Geleneksel Tıraş Forumları

Tam Versiyon: Omega 10049
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
http://www.vimjo.com/resimler/urunler/17...ircasi.jpg bu fırçanın beyaz olanını aldım. İşçilik kalitesi süper. 27 mm knot. Kıllar çok sertti ama ilk sabunlamada yumuşadı. Saf domuz kılı ama hiç koku yok. Ben 18 liraya aldım. En ucuz olarak bu fiyata buldum. Güzel ve şık bir fırçam daha olduSmile)
bendede omega 10029 var kesinlikle verilen parayı hakeden fırçalar omegalar bende öneririm
Yalnız resmi aldığım sitede 11 lira gibi bir fiyat var. Ben zaza handa bile en ucuz 20 lira ya buldum. Daha sonra başka bir yerden 18 liraya zar zor aldım. Sırf inadına şipariş verecem o siteden kapıda ödemeli bakalım göndericeklermi?
Doğru 16.40 lira. Ama yine de ucuz ben 18 lira verdim. Fırça güzel ve yedek olur. Aklım kırmızısında kaldı zaten .
Arkadaşlar numarasını bilmiyorum ama bende bir omega uzun fırça var, hani şu berberlerin kullandığından ama bence kullanışsız hem köpürtmek zor hem de pek kullanmadığımdan sert. Bir de bu kadar uzun kılları olmasının nedeni nedir anlayamadım. Acaba bu uzun kılları makasla kesip kısaltsam nasıl olur dersiniz?

Esen kalın

Martin
kılların ucları asıl onem tasıyan yer oldugu ıcın
kesınlıkle kılların kesılmesı onerılmıyor hocam
hatta kıllar ılerde zamanla catallanıyorda
uc sayısı artıyor ınanılmaz performanslı oluyor o zaman fırçalar
(15/02/2013, Saat: 17:54)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar numarasını bilmiyorum ama bende bir omega uzun fırça var, hani şu berberlerin kullandığından ama bence kullanışsız hem köpürtmek zor hem de pek kullanmadığımdan sert. Bir de bu kadar uzun kılları olmasının nedeni nedir anlayamadım. Acaba bu uzun kılları makasla kesip kısaltsam nasıl olur dersiniz?

Esen kalın

Martin

Mahmut hocam keserseniz kıllar iğne gibi batar ve fırça çok gergin sıkı bir hal alır. Yüzünüze zımpara vazifesi yapar resmen.
teşekürler bu hiç aklıma gelmemişti
(14/02/2013, Saat: 00:40)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bendede omega 10029 var kesinlikle verilen parayı hakeden fırçalar omegalar bende öneririm

ben de geçen hafta http://connaughtshaving.com/11137.html bu ürünü sipariş ettim ancak kargo gelince çok büyük hayal kırıklığına uğradım. özellikle elimdeki jaguar 1071 den bu fırçadan 4 tane rahat çıkar, omega oyuncak gibi geldi eşim bile "bu muymuş?" diye burun kıvırdı Big Grin ha köpürtmesi kokusunun olmaması güzel ama kıl yoğunluğu çok az geldi bana. yurtdışından hele ülkemizin domuz kılı fırçalarını gördükten sonra sipariş vereceğimi hiç ama hiç düşünmüyorum..
evet ama bu fırça sabun oyar
en kopurmem ben dıyen sabunla bıle harıkalar yaratabılıyor
tabıkı en guzelı jaguar 1071 ve arkadasları
domuz fırça konusunda ulkece sanslıyız
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8