Geleneksel Tıraş Forumları
Astra Superior Platinum (Yeşil) - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Astra Superior Platinum (Yeşil) (/showthread.php?tid=392)

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - BigHillMe - 06/11/2012

pıyasadakı bırcok jılete oranla fazla keskın
bence tahrıste kesıkde gayet normal
de ıle gayet kusursuz ıkılı oluyorlar

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - errate - 06/11/2012

(06/11/2012, Saat: 20:29)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: şuan için en uygun fiyat 9 tl fiyatı ile
tahtakalede töre hana giden yokuşta soldaki bodrum kat dükkanda
yeni ay ticarette

o taraflara uğrarsanız stok yapabilirsiniz

Şehmuz abimizede selam söylemeyi unutmayın

(aynı dükkanda çok uygun fiyatlara led ışıldaklarda mevcut bilgilerinize)
tahtakalede impa ticaret de 9 tl fiyat vermisti perma sharpa 24 tl rebul lavantayıda ordan 9 tl ye aldım

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - Wilkinson - 13/11/2012

Bu jiletten 100 lük kutu aldım. Progress'la kullanıyorum çok hoşuma gitti. Bence çok iyi bir jilet.

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - kumuca - 13/11/2012

hiç denemek nasip olmadı ... ama en kısa zamana deneyeceğim.

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - linguist - 14/11/2012

(13/11/2012, Saat: 13:15)Wilkinson Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu jiletten 100 lük kutu aldım. Progress'la kullanıyorum çok hoşuma gitti. Bence çok iyi bir jilet.

Konu dışı olacak ama EJ ye göre progress nasıl?

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - Wilkinson - 14/11/2012

(14/11/2012, Saat: 17:16)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13/11/2012, Saat: 13:15)Wilkinson Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu jiletten 100 lük kutu aldım. Progress'la kullanıyorum çok hoşuma gitti. Bence çok iyi bir jilet.

Konu dışı olacak ama EJ ye göre progress nasıl?

Bence mükemmel. Benim 3 ve 4 numarada olduğum tıraş EJ ile karşılaştıramayacağım kadar iyi. Zaten ben EJ'yi hiç sevmiyorum. Ama şöyle söyleyeyim belki iddialı olabilir ama progress elimdeki tüm diğer aletlerden bile iyi geldi bana . İlk defa 1950 küsürlerde üretilmiş eski bir makine zaten Progress. Eskiler iyidir... Ama en çok beğendiğim tarafı sonsuz ayar imkanı sağlaması. Ayarlar sırf knobdaki rakamlarla bile sınırlı değil. Jilet aralığı bir tur daha gevşetince neredeyse yarım santime kadar açılabiliyor.

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - AsiT_59 - 08/12/2012

en rahat ve konforlu tıraş oldugum jilettir.3 tıraş çıkarabiliyorum bu jiletle tek eksisi yapışkanı ama o kadar kusur kadı kızında da olur Smile
Saygılarımla

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - Wilkinson - 08/12/2012

(08/12/2012, Saat: 23:03)AsiT_59 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: en rahat ve konforlu tıraş oldugum jilettir.3 tıraş çıkarabiliyorum bu jiletle tek eksisi yapışkanı ama o kadar kusur kadı kızında da olur Smile
Saygılarımla

Güzel jilet ama dayanıksız. Max 2 kez tıraş ediyor. Gerçi sorun değil. Pahalı değil. Dayanmasa ne olur.

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - pars - 09/12/2012

(08/12/2012, Saat: 23:03)AsiT_59 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: en rahat ve konforlu tıraş oldugum jilettir.3 tıraş çıkarabiliyorum bu jiletle tek eksisi yapışkanı ama o kadar kusur kadı kızında da olur Smile
Saygılarımla

Yapışkan (balmumu) sıcak suda çözünüyor. Tıraş öncesi jiletimizi kaynar suya daldırıp çıkarıyoruz hop, gitti yapışkan geldi hijyenik tıraş. Big Grin

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - AsiT_59 - 09/12/2012

sakal ve cilt yapısıyla herkes de farklı sonuçlar veriyodur ama benim yuzumde 3 tıraş sorunsuz gidiyor. Psycho ustadım sıcak su olayını deneyeceğim bilgi için teşekkürler Smile. Bu sharkı bende merak ediyorum da tekirdağda bi türlü bulamadım istanbula gittiğimde bakıcam artık kısmetse
Saygılarımla
Bol köpuklu tahrişsiz tıraşlar herkese Smile