Geleneksel Tıraş Forumları
OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP (/showthread.php?tid=11970)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Cvp: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - Muhibbi - 25/04/2020

Kokusu hariç sabunu çok beğendim. Ayağımıza bu kalitede bir sabun gelmişken destek olmak lazım.

Cvp: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - trooper_gs - 17/05/2020

@Creator komşum ben de sipariş verdim. Şimdiden elinize sağlık

RE: Cvp: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - Creator - 17/05/2020

(17/05/2020, Saat: 20:20)trooper_gs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Creator komşum ben de sipariş verdim. Şimdiden elinize sağlık
Hayırlı olsun dostum. Kargonuzu hazırladım. Güzel günlerde kullanın inşallah. Keyifli tıraşlar dilerim.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: RE: Cvp: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - trooper_gs - 18/05/2020

(17/05/2020, Saat: 20:50)Creator Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun dostum. Kargonuzu hazırladım. Güzel günlerde kullanın inşallah. Keyifli tıraşlar dilerim.

Teşekkürler komşum.

Cvp: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - nailton - 22/05/2020

Hocam hayırlı günler Sabunu anca deneme şansım oldu Çok iyi güzel bir şekilde köpürüyor hatta abartmak gibi olmasın direk krema kıvamına geliyor Smile Sabunun kokusu yüzde ve fırcaya çok iyi siniyor kayganlığı gayet güzel bu zamanada kadar kullandıgım arko ve prorasso sabunlara göre kıyasladım umarım üretim devam eder saygılar emeğinize sağlık.

RE: Cvp: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - Creator - 23/05/2020

(22/05/2020, Saat: 23:18)nailton Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam hayırlı günler Sabunu anca deneme şansım oldu Çok iyi güzel bir şekilde köpürüyor hatta abartmak gibi olmasın direk krema kıvamına geliyor Smile Sabunun kokusu yüzde ve fırcaya çok iyi siniyor kayganlığı gayet güzel bu zamanada kadar kullandıgım arko ve prorasso sabunlara göre kıyasladım umarım üretim devam eder saygılar emeğinize sağlık.
Güzel günlerde kullanın inşallah. Keyifli tıraşlar dilerim.

Cvp: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - econsula - 24/05/2020

Yorumları okuyunca almaya karar verdim. Bayramdan sonra ilk iş bu sabunla traş olmak. Setimi bile kurdum kafamda. veriyorum siparişi

Cvp: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - trooper_gs - 27/05/2020

@Creator komşum artistry sabununuz geldi. Normalde gün aşırı traş oluyorum ama denemek için 3 gün üst üste kullandım, gerçekten çok başarılı. 2. perdeye yetmeyebilir düşüncesiyle biraz fazla sabun almışım, 3 perdelik köpük çok rahat çıktı. Sadece esansını bana biraz hafif geldi. Elinize sağlık.

RE: Cvp: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - Creator - 28/05/2020

(27/05/2020, Saat: 23:55)trooper_gs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Creator komşum artistry sabununuz geldi. Normalde gün aşırı traş oluyorum ama denemek için 3 gün üst üste kullandım, gerçekten çok başarılı. 2. perdeye yetmeyebilir düşüncesiyle biraz fazla sabun almışım, 3 perdelik köpük çok rahat çıktı. Sadece esansını bana biraz hafif geldi. Elinize sağlık.
Keyifli tıraşlar dilerim komşum

Cvp: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - Asktm - 30/05/2020

(01/04/2020, Saat: 20:25)Asktm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabac a alternativ olarak koruyuculuğu yüksek sabun araştırıyordum bir süredir. Ck89 ve diğer komşularımızın yorumlarıyla artistry siparişini verdim. Tecrübelerini paylaşan herkese teşekkürler.

Iki ay olmuş artistry ı alalı. Bu sürede en çok kullandığım sabun haline geldi(tabac, cella,ws stick ve arko diğer sabunlarım). Sakallarım yer yer ters ve boyun bölgem yatık. Haftada 6 gün 3 perde ve en az 2 düzeltmelerle tıraş oluyorum. Bu yüzden koruyuculuğuna güvendiğim tabac ı kullanırdım en çok. Artistry ilk 3 tıraştan sonra ( sabuna alışma evresi heralde köpüğünden pek memnun kalmamıştım) tabac 'ın yerini aldı. Tabac sevip alternatif arayan herkese tavsiye ederim.