Geleneksel Tıraş Forumları

Tam Versiyon: Yaqi Katana SE (Yarim Jiletli)
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
Ilgilenenler icin, Yaqinin yeni SE aleti. Yarim jiletler icin...
Yakinda Aliexpress'de ekler...

https://www.yaqishaving.com.au/collectio...2047975494

Katana-2-720x.jpg
Yaqi kendini asiyo. Rex cakmasi (gibs replikasi mi desek acaba) tek satisa ciksin diye merakla beklerken bu da mi eklendi. Big Grin
(07/07/2020, Saat: 00:07)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yaqi kendini asiyo. Rex cakmasi (gibs replikasi mi desek acaba) tek satisa ciksin diye merakla beklerken bu da mi eklendi. Big Grin
Aynen komsum, Yaqi ataga kalkti gercekten farkli ve kaliteli urunler de yapiyolar artik.
Harika bir haber. Rocnel'e alternatif yarım jiletli alet istiyordum, Aliexpress'e gelince sipariş geçerim artık.
(07/07/2020, Saat: 16:39)3.Perde Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Aynen komsum, Yaqi ataga kalkti gercekten farkli ve kaliteli urunler de yapiyolar artik.

Umarim kalite bazinda tatmin edecek urunler olur, ilk future klonlari kaliteden baya uzakti ntvigor vs sonradan neredeyse kopyasini yaptilar.


@arandur hocam yarim jiletli rocnel ilk basladigim donemde cok revacta olan bi aletti ama budur diyemedim, hos rocnel murat hocamda adjustable la hsriks isler cikardi kullanmadim ama thor un cekic8 gibi gorunusu bile agiz sulandiran cinsten.
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=3657
Rocnel büyük ihtimal yukarıdaki konudan ilham alıp o modeli üretmiştir. O yıllarda forumda çok popüler idi. Yaqi Katana ise 4-5/10 agresiflik düzeyinde olduğunu ifade etmiş.
Colonial General'in celik SE aletine benziyor, ozellikle sap kismi:

m0iCAc0.jpg
Çinliden orjinal bir şey çıkmaz başka bir ürünün şeklinde az biraz oynayıp yaparlar . Utanmasalar birebir aynısını yaparlar ki olduğundan da şüpheliyim .
çok iyi aliye gelirse haber verirseniz sevinirim
(08/07/2020, Saat: 01:19)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Utanmasalar birebir aynısını yaparlar ki olduğundan da şüpheliyim .

Bence zaten direkt onu deniyorlar ama bu kadar oluyor. Smile
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6