Geleneksel Tıraş Forumları
San Francisco dan ne istenir - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: San Francisco dan ne istenir (/showthread.php?tid=1564)

Sayfalar: 1 2 3 4

San Francisco dan ne istenir - martin - 09/09/2012

mama bears ve col conk alabilirsiniz

San Francisco dan ne istenir - ihtilaf - 09/09/2012

satan mağazaların adresi lazım,arkadaşım rahat bulsun

(09/09/2012, Saat: 19:33)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mama bears ve col conk alabilirsiniz

San Francisco dan ne istenir - hergele - 09/09/2012

Bir konuda bahsedilen muhteşem bir dükkan vardı içinde sırf tıraş malzemeleri satılan. Hatta 360 derece görebildiğimiz bir linkte vardı sanki. Amerikada diye hatırlıyorum ama tam yerini bulayım diye konuları aradım bir türlü bulamadım.Undecided Dolayısıyla yardımcı olamadım.
E bunca şeyi niye yazdın o zaman dersen Tongue arkadaşlardan hatırlayan olursa konuyu, bakarsın san franciscoda çıkar o dükkan diye Big Grin

San Francisco dan ne istenir - mancho - 09/09/2012

(09/09/2012, Saat: 20:09)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir konuda bahsedilen muhteşem bir dükkan vardı içinde sırf tıraş malzemeleri satılan. Hatta 360 derece görebildiğimiz bir linkte vardı sanki. Amerikada diye hatırlıyorum ama tam yerini bulayım diye konuları aradım bir türlü bulamadım.Undecided Dolayısıyla yardımcı olamadım.
E bunca şeyi niye yazdın o zaman dersen Tongue arkadaşlardan hatırlayan olursa konuyu, bakarsın san franciscoda çıkar o dükkan diye Big Grin

New York'da idi o tükan. Angel

San Francisco dan ne istenir - hergele - 09/09/2012

(09/09/2012, Saat: 20:16)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09/09/2012, Saat: 20:09)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir konuda bahsedilen muhteşem bir dükkan vardı içinde sırf tıraş malzemeleri satılan. Hatta 360 derece görebildiğimiz bir linkte vardı sanki. Amerikada diye hatırlıyorum ama tam yerini bulayım diye konuları aradım bir türlü bulamadım.Undecided Dolayısıyla yardımcı olamadım.

New York'da idi o tükan. Angel

tüh Confused

San Francisco dan ne istenir - ihtilaf - 09/09/2012

amerika tıraş konusunda pahalı
nasıl fırsatlar ülkesiyle
fırsat buldukça tüketicileri...

San Francisco dan ne istenir - eggman - 10/09/2012

(09/09/2012, Saat: 18:02)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çocukluğumda almanyadan gelen fanta ve cola içmiştim halen unutamam,her ne kadar aynı lisans denilse de tat farkı var

(09/09/2012, Saat: 18:01)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: amerikadaki coca colaların tadı daha güzel oluyormuş

Dostlar bölgelere göre cola vb ürünlerde şeker miktarıydı şu bu miktarıydı gibi değişkenlerle oynayarak tatları o bölge için daha memnun kalınacak şekilde değiştiriyor firmalar.

Benim bildiğim bu yıllardır Smile

San Francisco dan ne istenir - canbaz - 17/09/2012

bi zamanlar karış karış biliyoduk şehri, epey zaman geçmiş yav Smile

San Francisco dan ne istenir - ihtilaf - 17/09/2012

güzel diziydi
karl madlen bu dizi de m.dougles ile rol aldı
patton da da oynadı

(17/09/2012, Saat: 00:03)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bi zamanlar karış karış biliyoduk şehri, epey zaman geçmiş yav Smile

San Francisco dan ne istenir - canbaz - 17/09/2012

hayal meyal bişiler geliyo sanki gözümün önüne de, en iyisi ben bunu ilk fırsatta izliim.