Geleneksel Tıraş Forumları
Astra Superior Platinum (Yeşil) - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Astra Superior Platinum (Yeşil) (/showthread.php?tid=392)

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - Dante2096 - 03/06/2014

Bugun 1 milyoncudan yesil astra aldim ama bi gariplik var..5 jiletten 4ü tek kagit ve bu kagit seffaf olmayan dis kagit..kalan 1 jilet ise alttaki kagit seffaf kagit olmak uzere cift kagit..ne dersiniz bu ise? Sahte mi.. Uretim hatasi mi?

ebamynu6.jpgtaqazuda.jpge6u4u3es.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - flame2013 - 04/06/2014

(03/06/2014, Saat: 23:25)Dante2096 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugun 1 milyoncudan yesil astra aldim ama bi gariplik var..5 jiletten 4ü tek kagit ve bu kagit seffaf olmayan dis kagit..kalan 1 jilet ise alttaki kagit seffaf kagit olmak uzere cift kagit..ne dersiniz bu ise? Sahte mi.. Uretim hatasi mi?

ebamynu6.jpgtaqazuda.jpge6u4u3es.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
Sahte.

Cvp: Astra Superior Platinum (Yeşil) - Reppu - 10/07/2014

Merhaba,
Astra yeşil 100 lü alacağım.
Zaza han civarlarında, orjinalliğinden emin olunan, fiyatı da uygun olan bi satıcı var mıdır?

Cvp: Astra Superior Platinum (Yeşil) - Chinaski - 11/07/2014

(10/07/2014, Saat: 20:28)Reppu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Astra yeşil 100 lü alacağım.
Zaza han civarlarında, orjinalliğinden emin olunan, fiyatı da uygun olan bi satıcı var mıdır?

Merhaba, Zazahan içinde Astra yeşil her dükkanda vardır ve orjinaldir. En çok satılanlardan biri olduğu için Sorun yaşamazsınız. Ben girişin bir üstünde merdiveni çıkınca hemen karşıdaki dükkandan almıştım fiyatı uygundu diye hatırlıyorum. Siz gene de sorun soruşturun.

Cvp: Astra Superior Platinum (Yeşil) - ozci - 23/09/2014

traditionalshaving den aldığım sample pack den çıkan yeşil astranın içindeki kağıtların hepsi şeffaf ve tek kağıt. bir anormallik yok değil mi ?

Cvp: Astra Superior Platinum (Yeşil) - seiko - 23/09/2014

1 tane jilet kaldi samplerden. Hic begenmedim, nedense benim cildime uymadi. Shaving.ie adresinden aldiydim.

Cvp: Astra Superior Platinum (Yeşil) - inceptum - 24/09/2014

Yeni üretimler tek kağıt oluyor genelde.Kaliteler düşüyor,düşürülüyor.Eski kaliteleri bulmak için vintage jilet alın ebayden,emin olun çok çok farklı fiyatlar değil.Hatta çoğu daha ucuza gelir açık artırmalarda.

Cvp: Astra Superior Platinum (Yeşil) - Agressive - 02/10/2014

Keskin Ticaret sahibi abdi keskin abim bana açıklama yaptı eğer usturada kullanmak istiyorsan Astra yeşil olanını, Makinede kullanmak istiyorsan perma-sharp kullan dedi Ama 2'si arasında seçim yaparsan en iyisi astra derim dedi. Çünki tıkanma sorunu yokmuş..

Cvp: Astra Superior Platinum (Yeşil) - emre-sti - 02/10/2014

usturada perma da kulllandım yeşil asdtra da, cidden yeşil astra daha rahattı

Cvp: Astra Superior Platinum (Yeşil) - ozci - 02/10/2014

geleneksel tıraşa henüz başlayalı çok olmadı fakat kullandığım gillette 7 oclock, wilkinson, feather, lord kullanımlarından sonra yine en başarılı olarak yeşil astra yı buldum. en az tahrişi sağladı şimdilik.