Geleneksel Tıraş Forumları
VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - 2. Versiyon - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - 2. Versiyon (/showthread.php?tid=11921)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: Cvp: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - Creator - 13/02/2020

(13/02/2020, Saat: 12:13)Erdem009 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Misket limonlu nasıl sandal ağacı nasıl acaba kullananlar yorum yapabilir mi ?
Öncelikle belirteyim misket ve sandalın esansları farklı sadece. Her ikisinde de versiyon 2.1 sabun mevcut. Kullanan arkadaşlar yorumlayacaktır.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - Erdem009 - 13/02/2020

Misket limonu daha ferah bir kokusu mu var köpük yapma ikisinde de aynı mı acaba

RE: Cvp: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - Creator - 13/02/2020

(13/02/2020, Saat: 12:39)Erdem009 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Misket limonu daha ferah bir kokusu mu var köpük yapma ikisinde de aynı mı acaba
Misket limonu fresh bir koku köpük kalitesi aynı çünkü aynı sabun sadece kokusu farklı

Cvp: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - Erdem009 - 13/02/2020

Teşekkürler komşum çok güzel bir iş çıkarmışsınız tebrik ederim iyi günler.

VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - V4Vamık - 13/02/2020

Ben de sandal ağaçlı 2.0 versiyonunu almıştım @creator Osman abiden. Severek kullanıyorum. Ellerinize sağlık.

SM-A805F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - Creator - 13/02/2020

(13/02/2020, Saat: 14:30)V4Vamık Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de sandal ağaçlı 2.0 versiyonunu almıştım @creator Osman abiden. Severek kullanıyorum. Ellerinize sağlık.

SM-A805F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İyi günlerde kullanın dostum.

Cvp: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - lim10 - 17/02/2020

Üretimi evde mi yapıyorsunuz yoksa bir yeriniz var mı? Ben de Bursa'da yaşıyorum da ilerleyen zamanlarda elden alma imkanımız olur mu diye sordum.

VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - Creator - 17/02/2020

Dostum evde yapıyorum. Yaseminparkta oturuyorum. Müsait olduğunda eldende alabilirsiniz. Fiyatı daha uygun olur.

Cvp: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - lim10 - 17/02/2020

(17/02/2020, Saat: 19:15)Creator Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum evde yapıyorum. Yaseminparkta oturuyorum. Müsait olduğunda eldende alabilirsiniz. Fiyatı daha uygun olur.

Anladım komşum. İlerleyen zamanlar için inşallah diyelim.

Cvp: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - ek_m - 17/02/2020

Ben de sonunda sandalwood esansli olanindan siparisimi az once verdim. Heyecanli bekleyis basladi Smile
30 TL kargo dahil fiyati da kacirmadigima mutlu oldum.
Simdiden tesekkur ederim Osman Bey