Geleneksel Tıraş Forumları
Tıraşın en heyecanlı kısmı - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: Tıraşın en heyecanlı kısmı (/showthread.php?tid=13142)

Sayfalar: 1 2 3 4

Cvp: Tıraşın en heyecanlı kısmı - sudüşleri - 24/09/2020

(24/09/2020, Saat: 21:30)oguzhan5069 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"sudüşleri" ne güzel tarif etmişsiniz öyle... Gerçekten de öyle; küçük bir çocuğun oyuncaklarıyla oynadığı gibi oynuyoruz, seviyoruz onları.

Aynen komşum. Çocuk için oyuncak sepeti neyse bizim için de tıraş ekipmanları dolabı o...

Cvp: Tıraşın en heyecanlı kısmı - sudüşleri - 24/09/2020

Bazı komşularım tıraşın en heyecanlı kısmı olarak, yeni ürün siparişi verdikten sonra gelmesini beklediği anı veya yeni alınan ürünü denediği anı belirtmiş. Bu sadece tıraş için değil yeni aldığımız hemen her şey için geçerli bir durum. Aslında ben konuyu açarken daha çok eldeki mevcut ürünler ile tıraş öncesi, tıraş sırası ve tıraş sonrasında en çok keyif alınan durumları kastetmiştim. Genel anlamda bakacak olursak geleneksel tıraşı sevdiğimiz için bu forumdayız ama önceliklerimiz doğal olarak farklı olabiliyor. Ben de hepimizin sevdiği ve "tıraş keyfi" denilen kısımdaki farklılıklara ve önceliklere dikkat çekmek istedim.

Tıraşın en heyecanlı kısmı - GecayS - 25/09/2020

Tıraş sonrası aftershave sürdüğüm süreç

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: Tıraşın en heyecanlı kısmı - İsmetaltan - 25/09/2020

(25/09/2020, Saat: 00:01)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş sonrası aftershave sürdüğüm süreç

Abi aynen oda fena helede mentolluyse ve klima aciksa harika oluyo.

Cvp: Tıraşın en heyecanlı kısmı - Naci Erdem - 25/09/2020

Köpüğü hazırlayıp yüzümü hafiften ıslatıp elime yüklü fırçayı aldığımda şöyle köpüğe bir bakarım. İşte o zaman tıraşın verdiği en iyi hissiyattır benim için.

Cvp: Tıraşın en heyecanlı kısmı - broraso - 25/09/2020

O gün kullandığım sabun ya da kremi köpürtürken koklamak. Ve sabunu kasesinde fırçaya yüklüyorsam ya da tasta köpürtüyorsam kaliteli, yoğun bir köpük oluşmasını izlemek.

Cvp: Tıraşın en heyecanlı kısmı - Erdi - 25/09/2020

Bol köpüklü fırçayı yüzümde gezdirmek ve sakalları uyardığını hissetmek tıraşın en zevkli yeri.

Cvp: Tıraşın en heyecanlı kısmı - kral arthur - 25/09/2020

Tıraşın zamanı yaklaşınca en keyifli an benim için.Resmen moralim düzeliyor.

Cvp: Tıraşın en heyecanlı kısmı - Rob Bobstein - 25/09/2020

Sapı döndürürken çıkan vidalama sesi, üst kapağı ve alt tablayı ayırırken-takarken çıkan metal sesi kalbimin en hızlı attığı andır.

Cvp: Tıraşın en heyecanlı kısmı - trooper_gs - 25/09/2020

(25/09/2020, Saat: 21:20)Rob Bobstein Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sapı döndürürken çıkan vidalama sesi, üst kapağı ve alt tablayı ayırırken-takarken çıkan metal sesi kalbimin en hızlı attığı andır.

Benim de benzer komşum. Sabah İkon B1 Slanta jileti koyup vidalarken jilet bükülüken bir ses gelmeye başladı ne oluyor dedim Smile