Geleneksel Tıraş Forumları
Perma Sharp Süper Jilet - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Perma Sharp Süper Jilet (/showthread.php?tid=113)

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Jonas - 11/11/2019

Benimde şu an 1 numaralı anlaştığım jilettir. Hangi alet ile kullansam beni üzmeden ve tahriş etmeden sonuç aldığım jilettir. Gerek futurde gerekse de89larda.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - lim10 - 19/12/2019

Genel olarak yorumları okuduğumda perma sharp ile anlaşamayan azınlıkta yer alıyorum. Tıraş sonrası tüm gün kaşıntıyla boğuşuyorum. Ertesi günde ise sakalların diken gibi çıktığını yüzümde hissediyorum. Yeşil astraya devam bu yüzden.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - forevermore07 - 19/12/2019

Çok beğendiğim jiletlerden lakin sahtesine denk gelmemek lazım... Bi tane salı pazarında işportadan aldığım çok çekiştirmişti, impadan aldıklarım süper

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - jegal - 22/12/2019

Eski üretim permasharplar 5 günlük sakalı sorunsuz temizledi yeni üretim karekodlu olanlar ise günlük kullanımlarda sıkıntı yaşatmıyor ama 5 günlük sakalda çekiştirmeler yaptı

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Ali Desidero - 22/12/2019

eskisiylede yenisiylede yıldızımız barışmadı

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - batucan72 - 22/12/2019

Ben de anlaşamayanlardanım. Her kullanışımda sıkıtı çıkarmamasına rağmen kesme hissiyatı ve çekiştirmesi, konforsuz bir tıraş sağlamasından mütevellit kendisiyle aramız pek yoktur. Arada bir gözüm iliştikçe, bir şans daha veriyorum, sonuç: aynı. Tatsız tutsuz bir tıraş, konfordan yoksun.

RE: Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Kacak - 22/12/2019

(22/12/2019, Saat: 16:26)batucan72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de anlaşamayanlardanım. Her kullanışımda sıkıtı çıkarmamasına rağmen kesme hissiyatı ve çekiştirmesi, konforsuz bir tıraş sağlamasından mütevellit kendisiyle aramız pek yoktur. Arada bir gözüm iliştikçe, bir şans daha veriyorum, sonuç: aynı. Tatsız tutsuz bir tıraş, konfordan yoksun.
+1

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - cenkcenk - 30/12/2019

Kutuda süper özel sistem yazandan bulup bir tane aldım ve denedim güncel perma kadar beğenmedim sadece super yazanıda bulursam alıp onuda denemek istiyorum.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - 3.Perde - 31/12/2019

(19/10/2019, Saat: 22:51)TRAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [img]yGv4Qj.jpg[/img]

Üç farklı ambalajı varmış bu jiletin. Daha yeni fark ettim. Hangisinin en iyi olduğuna karar verildi? Smile

Kesiklikle en alttaki (ön yuzunde gillette yazan) perma sharp en iyisi bence.

Impadan dahil(dukkana gittigimde soylemistim de ve cevap olarak mustafa bey "gillette bilerek kaliteyi dusuryor demisti) pekcok farkli perma sharp aldim ve keskinligi rezildi hepsinin
On yuzunde gillette yazan perma sharpi özdilek ten oylesine aldim ve bayildim tum paketleri aldim peşinden

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - mustbe - 31/12/2019

(31/12/2019, Saat: 00:03)sinekaydı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesiklikle en alttaki (ön yuzunde gillette yazan) perma sharp en iyisi bence.

Impadan dahil(dukkana gittigimde soylemistim de ve cevap olarak mustafa bey "gillette bilerek kaliteyi dusuryor demisti) pekcok farkli perma sharp aldim ve keskinligi rezildi hepsinin
On yuzunde gillette yazan perma sharpi özdilek ten oylesine aldim ve bayildim  tum paketleri aldim peşinden

Aynı dusuncedeyiz komşum. Kesinlikle gillette permasharp çok dengeli. Eş dost doğum günü hediyesi olarak alsın diye reklam yapıyorum Smile kendim düzenli olarak artan oranlarda stok yapıyorum Smile