geleneksel tıraş malzemelerinin temini
Exclamation 
öncelikle selamlar saygı değer abilerim.Alanya'da yaşıyorum ve 18 yaşındayım 2 yıldır mach3 le tıraş oluyodum.2 gün önce bu foruma denk geldim ve tıraş anlayışım baştan aşağıya değişti.2 gündür gece gündüz geleneksel tıraş hakkındaki başlıklara bakıyorum tıraş bıçaklarına sabunlara losyonlara bakıyorum.bende artık tıraşı bir keyif haline getirmek istiyorum.
forumda yeni olanlara tavsiyeler gibi başlıklara denk geldim.hepsini inceledim.genelde wilkinson sword classic, edwin jagger de89 gibi tıraş bıçakları öneriliyor.malum önümüz bayram bende bayramda elime geçicek olan parayla kendi tıraş setimi oluşturmayı düşünüyorum.ama maalesef bu aletleri nereden satın alacağımı bilmiyorum.piyasada hala var mı nerede bulunur hiç bir fikrim yok.daha önce hiç internetten de alış-veriş yapmadım.internetten alış-veriş için tavsiye edilen siteler var.bunları çoğu ingiltereden satım yapıyor.bu işler nasıl olur hiç bilmiyorum.
şuan için wilkinson sword classic tıraş bıçağı, arko tıraş sabunu, paşabahçe kolonya almayı düşünüyorum.jilet ve fırçalar hakkında çok bi fikrim yok güzel bi domuz kılı fırça almayı düşünüyorum.
abilerim yardımlarınızı bekliyorum, öncelikle yurt içinde neler bulabilirim.iyi bir tıraş bıçağı, tıraş fırçası, sabun, losyon önerilerinizi de bekliyorum.
merhaba,
ben kardeşime gittigidiyor, america-germany isimli üyeden almıştım ws makineyi lakin elinde kalmamış sanırım. aşağıdaki linklerden bakabilirsiniz. arko sabun 1 milyoncularda bulabilirsiniz. jilet için yeşil astra bulabilirseniz olabilir. perma sharp olabilir (biraz daha keskindir). jaguar fırçalar domuz kılı olarak öneriliyor yine yurtiçinde kolay bulunabilen.
http://www.gittigidiyor.com/arama/?k=wil...ble%20edge

selamlar.
çok teşekkür ederim.peki kalite, kokusu kalıcı güzel kolonya tarzı öneriniz var mı ?
ben balsam kullanmayı tercih ediyorum yüz için. arada sırada watsons' ın losyanunu kullanıyorum 8 lira fiyatı. bu fiyata iyi bir ürün. kolonya olarak rebul, pe re ja gibi markaların tütün kolonyaları hoşuma gidiyor. limon kokusunu seviyorsanız boğaziçi favorim. bir de axe losyon öneriliyordu geçen gün o da iyiymiş. yine ülke içinde tabac kolonya bulmak mümkün, kokusuna bayılıyorum, yurtdışı olabilirse dr. harris marlbrough harika. bunlar belki yaşnıza ağır gelebilir, arlington daha limon kokuyor. yurtiçinden dediğim gibi boğaziçi ve tabac benim önerebileceğim markalar.
selamlar.
almanyada yaşıyorsanız
geleneksel tıraş ürünlerinin cennetinde yaşıyorsunuz demektir

merkur ve mühle urunlerını satan bıryerler elbette yakınlarınızda vardır
şimdiden hayırlı olsun

ws classıc onerımız Turkıyede hıcbırsey bulunmadıgı ıcın yapılan bır onerı
sızın ıcın gecerlı degıl
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(16/08/2012, Saat: 17:28)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: almanyada yaşıyorsanız
geleneksel tıraş ürünlerinin cennetinde yaşıyorsunuz demektir

merkur ve mühle urunlerını satan bıryerler elbette yakınlarınızda vardır
şimdiden hayırlı olsun

ws classıc onerımız Turkıyede hıcbırsey bulunmadıgı ıcın yapılan bır onerı
sızın ıcın gecerlı degıl

Mc arkadaş alanya da yaşıyor Big GrinBig Grin
alanya diye Türkiye için önerdim, almanya mıydı? kusura bakmayın.
finlandiyalı bir arkadaşım var.babası türk annesi finli.her yaz gider gelir finlandiyaya.finlandiyadan getirtebileceğim birşeyler var mı ? bu arada Almanya değil Alanya da yaşıyorum ufak bir karışıklık olmuş Big Grin
metro grossmarketlerde de var WS makine.sanırım 9 tl idi.
Bilmiyorum yakınınızda varmı metro.. Antalya'da filan varsa oraya gidebilirsiniz.
Saygılarımla
alanyada var metro.ilk fırsatta gitmeyi düşünüyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş sabunu mu , yoksa krem mi? kumuca 12 11,708 26/04/2024, Saat: 12:59
Son Yorum: sfenks
  Geleneksel tıraş vs Modern tıraş alie5734 30 12,174 21/04/2024, Saat: 23:09
Son Yorum: Alkali
  Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri Lord Sparhawk 352 335,794 31/01/2024, Saat: 19:19
Son Yorum: Erdi
  Tıraş Ekipmanlarımız baduruk 636 338,472 16/08/2023, Saat: 14:45
Son Yorum: yaylaoglu
  Geleneksel tıraş sakalı inceltir mi? simsek 3 2,370 09/08/2023, Saat: 11:35
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tıraş fırçası ve makinesi önerisi f02561 0 969 23/07/2023, Saat: 22:53
Son Yorum: f02561
Star Geleneksel Tıraş Hakkında Tavsiyeleriniz Ogz4835 5 1,575 19/07/2023, Saat: 19:07
Son Yorum: Ogz4835
  Tıraş esnası, sonrası Tıraşsever 4 1,304 11/06/2023, Saat: 18:21
Son Yorum: exselans
  Tıraş sonrası batık ve sivilce çıkması. Umut islam 10 2,183 08/06/2023, Saat: 01:54
Son Yorum: layken
  Günluk Tıraş İçin Tavsiye Tıraş Aleti alihsan1969 7 3,339 08/05/2023, Saat: 01:03
Son Yorum: layken

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: