Geleneksel Tıraş Forumları
Astra Superior Platinum (Yeşil) - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Astra Superior Platinum (Yeşil) (/showthread.php?tid=392)

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - ihtilaf - 24/07/2012

teknik ,makine ve tecrübe zamanı artı doğru ekipman

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=1116&pid=21574#pid21574

(23/07/2012, Saat: 23:31)bjk1903fc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tamam yeni bir kaç paket alayım birde mavi olanı denemek istiyorum,

birde arkadaşlar ben şimdiye kadar hep YUMA ile tıraş oldum Angel ne yaparsam yapayım tam anlamıyla sinek kaydı olamıyorum ( ters almak istemiyorum ) bu durum makineden mi kaynaklanıyor yoksa tıraş tekniğinden mi ?

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - Aersin - 21/08/2012

Deneyim diye almiştim, lakin hiç memnun kalmadim, benim şuana kadar ws,persona blue, astra yesil,perma ( st petersburg) denedim. İsin özü perma ve persona'dan had safhada memnun oldum.Astra benim suratima pek gelmedi,Ws'yi ise Astraya tercih ederim.Sirada derby,merkur,shark,feather ve 7 o'clock mavi var.Saglikli sonuclara ulasabilmek namina ayni jiletleri ayni ön hazirlik ve ayni sakal seviyesinde farkli makinalarda deniyorum.Ankara'da isteyene hibe edebilirim 30 adet Astrayi. Ya da çok yazmassa kargolayim gitsin.

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - pars - 21/08/2012

Astra yı nereden almıştınız? Piyasada sahteleri dolasiyor deniyordu. Belki de dediğiniz gibi size uymamış olabilir. 100 lü pakedi 9-10 lira civarinda. Yani kargolamaya değmez.

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - Aersin - 21/08/2012

İlkiz sokaktan almistim sahte olucagini sanmiyorum.Yolu gecen olursa buralardan elden vereyim.

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - emiriko - 29/08/2012

Bu jiletteki yapistirici maddenin aletlere gecmemesi icin artik su kaynatip icinde bir iki tur donduruyorum yapiskan cikiyor sizde benim gibi bu yapiskanla barisik degilseniz deneyin derim Smile

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - ihtilaf - 29/08/2012

astra yı sık kullanırım sadece tto aletlerde üst silo kapaklarına yapışır sonra alet açılınca bırakır
benim için sorun değil sizi rahatsız eden nedir

(29/08/2012, Saat: 11:11)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu jiletteki yapistirici maddenin aletlere gecmemesi icin artik su kaynatip icinde bir iki tur donduruyorum yapiskan cikiyor sizde benim gibi bu yapiskanla barisik degilseniz deneyin derim Smile

Alete yapismasi iste hocam soguk suyun altinda elimle ovaladigimda cikmiyor alete de gecsin kalsin istemedigimden kaynar su imdada yetisti Smile

(29/08/2012, Saat: 11:22)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: astra yı sık kullanırım sadece tto aletlerde üst silo kapaklarına yapışır sonra alet açılınca bırakır

(29/08/2012, Saat: 11:11)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu jiletteki yapistirici maddenin aletlere gecmemesi icin artik su kaynatip icinde bir iki tur donduruyorum yapiskan cikiyor sizde benim gibi bu yapiskanla barisik degilseniz deneyin derim Smile

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - ihtilaf - 29/08/2012

bu kadar uğraşmaya gerek yok temizlik hem jileti körler hemde elin kesilebilir
aldırma yapışkana plug and shave

(29/08/2012, Saat: 11:24)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alete yapismasi iste hocam soguk suyun altinda elimle ovaladigimda cikmiyor alete de gecsin kalsin istemedigimden kaynar su imdada yetisti Smile

(29/08/2012, Saat: 11:22)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: astra yı sık kullanırım sadece tto aletlerde üst silo kapaklarına yapışır sonra alet açılınca bırakır

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - papazerigi - 29/08/2012

emir e hak veriyorum
ben de PS ve Astranın o yapışkanına illet oluyorum. Makineyi zaten her kullanımda temizlerim ama artık gıcık olmaya başladım
Saygılar

Goz ardi etmeye calisirim hocam Smile

(29/08/2012, Saat: 11:34)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu kadar uğraşmaya gerek yok temizlik hem jileti körler hemde elin kesilebilir
aldırma yapışkana plug and shave

(29/08/2012, Saat: 11:24)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alete yapismasi iste hocam soguk suyun altinda elimle ovaladigimda cikmiyor alete de gecsin kalsin istemedigimden kaynar su imdada yetisti Smile