Geleneksel Tıraş Forumları
Astra Superior Platinum (Yeşil) - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Astra Superior Platinum (Yeşil) (/showthread.php?tid=392)

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - Aersin - 23/09/2012

Yapişkan olayi gerçekten takilinicak birşey mi gerçekten? Makinaya bulaşsa ne bulaşmasa ne? Baktim kesici agiza mi akmiş tersten takiyorum, gene okumaz ise at gitsin kaçi kaç paraSmile

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - Early09 - 12/10/2012

Bugün bende ASTRA'yi deneme firsatim oldu. Sabahleyin kullandim, ve muhtesem bir tiras yasadim, kizarma veyahut tahris hissi vermedi. Bundan önce hep Derby kullanirdim.

Spor yaptigimda, ter yüzünden hep cene altim yanardi ve kizarirdi Derby kullandigimda. Bunlari yazmadan önce sabah yasadigim dogru olup olmadigini anlamak icin biraz önce spor'daydim ve bu belirtilerin hicbiri olmadi.

Yarin birde tiras'dan sonra kolonya kullanacagim. Derby kullandigimda yüzümde cok yanma hissi oluyordu. Belki bu belirti'de ortadan kalkar, ve sürekli balm kullanmam sarti ortadan kalkar.

O yüzden yeni favorim ASTRA yaprak jileti.

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - Lord Sparhawk - 12/10/2012

(12/10/2012, Saat: 19:54)Early09 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün bende ASTRA'yi deneme firsatim oldu. Sabahleyin kullandim, ve muhtesem bir tiras yasadim, kizarma veyahut tahris hissi vermedi. Bundan önce hep Derby kullanirdim.

Spor yaptigimda, ter yüzünden hep cene altim yanardi ve kizarirdi Derby kullandigimda. Bunlari yazmadan önce sabah yasadigim dogru olup olmadigini anlamak icin biraz önce spor'daydim ve bu belirtilerin hicbiri olmadi.

Yarin birde tiras'dan sonra kolonya kullanacagim. Derby kullandigimda yüzümde cok yanma hissi oluyordu. Belki bu belirti'de ortadan kalkar, ve sürekli balm kullanmam sarti ortadan kalkar.

O yüzden yeni favorim ASTRA yaprak jileti.

Derby'den sonra astra'nın güzel gelmesine şaşırmamak lazım. Smile Hatta derby'den sonra herhangi bir jiletin güzel gelmesine şaşırmamak lazım. Big Grin

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - Early09 - 12/10/2012

(12/10/2012, Saat: 20:27)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derby'den sonra astra'nın güzel gelmesine şaşırmamak lazım. Smile Hatta derby'den sonra herhangi bir jiletin güzel gelmesine şaşırmamak lazım. Big Grin

Simdi bu böyle söylenir mi. Big Grin
Elimde daha yaklasik 120 tane Derby jilet var.Undecided

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - alpbb74 - 15/10/2012

6aydir kullanıyorum kullan at seklinde, rapira ve derbyden sonra iste bu demiştim. Sarı Gillette kullandıktan sonra bununda sıradan olduğunu anladım. Sarı Gillette'i 5-6 defa kullandım tek yapragi, attığımda hala çok iyiydi. Astarayi 2 defa kullanmayı deniyorum, mümkün degil. Bu hesapla sarı Gillette hem daha başarılı hem daha hesaplı oluyor.

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - FloydianDM - 17/10/2012

Ben geçen hafta Zaza Han'dan, -hangi dükkandan olduğunu hatırlamıyorum- 100 tanesini 10 liraya aldım.

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - Wilkinson - 28/10/2012

Sarı Gillette yerine Siyah olanları daha iyi bence. Her ikisinden de kullandım Siyah mükemmel diyorum.

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - Aersin - 30/10/2012

Astra'ya bir şans daha vericem r41 ile deneyecem

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - BigHillMe - 06/11/2012

şuan için en uygun fiyat 9 tl fiyatı ile
tahtakalede töre hana giden yokuşta soldaki bodrum kat dükkanda
yeni ay ticarette

o taraflara uğrarsanız stok yapabilirsiniz

Şehmuz abimizede selam söylemeyi unutmayın

(aynı dükkanda çok uygun fiyatlara led ışıldaklarda mevcut bilgilerinize)

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - Linq - 06/11/2012

Ben nedense bu bileti oldukça konforsuz buluyorum. Muhtemelen cilt tipiyle ilgili bir durum. DE bir makinem yok sadece ustura ile kullandım fakat ne kadar dikkatli ve hafif kullandım da daha ilk perdede noktasal kesikler ve tahriş yapıyor.
Bir de ej89 gelsin onunla denemek istiyorum.