırıcı olduğu kesin. Yine de aldığım o ilk partiden bir paketi açtım ve denediğimde hiç de fena olmadığını gördüm. Bu hafta birkaç defa daha kullanıp kararımı kesinleştirmek istiyorum ama yüksek ihtimalle sahte değilmiş.

Bulduğum tek fark, GGidiyor'dan aldığım serinin üzerinde rapira@imail.ru e-posta adresi varken daha önce eBay üzerinden aldığım makinalarla gelen tekli paketlerde rapira@mtim.net yazıyordu. Sizin orijinal dediklerinizde durum nasıl?

RE: Rapira Swedish Supersteel - ckeskin - 09/09/2017

Rus jiletlerinda bana göre en garantili yöntem ya İmpa'dan almak ya da eBay'den güvenilir bir satıcıdan almak. Yoksa piyasada çok fazla sahte jilet var.

Bu arada Rapira'nın güncel bütün ve eski üretim 3 farklı jiletini denedim. Hepsinin üzerindeki mail adresi rapira@mtlm.net

RE: Rapira Swedish Supersteel - Mesir45 - 10/09/2017

(07/09/2017, Saat: 17:52)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de birkaç ay önce Gittigidiyor'dan 100 adedini 10 TL gibi bir fiyata almıştım. Bu hafta 16 TL gibi bir fiyata çıkmış. Bu fiyatıyla bile şüphe uyandırıcı olduğu kesin. Yine de aldığım o ilk partiden bir paketi açtım ve denediğimde hiç de fena olmadığını gördüm. Bu hafta birkaç defa daha kullanıp kararımı kesinleştirmek istiyorum ama yüksek ihtimalle sahte değilmiş.

Bulduğum tek fark, GGidiyor'dan aldığım serinin üzerinde rapira@imail.ru e-posta adresi varken daha önce eBay üzerinden aldığım makinalarla gelen tekli paketlerde rapira@mtim.net yazıyordu. Sizin orijinal dediklerinizde durum nasıl?

Selamlar, bende GG'dan aldım, benim pakette de Rusya ru uzantısı var mail adresi olarak, ben ürünün orjinal olduğunu düşünüyorum, tıraşından memnun kaldım.

RE: Rapira Swedish Supersteel - ckeskin - 11/09/2017

Rapira'yı üreten Мосточлегмаш (Mostochlegmash) yani nam-ı diğer MTLM firmasının web sitesine girince (http://www.mtlm.net/contact.html ) iletişim bilgileri olarak rapira@mtlm.net ve info@mtlm.net adresleri verilmiş. Mail adresi değişir ama telefon numaraları değişmez. Verdiğim linkten bir de telefon numaralarını karşılaştırsın .ru uzantılı paketi olan birisi. Yine de bu kadar kafa yormak yerine direk İmpa'dan alınabilir.

Bu arada Türkiye distribütörü Kartal'daymış.

Турция

“Elti Kozmetik Urunleri Dis Tic. Ltd. STI
Kordonboyu Mah. 23 Nisan Cad. Sitkibey Ishani ½ Kartal/ Istanbul
Tel.: +2163878085
+5334575348
Fax: +2163896107