Geleneksel Tıraş Forumları
Astra Superior Platinum (Yeşil) - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Astra Superior Platinum (Yeşil) (/showthread.php?tid=392)

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - pars - 17/06/2013

(17/06/2013, Saat: 00:56)hsnmrycl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar 100'lük astra'ya ne kadar ödemeliyim?
ayrıca ankara'da satan bir yer var mı bildiğiniz?

10 Lira civarı iyi fiyat olsa gerek. Sıhhiye ilkiz sokakta kuaför toptancıları var, birkaç tanesine uğrarsanız piyasası bellidir.

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - hsnmrycl - 17/06/2013

çok teşekkürler.
benim de aklıma ilkiz gelmişti ama ulus'ta daha uygun bulabilir miyim acaba diye bir danışayım dedim foruma.

ilkiz sokakta bulabileceğim ve astra'dan daha iyi olduğunu düşündüğünüz başka jilet markaları var mı peki?

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - pars - 17/06/2013

Uzun zamandır gitmiyorum ama perma, astra, rapira dışında işe yarar pek birşey çıkmaz. Füme sabun satan biryer vardı adı aklimda değil. Jaguar fırça var bir de alinabilecek. Hazır gitmişken sıhhiye köprüsünün altindaki çarşıyı da bi dolaşın, birkaç ucuz alet ve birkaç değişik jilet bulunabilir belki.

Düzenleme: soruyu tam anlamamışım hızlı okuyunca. Perma diyorum sorunuza cevaben.

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - hsnmrycl - 17/06/2013

tamamdır Wink
bilgiler için teşekkür ederim.

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - zorba58 - 26/07/2013

astraya kıtlık girmiş arkadaşlar. ankaraya gelmişken toptancılardan astra alayım dedim ne mavi ne yeşil astra namına bir şey yok şaştım kaldım. İnternetten söyleyecez heralde bu gidişle.

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - eskiuyemnt - 26/07/2013

(26/07/2013, Saat: 19:02)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: astraya kıtlık girmiş arkadaşlar. ankaraya gelmişken toptancılardan astra alayım dedim ne mavi ne yeşil astra namına bir şey yok şaştım kaldım. İnternetten söyleyecez heralde bu gidişle.

Konyadaki toptancılar-ne kadar güvenilir bilinmez- son 1-2 aydır gelen astraların iyi olmadığını söylüyorlar şu ara astradan uzak durmalıymışız hatta bazıları tüm astraların sahte olduğunu söylemekteler. Yorum yapmayacağım. Güvendiğiniz satıcılara sorun derim. saygılar.

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - BigHillMe - 26/07/2013

berber malzemecılerınden degılde
ellerınde stok olan
hırdavatcılardan eskılerı toplayın derım ben oyle yaptım
2-3 yıl rahatım Big Grin

(26/07/2013, Saat: 19:17)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: berber malzemecılerınden degılde
ellerınde stok olan
hırdavatcılardan eskılerı toplayın derım ben oyle yaptım
2-3 yıl rahatım Big Grin

İşte budur. Büyük üstad AngelAngel

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - ihtilaf - 26/07/2013

600 adet,eski seri Sleepy

(26/07/2013, Saat: 19:28)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 600 adet,eski seri Sleepy

Eski seri burada yok. Berberler bile bu ara astra almıyor Konyada artı benim kozmetikçimde 200 tane 100 lük wilkinson iadeye gidiyordu ben oradayken. Yağ mı ne kokuyomuş jiletler. Berberler iade etmiş. O da geri gönderiyordu.

Bunun yansıra treet çok moda şu aralar. yakamoz kozmetikin söylediğine göre elindeki orjinal tek jilet treet imiş. Ondan da almıştım 50 kadar kaldı. Güzel keskin ve yumuşak bir jilet hem günlük hem aralıklı her tıraşa uygun.