Geleneksel Tıraş Forumları
L'Occitane Cade Tıraş Kremi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Kremleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Konu Başlığı: L'Occitane Cade Tıraş Kremi (/showthread.php?tid=1480)

Sayfalar: 1 2 3 4

L Occitane Cade Rich Shaving Cream (Ardıç Tıraş Kremi) - bossyje - 16/09/2013

Yorumlarınız için teşekkür ediyorum.
200ml uzun bir süre götürürmü? sorusuna cevabım,bu üründe götürür.Çünkü küçük bir miktar krem bile bol köpük için yeterli geleceğe benziyor.Ben sabun yada kremle biraz uğraşırım Big Grin yani şöyle fırçayı daldırdımmı ,ciddi bir miktar yüklerim,fakat bu normal bir durum değil tabiki.
eskiuye3315 Ustam misali bende cade sabundan hoşlanırım,güzel yoğun bir köpük verir,biraz kuru yönde ama idare edilebilir durumda.Yoklukta işe yarar ama bendede çeşit çok Blush

Bende Delidumrul Arkadaşım gibi kokuya önem veriyorum çok fazla,tamam koruma,kaydırma,yoğunluk olsun ama kokuda biraz olsun dimi ama.Şöyle bir motive olalım.
Saygılar

L Occitane Cade Rich Shaving Cream (Ardıç Tıraş Kremi) - inceptum - 17/09/2013

(16/09/2013, Saat: 21:30)bossyje Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pek çoğumuz için her yönden gayet yeterli olan Tobs Gurubu Kremler ,bende bir şekilde, nemlendirmede işe yaramıyor,yüzümü geriyor.

+1

Yüzümü germiyor ama tobsların fazla abartıldıgini düşünüyorum iyi ama çok da değil.

Loccitane ise traşseverlere hitap etmek için elinden geleni yapıyor ama tallow olmadan olmuyor gibi.

Elinize sağlık zevkle okudum.

L Occitane Cade Rich Shaving Cream (Ardıç Tıraş Kremi) - mancho - 17/09/2013

Bu kreme çok şans verdim ama ı ıhhh

L Occitane Cade Rich Shaving Cream (Ardıç Tıraş Kremi) - FloydianDM - 17/09/2013

Kremini denemedim ama sabun versiyonunu oldukça başarılı bulmaktayım. Suyu seven, yabancı dostlarımızın "thirsty" dediği türden bir ürün. Tavsiye ederim.

L Occitane Cade Rich Shaving Cream (Ardıç Tıraş Kremi) - ihtilaf - 17/09/2013

Bossyje Üstadım'ın yorumlarını okuyunca
Anlattığı ürünü kullanmış gibi hissediyorum.Smile
Tobs eleştirilerine katılıyorum.
EJ kremler Tobs kremlerden biraz daha iyi.
Tallow şart.

L Occitane Cade Rich Shaving Cream (Ardıç Tıraş Kremi) - fergus - 17/09/2013

L'occitane ın çeşitli ürünlerini ( el sabunu , el kremi , nemlendirici vs ) evde severek kullanıyoruz , kaliteli ürünler şimdiye kadar bir memnuniyetsizlik yaşamadık . Ben cade serisi after shave balsam kullandım bir süre gayet iyiydi. İncelemeden sonra bir şans verebileceğimi düşünüyorum evde arko ve TOBS var , arada güzel bir çeşit olacaktır.

L Occitane Cade Rich Shaving Cream (Ardıç Tıraş Kremi) - bossyje - 19/09/2013

Honemesiter Ustam da dediklerimi onaylamış oldu,ama ona MarkII lazım,anlamıştır kendisi Wink

Cvp: L'OCCITANE CADE TIRAŞ KREMİ - Arif - 29/04/2015

Konu baya eski ama bu kremi çok merak ediyorum. Kullanan varmı şuan yorum alabilirmiyim?

Cvp: L'OCCITANE CADE TIRAŞ KREMİ - ckeskin - 29/04/2015

(29/04/2015, Saat: 13:10)Arif Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konu baya eski ama bu kremi çok merak ediyorum. Kullanan varmı şuan yorum alabilirmiyim?

Ben sabununu kullanıyorum ve çok memnunum. Mevcut üretimlerde genelde kremden pek memnun değil kimse ama sabundan çok memnun.

Cvp: L'OCCITANE CADE TIRAŞ KREMİ - Arif - 29/04/2015

(29/04/2015, Saat: 13:39)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben sabununu kullanıyorum ve çok memnunum. Mevcut üretimlerde genelde kremden pek memnun değil kimse ama sabundan çok memnun.

Komşum kremi kullandın mı hiç? Sabun dan ziyade krem düşünüyorum yüzde köpürtmek için.