Geleneksel Tıraş Forumları
geleneksel tıraş malzemelerinin temini - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: geleneksel tıraş malzemelerinin temini (/showthread.php?tid=1452)

Sayfalar: 1 2

geleneksel tıraş malzemelerinin temini - papazerigi - 16/08/2012

Yalnız uyarayım her metro grossmarkette olmadığını duymuştum bir yakınımdan. Bulamazsanız şaşırmayın..
(16/08/2012, Saat: 18:39)asdiler Adlı Kullanıcıdan Alıntı: alanyada var metro.ilk fırsatta gitmeyi düşünüyorum.

geleneksel tıraş malzemelerinin temini - emiriko - 16/08/2012

Metro markette rebul kolonyalar 10 liraya dusmustu gitmisken alin derim kalici kokusu var. Ben abartip parfum niyetine kullaniyorum artik 380ml 10-12.5 lira fiyatiyla cok iyi. Axe 100ml 20 lira kullaniyordum ayni kalicilik var. Rebul lavanta ve ice favorim. Domuz fircalarda var metro markette arko sabunda(12lidir) arko kremde sadece jilet yok(yarim permasharp var usturalik)

geleneksel tıraş malzemelerinin temini - superbadger - 16/08/2012

aramiza hos geldin genc adam.
bence sen yeni basliyorsan tirastan sonra kolonya degil krem vs. sur. ilk etapta yakabilir kolonya.
bence Blush

geleneksel tıraş malzemelerinin temini - papazerigi - 16/08/2012

metro grossmarkette (en azından ankaradakinde) sentetik kıllı tıraş fırçaları da var.

geleneksel tıraş malzemelerinin temini - pars - 16/08/2012

Alanyanın Almanyadan farkı kalmamış, Mc o yüzden karıştırmıştır. Hans bakkala sorun tabac ya da sir irisch moos vardır kesin. Bu arada forumumuza hoşgeldiniz, umduğunuzdan fazlasını bulmanız dileğiyle.

geleneksel tıraş malzemelerinin temini - asdiler - 17/08/2012

(16/08/2012, Saat: 19:20)superbadger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aramiza hos geldin genc adam.
bence sen yeni basliyorsan tirastan sonra kolonya degil krem vs. sur. ilk etapta yakabilir kolonya.
bence Blush

rebulu duymuştum yazdım bi kenara, metroya gidicem ama metro kartla falan giriliyomuş diye duydum bakıcaz bi çaresine artık.

ayrıca hoşbulduk diyelim.

geleneksel tıraş malzemelerinin temini - emiriko - 17/08/2012

(17/08/2012, Saat: 16:47)asdiler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16/08/2012, Saat: 19:20)superbadger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aramiza hos geldin genc adam.
bence Blush

rebulu duymuştum yazdım bi kenara, metroya gidicem ama metro kartla falan giriliyomuş diye duydum bakıcaz bi çaresine artık.

ayrıca hoşbulduk diyelim.

Giriste danismadan kimlikle gecici kart cikarabiliyorsunuz. Bir kagit parcasina alisverisinizde kulalnmak icin bir numara ve adinizi yaziyorlar merak etmeyin. Biz kartimizi bile kullanmiyoruz cuzdanda kalabalik yapmasin diye Smile

geleneksel tıraş malzemelerinin temini - himone - 22/09/2013

metro grosslarda perma-sharp jiletler bulunuyor mu? ya da hangi marka jiletler vardır?

geleneksel tıraş malzemelerinin temini - eskiuyemnt - 22/09/2013

(22/09/2013, Saat: 16:40)himone Adlı Kullanıcıdan Alıntı: metro grosslarda perma-sharp jiletler bulunuyor mu? ya da hangi marka jiletler vardır?

metroda perma yarım jilet ve wilkinson normal jilet gördüm. yani bize yarayan bişey yok, jiletli ustura kullanmıyosanız..

geleneksel tıraş malzemelerinin temini - himone - 22/09/2013

(22/09/2013, Saat: 18:23)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22/09/2013, Saat: 16:40)himone Adlı Kullanıcıdan Alıntı: metro grosslarda perma-sharp jiletler bulunuyor mu? ya da hangi marka jiletler vardır?

metroda perma yarım jilet ve wilkinson normal jilet gördüm. yani bize yarayan bişey yok, jiletli ustura kullanmıyosanız..

teşekkürler. yarın bir bakacağım. en azından rebul kolonyalarından alacağım...