Geleneksel Tıraş Forumları
Aracı olanlar; lastik tercihiniz ne, neden? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: Aracı olanlar; lastik tercihiniz ne, neden? (/showthread.php?tid=1412)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

RE: Aracı olanlar; lastik tercihiniz ne, neden? - protti - 11/11/2017

Güle güle kullanın. Umarım memnun kalırsınız. İyi kötü kullanınca bilgi verirseniz memnun oluruz.

Cvp: Aracı olanlar; lastik tercihiniz ne, neden? - FearOfATG - 12/07/2018

Good Year'lar eski araçla gidince Bridgestone ile yolumuza devam ediyoruz. Yazlık ve kışlık Bridgestone, yazlıklar Turanza ama kışlıklardan emin değilim. Good Year kadar yumuşak olduğunu düşünmüyorum ama aracı yormuyor muhtemelen diye düşünüyorum. Geçen ay 750 km yolu 3.6 ortalama ile gittim çünkü Smile

Aracı olanlar; lastik tercihiniz ne, neden? - wendigo - 12/07/2018

Benim araçta Michelin crosclimate var bi daha almayı düşünmüyorum hiç güven vermiyor bana

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Aracı olanlar; lastik tercihiniz ne, neden? - abdussamedy - 12/07/2018

Bisiklette continental çok iyi, ıslak yolda dikkat etmek lazım, ama haricinde tam bir cankurtaran, ani frenlerde kayıp düşme riskinizi bayağı engelliyor

Cvp: Aracı olanlar; lastik tercihiniz ne, neden? - dikdik_s - 12/07/2018

@abdussamedy
Abi schwalbe yi oneririm. Niyeyse sadece bisiklette var adamlar ama cok iyiler. Patlama vs. olan komsularım varsa MarathonePlus modeli siddetle tavsiye olunur.

Cvp: Aracı olanlar; lastik tercihiniz ne, neden? - abdussamedy - 12/07/2018

@dikdik_s hocam bike24.de de schwalbe ile continentalin fiyatlar hemen hemen aynı, schwalbe biraz daha asfalt tipi lastik, contininde var aynısına benzer, ben yarı arazi tipi 700x37 kullanıyordum gerçekten çok şahaneydiler,lastikler eskidi yıprandı yinede patlama olmadı,schwalbede çok iyi bir lastiktir yorumlarla sabit.sağlık bakanlığının verdiği bisikletin bi lastiği var 10 km hızla frene basmamla direk ayağımın üzerine zarzor basabildimde düşmekten kurtuldum, frenin sebebide malum kendi yolumda önüme çıkan bir bisikletli, ben değilde arabanın önüne çıksaydı muhtemelen hastanedeydi şuan... velhasıl lastik çok önemli kesinlikle ucuza kaçılmamalı..

Aracı olanlar; lastik tercihiniz ne, neden? - turkoglum13 - 13/07/2018

Su anda kullandigim aracimda michelin crossclimate lastikleri var ve cok memnunum. Cukurova bolgesinde mukemmel sonuclari olan bi lastik. Kar icinde ideal oldugu soylensede pek kar olmadigi icin bu bolgede deneyemedim ama diger hava sartlarinda yol tutunumu ve yumusakligi cok iyi. Sicak memleketler icin hep yaz lastigi kullanilir kis lastigi hic alinmaz ve kisin yagmurda camurda istenilen tutunumu pek saglamaz yaz lastikleri. İsin ozu ben lastigimi buldum ve tavsiye ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: Aracı olanlar; lastik tercihiniz ne, neden? - FearOfATG - 20/10/2018

(13/07/2018, Saat: 16:42)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Su anda kullandigim aracimda michelin crossclimate lastikleri var ve cok memnunum. Cukurova bolgesinde mukemmel sonuclari olan bi lastik. Kar icinde ideal oldugu soylensede pek kar olmadigi icin bu bolgede deneyemedim ama diger hava sartlarinda yol tutunumu ve yumusakligi cok iyi. Sicak memleketler icin hep yaz lastigi kullanilir kis lastigi hic alinmaz ve kisin yagmurda camurda istenilen tutunumu pek saglamaz yaz lastikleri. İsin ozu ben lastigimi buldum ve tavsiye ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kar muhakkak ki yağdığı için bizim bölgeye kar lastiği şart genelde. Taktırmam gerek yok diyen ya kar yağdığında, don olduğunda çıkmayacak ya da kaportacıya müşteri olacak. Adam akıllı kaymak kısmet oldu bir kez kar lastiği yokken daha da bulaşmam lastik olmasa karlı havada yola çıkma olayına.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Cvp: Aracı olanlar; lastik tercihiniz ne, neden? - vintage - 20/10/2018

Geçenlerde Dunlop fm800 model lastik aldım. A sınıfı yol tutuş c sınıfı yakıt değerlerine sahip. Yol tutuşunu ve konforunu beğendim. Düşünenlere tavsiye ederim.

Cvp: Aracı olanlar; lastik tercihiniz ne, neden? - ohtararan - 20/10/2018

@vintage, ben de fm800 ile nokian line arasinda kalip nokian tercih ettim gecen ay. islak zeminde deneme imkanim da oldu, hem fren mesafesi hem yol tutus hem konfor olarak iyi. bir onceki lastikler michelin primacy hp idi. ben nokian' dan daha memnun kaldim eski lastiklere gore. fm800 de hep aklimda bir yandan.