Geleneksel Tıraş Forumları
Dalan D'men tıraş kremi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Kremleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Konu Başlığı: Dalan D'men tıraş kremi (/showthread.php?tid=397)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Dalan D'men tıraş kremi - hergele - 05/03/2012

bugün kullandım ve benim oldukça beğendiğim bir ürün oldu. Köpük yapması, köpüğün koruyuculuğu gayet iyiydi. arko regularla hemen hemen aynı diyebilirim. Üstün yanı ise kokusu, çok taze, ferah bir kokusu var. Benim sürekli kullandığım ürünlerden olabilir, denemenizi öneririm arkadaşlar..Smile

Dalan D'men tıraş kremi - papazerigi - 05/03/2012

ah bi bulabilsek... yine ankaraya gidince bakıcaz Smile
(05/03/2012, Saat: 09:54)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bugün kullandım ve benim oldukça beğendiğim bir ürün oldu. Köpük yapması, köpüğün koruyuculuğu gayet iyiydi. arko regularla hemen hemen aynı diyebilirim. Üstün yanı ise kokusu, çok taze, ferah bir kokusu var. Benim sürekli kullandığım ürünlerden olabilir, denemenizi öneririm arkadaşlar..Smile

Dalan D'men tıraş kremi - burakoner0681 - 05/03/2012

papazeriği ankara ulus seyranbagları dolmuslarının kaktıgı carsısnın giris katında baya cesıt var

Dalan D'men tıraş kremi - papazerigi - 05/03/2012

Teşekkürler
(05/03/2012, Saat: 11:07)oner0681 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: papazeriği ankara ulus seyranbagları dolmuslarının kaktıgı carsısnın giris katında baya cesıt var

Dalan D'men tıraş kremi - zorba58 - 05/03/2012

(05/03/2012, Saat: 09:54)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bugün kullandım ve benim oldukça beğendiğim bir ürün oldu. Köpük yapması, köpüğün koruyuculuğu gayet iyiydi. arko regularla hemen hemen aynı diyebilirim. Üstün yanı ise kokusu, çok taze, ferah bir kokusu var. Benim sürekli kullandığım ürünlerden olabilir, denemenizi öneririm arkadaşlar..Smile

Sensitive olanı hakkında mı bahsediyorsun dostum?

Dalan D'men tıraş kremi - hergele - 06/03/2012

(05/03/2012, Saat: 23:44)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Sensitive olanı hakkında mı bahsediyorsun dostum?

Onu belirtmeyi unutmuşum kusuruma bakmayın, evet sensitive olanı...

Dalan D'men tıraş kremi - BigHillMe - 06/03/2012

zincir mağzalardan herhangi birinden temin edebilen oldumu acaba?

Dalan D'men tıraş kremi - burakoner0681 - 06/03/2012

zıncır magazalarda pek goremedım.Ankarada ulusta bır ıshanının ust katındakı bır berber malzemesı satan bır dukkana tesadufen gırdım.Dalanı bende kullanmadıgım ıcın merak edıp yanlıs hatırlamıyorsam 2,5 tl ye aldım.Sensıtıve olan cok guzel ve ferah kokusu ayrıca koruyucu bır kopuk yapması hosuma gıttı.Eger bulamayan arkadaslar varsa benımle ıletısıme gecsınler ulusa gıttıgımde alıp gondereyım.Yada adet cogalırsa bu ıs ıcın de gıderım.

Dalan D'men tıraş kremi - hergele - 06/03/2012

(06/03/2012, Saat: 02:30)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: zincir mağzalardan herhangi birinden temin edebilen oldumu acaba?

Ben kipadan aldım mc, ama kıyı köşe biryerlerde olabilir iyi aramalısın, mesela diş ipi, pamuk v.b satılan reyonda çıkabilir karşına Big Grin

Dalan D'men tıraş kremi - linguist - 06/03/2012

(06/03/2012, Saat: 14:41)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06/03/2012, Saat: 02:30)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: zincir mağzalardan herhangi birinden temin edebilen oldumu acaba?

Ben kipadan aldım mc, ama kıyı köşe biryerlerde olabilir iyi aramalısın, mesela diş ipi, pamuk v.b satılan reyonda çıkabilir karşına Big Grin

ben de kipada gördüm kozmetiklerin arasında gibbs ve gillette köpüklerin orada.